GBEservices s. r. o.
Chocholná - Velčice · Počítačové programovanie
124 275 €tržby 2025 ▲ 1 %+26 703 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 123 364 €, výsledok hospodárenia 41 821 €
- 25 : tržby 124 275 €, výsledok hospodárenia 26 703 €
GBEservices s. r. o. (IČO 56016603) mala v roku 2025 tržby 124 275 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GBEservices
GBEservices má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 48 317 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 48 317 € | — |
| 2024 | — | 17 557 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 2. 10. 2026.
Konatelia GBEservices
Podľa Registra právnických osôb konajú za GBEservices 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník GBEservices
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Gabriel Benčat100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Gabriel Benčatod 18. 1. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GBEservices
Za rok 2025 má GBEservices v závierke tržby 124 275 €, o 0,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 703 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 124 275 €.
Výkaz ziskov a strát GBEservices
Najvyššie tržby: rok 2025, 124 275 €. Najnižšie: rok 2024, 123 364 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 124 275 € |
| 2024 | 123 364 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 68 524 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 26 703 € |
| 2024 | 41 821 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GBEservices
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +21,5 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GBEservices | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +21,5 % | +19,3 % |
| 2024 | +33,9 % | +12,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GBEservices
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 51 174 €, vlastné imanie 31 703 € a záväzky 19 471 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 51 174 € | 31 703 € | 19 471 € |
| 2024 | 60 501 € | 46 821 € | 13 680 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GBEservices (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 124 275 € | 26 703 € | 51 174 € | 31 703 € | 19 471 € | 95 965 € | +21,5 % |
| 2024 | 123 364 € | 41 821 € | 60 501 € | 46 821 € | 13 680 € | 73 457 € | +33,9 % |
Riziko: zaplatí GBEservices?
Peniaze od štátu: GBEservices
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GBEservices
Dátum vzniku GBEservices je 18. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46329/R
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122155728 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 123 364 € · majetok 60 501 €
- Nový štatutár: Ing. Jana BenčatováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Gabriel BenčatSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 124 275 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GBEservices
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
GBEservices v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
GBEservices je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), GBEservices má 124 275 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 484 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GBEservices 44. z 243.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| GBEservices | 124 275 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GBEservices
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GBEservices s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GBEservices | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 124 275 € | 53 914 € |
| 2024 | 123 364 € | 50 067 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GBEservices | 124 275 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 49 538 € |
| medián kraja | 49 817 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- altFINS, j. s. a.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 276 078 € (2025)
- PS ELEKTRIK s.r.o.Šenkvice · tržby 276 068 € (2025)
- P. F. Media, s.r.o.Odorín · tržby 275 841 € (2025)
- Weblauncher, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 739 € (2025)
- REDIMA PLUS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 370 € (2025)
- DONAU-TECH s. r. o.Kostolné Kračany · tržby 275 085 € (2024)
- MAXFRAME s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 275 030 € (2025)
- Better Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 274 848 € (2025)
- Batatuba, s.r.o.Prečín · tržby 274 764 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GBEservices, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GBEservices: Chocholná - Velčice
GBEservices sídli na adrese Velčice 430, 913 04 Chocholná-Velčice, okres Trenčín. V obci Chocholná - Velčice je 259 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 850.
Chocholná - Velčice: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
GBEservices: IČO, sídlo a základné údaje
GBEservices s. r. o. (IČO 56016603) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chocholná - Velčice, okres Trenčín. Dátum vzniku je 18. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Gabriel Benčat a Ing. Jana Benčatová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 124 275 € a výsledok hospodárenia +26 703 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 18. 1. 2024 |
| Obec | Chocholná - Velčice |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) GBEservices s. r. o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 124 275 €, typická firma odvetvia 53 914 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy GBEservices
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GBEservices
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GBEservices
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy115zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov71firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 93 tis. €
- Diery na trhu5odvetví chýba v obci Chocholná - Velčicetypický nepokrytý dopyt 14 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 315 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Chocholná - Velčice
SAG Slovakia s.r.o.Nothegger System Logistic s.r.o.PMM agency, s. r. o.SEPOOS, s. r. o.Aloris Vital, s. r. o.Všetky firmy v obci Chocholná - Velčice ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Trenčín
ICZ Slovakia a. s.R-SYS, s.r.o.NextIT, s.r.o.Schier Technik Slovakia, s.r.o.ALES a. s.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.