VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

GRAPE Products s. r. o.

Pezinok · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

16 540 €tržby 2025 ▲ 179 %+10 532 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 30. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 540 €tržby 2025 ▲ 179 %
+10 532 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 5 932 €, výsledok hospodárenia -17 287 €
  2. 25 : tržby 16 540 €, výsledok hospodárenia 10 532 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

GRAPE Products s. r. o. (IČO 56011148) mala v roku 2025 tržby 16 540 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci GRAPE Products

osobné náklady v roku 2025 boli 397 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konatelia GRAPE Products

Podľa Registra právnických osôb konajú za GRAPE Products 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

Spoločníci GRAPE Products

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch GRAPE Products
Podiely spoločníkov na vkladoch GRAPE Products Erik Baláž 60,0 %, Anton Baláž 40,0 %. Spolu 10 000 €. Erik Baláž: 6 000 €, 60,0 %Anton Baláž: 4 000 €, 40,0 %60,0 % najväčší podiel
  • Erik Baláž60,0 %
  • Anton Baláž40,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Erik Balážod 26. 1. 2024 6 000 €60,0 %
Anton Balážod 26. 1. 2024 4 000 €40,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok GRAPE Products

Za rok 2025 má GRAPE Products v závierke tržby 16 540 €, o 178,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +10 532 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 16 540 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 618 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202517 tis. €▲ +178,8 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202511 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202528 tis. €
Vlastné imanie 20253 245 €
Záväzky 202524 tis. €88,2 % majetku
Pridaná hodnota 202512 tis. €
Zisková marža 2025+63,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky−6 755 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov618 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát GRAPE Products

Súvaha GRAPE Products

Všetky čísla zo závierok GRAPE Products (2 roky)
Čísla zo závierok GRAPE Products po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 540 €10 532 €27 574 €3 245 €24 329 €12 264 €+63,7 %
20245 932 €−17 287 €9 823 €−7 287 €17 110 €−17 112 €−291,4 %

Riziko: zaplatí GRAPE Products?

Peniaze od štátu: GRAPE Products

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy GRAPE Products

Dátum vzniku GRAPE Products je 26. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/175662/B
  2. Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122163912 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 5 932 € · majetok 9 823 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 16 540 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti GRAPE Products

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba krmív a kŕmnych zmesí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026.

GRAPE Products v odvetví maloobchod

GRAPE Products je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), GRAPE Products má 16 540 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 055 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GRAPE Products 206. z 260.

V odvetví v okrese Pezinok1 055aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 953Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GRAPE Products, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Pezinok ›

Sídlo GRAPE Products: Pezinok

GRAPE Products sídli na adrese Limbašská cesta 3522/4, 902 03 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Pezinok5 208aktívnych
Subjektov v okrese Pezinok13 500aktívnych
V tom istom odvetví1 055okres Pezinok
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›

GRAPE Products: IČO, sídlo a základné údaje

GRAPE Products s. r. o. (IČO 56011148) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 26. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Anton Baláž a Erik Baláž. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 540 € a výsledok hospodárenia +10 532 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 30. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie10 000 €
Vznik26. 1. 2024
ObecPezinok
OkresOkres Pezinok
Vyrubená daň z príjmov618 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) GRAPE Products s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 540 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›

Sieť prepojení firmy GRAPE Products

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu GRAPE Products

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu GRAPE Products

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
  • Granty a dotácie67výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

TECHNO GROUP spol. s r.o.CERTA TRADE s. r. o.OZ TG DráčikSYNERTECH s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Pezinok

Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Pezinok

GS Europe, s.r.o.G - Tec Professional s.r.o.HCS Slovakia, s.r.o.GASTRO - PEN s.r.o.COM Interiér, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk