ZAHO Group s. r. o.
Košice - Lorinčík · Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností
46 270 €tržby 2025 ▼ 20 %−4 342 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 57 917 €, výsledok hospodárenia -2 613 €
- 25 : tržby 46 270 €, výsledok hospodárenia -4 342 €
ZAHO Group s. r. o. (IČO 56009011) mala v roku 2025 tržby 46 270 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci ZAHO Group
V roku 2025 mala ZAHO Group priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia ZAHO Group
Podľa Registra právnických osôb konajú za ZAHO Group 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločníci ZAHO Group
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Alena Gašparová50,0 %
- Ing. Zuzana Jusková50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Alena Gašparováod 19. 1. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ing. Zuzana Juskováod 19. 1. 2024 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok ZAHO Group
Za rok 2025 má ZAHO Group v závierke tržby 46 270 €, o 20,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 342 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 57 917 €.
Výkaz ziskov a strát ZAHO Group
Najvyššie tržby: rok 2024, 57 917 €. Najnižšie: rok 2025, 46 270 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 270 € |
| 2024 | 57 917 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −6 955 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 342 € |
| 2024 | −2 613 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- ZAHO Group
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −9,4 %, medián odvetvia +8,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAHO Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −9,4 % | +8,8 % |
| 2024 | −4,5 % | +6,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha ZAHO Group
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 77 232 €, vlastné imanie 13 045 € a záväzky 64 187 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 77 232 € | 13 045 € | 64 187 € |
| 2024 | 82 593 € | 2 387 € | 80 206 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok ZAHO Group (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 270 € | −4 342 € | 77 232 € | 13 045 € | 64 187 € | 6 338 € | −9,4 % |
| 2024 | 57 917 € | −2 613 € | 82 593 € | 2 387 € | 80 206 € | 1 082 € | −4,5 % |
Riziko: zaplatí ZAHO Group?
Peniaze od štátu: ZAHO Group
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy ZAHO Group
Dátum vzniku ZAHO Group je 19. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58677/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122157961
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 57 917 € · majetok 82 593 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 46 270 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti ZAHO Group
- Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
ZAHO Group v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností
ZAHO Group je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68), činnosť sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 458 € (16 659 závierok), ZAHO Group má 46 270 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 457 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZAHO Group 130. z 253.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 16 100 €, polovica do 45 458 €, tri štvrtiny do 129 609 €; 10 % firiem má viac než 506 662 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 039 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 16 100 € |
| medián | 45 458 € |
| horný kvartil | 129 609 € |
| 10 % firiem má viac než | 506 662 € |
| ZAHO Group | 46 270 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- ZAHO Group
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby ZAHO Group s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | ZAHO Group | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 270 € | 45 458 € |
| 2024 | 57 917 € | 41 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| ZAHO Group | 46 270 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 46 800 € |
| medián kraja | 46 264 € |
| medián Slovenska | 45 458 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HaboMed s. r. o.Piešťany · tržby 103 776 € (2025)
- lulubee, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 774 € (2025)
- SPOLBYT - FMNitra · tržby 103 732 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov INOVECTrenčín · tržby 103 711 € (2025)
- Zberný dvor Ketelec s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 103 682 € (2025)
- R.D.F., a.s.Dunajská Lužná · tržby 103 624 € (2025)
- SH Investment, s. r. o.Kežmarok · tržby 103 605 € (2025)
- "HÁJOVKY"Nové Mesto nad Váhom · tržby 103 581 € (2025)
- Spoločenstvo vlastníkov bytov Rovníkova 10, KošiceKošice - mestská časť Nad jazerom · tržby 103 572 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZAHO Group, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo ZAHO Group: Košice - Lorinčík
ZAHO Group sídli na adrese Jasovská 256/119, 040 11 Košice - mestská časť Lorinčík, okres Košice II. V obci Košice - Lorinčík je 212 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Lorinčík: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
ZAHO Group: IČO, sídlo a základné údaje
ZAHO Group s. r. o. (IČO 56009011) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Lorinčík, okres Košice II. Dátum vzniku je 19. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Alena Gašparová a Ing. Zuzana Jusková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 270 € a výsledok hospodárenia −4 342 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 1. 2024 |
| Obec | Košice - Lorinčík |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68) ZAHO Group s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 270 €, typická firma odvetvia 45 458 € (medián z 16 659 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Činnosti v oblasti nehnuteľností: tržby a mzdy ›Činnosti v oblasti nehnuteľností v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy ZAHO Group
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu ZAHO Group
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu ZAHO Group
- Tendre123súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 416 tis. €
- Končiace zmluvy25zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
- Výhry konkurentov531firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 324 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v obci Košice - Lorinčíktypický nepokrytý dopyt 319 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.200 zmlúv za 3 roky · 3 262 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava193 zmlúv za 3 roky · 1 559 915 € · naposledy 30. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava83 zmlúv za 3 roky · 21 294 319 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 593 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Poľnohospodárske družstvo PéderSPINAGRA s. r. o.TRI GROŠE n.o. v likvidácii
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Lorinčík
TAKTIK International, s.r.o.MAXORT s. r. o.Gastrisimo,s.r.o.ENERGOARM s.r.o.EnergyIQ s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Lorinčík ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 68.31) v okrese Košice II
AMMO LAND s. r. o.Europrojekt Delta 4 SK, k.s.Sallerova slovenská výstavba, k. s.TRADE TK s.r.o.EYE s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.