Nikola Csicsolová
Aktívny · Skalica · podniká od 2024 · 2 roky
Čo robí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2024Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 18. 10. 2026 o 15:48
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026
Tržby a zisk
Nikola Csicsolová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Nikola Csicsolová (IČO 56004443), sídlo Skalica, je v registri zapísaný od 11. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 18. 10. 2026).
Financie a závierky Nikola Csicsolová
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Nikola Csicsolová?
Peniaze od štátu: Nikola Csicsolová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Nikola Csicsolová
Dátum vzniku Nikola Csicsolová je 11. 1. 2024, teda pred 2 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 240-32501
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Nikola Csicsolová
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.
Nikola Csicsolová v odvetví pozemná doprava
Nikola Csicsolová je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. V okrese Skalica je v tomto odvetví 141 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Skalica
Nikola Csicsolová má miesto podnikania v obci Skalica, okres Skalica. V obci Skalica je 2 325 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 217.
Skalica: obyvatelia a dáta ›Okres Skalica ›Adresár firiem v okrese Skalica ›
Nikola Csicsolová: IČO, sídlo a základné údaje
Nikola Csicsolová (IČO 56004443) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Skalica, okres Skalica. Začiatok podnikania je 11. 1. 2024, podniká 2 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Vznik | 11. 1. 2024 |
| Obec | Skalica |
| Okres | Okres Skalica |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Skalica
Vaillant Industrial Slovakia s.r.o.PROTHERM PRODUCTION s.r.o.VAILLANT GROUP Heat Pump Production s.r.o.GRAFOBAL, akciová spoločnosťVaillant Group Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v obci Skalica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Skalica
SKAND Skalica, spol. s r.o.DB Trans s.r.o.LaKa-Trans s.r.o.RDX, s.r.o.AUTODOPRAVA HRUBÝ s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.