VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Qup s. r. o.

Bojná · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

58 863 €tržby 2025 ▲ 75 %+4 885 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

58 863 €tržby 2025 ▲ 75 %
+4 885 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 33 617 €, výsledok hospodárenia 973 €
  2. 25 : tržby 58 863 €, výsledok hospodárenia 4 885 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Qup s. r. o. (IČO 55992919) mala v roku 2025 tržby 58 863 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Qup

Podľa Registra právnických osôb koná za Qup 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník Qup

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Qup
Podiely spoločníkov na vkladoch Qup Ing. Vladimír Bezák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Vladimír Bezák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Vladimír Bezák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Vladimír Bezákod 16. 1. 2024 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Qup

Za rok 2025 má Qup v závierke tržby 58 863 €, o 75,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 885 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 58 863 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202559 tis. €▲ +75,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 885 €zisk
Majetok (aktíva) 202552 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 202541 tis. €79,1 % majetku
Pridaná hodnota 20255 781 €
Zisková marža 2025+8,3 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky5 858 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Qup

Súvaha Qup

Všetky čísla zo závierok Qup (2 roky)
Čísla zo závierok Qup po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202558 863 €4 885 €52 035 €10 858 €41 177 €5 781 €+8,3 %
202433 617 €973 €12 833 €5 973 €6 860 €1 473 €+2,9 %

Riziko: zaplatí Qup?

Qup a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Qup v objeme 16 647 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s.: 16 647 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom2Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv17 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20256. 3. 2025

História firmy Qup

Dátum vzniku Qup je 16. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62350/N
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122154969
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 33 617 € · majetok 12 833 €
  4. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Univerzitná nemocnica - Nemocnica svätého Michala, a. s., hodnota zmluvy 16 647 €. Firma vznikla 16. 1. 2024.
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 58 863 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Qup

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Výroba zdravotníckych pomôcok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Tvorba hudobných, audiovizuálnych a fotografických diel v zmysle zákona č. 185/2015 Z. z. - Autorský zákon
  • Investičné činnosti na základe zákona o cenných papieroch a investičných službách 566/2001 Z. z.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Qup v odvetví maloobchod

Qup je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Qup má 58 863 €, čo je 60 % mediánu. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 801 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Qup 77. z 151.

V odvetví v okrese Topoľčany801aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 918Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Qup, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Topoľčany ›

Sídlo Qup: Bojná

Qup sídli na adrese 350, 956 01 Bojná, okres Topoľčany. V obci Bojná je 277 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 798. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bojná277aktívnych
Subjektov v okrese Topoľčany9 798aktívnych
V tom istom odvetví801okres Topoľčany
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Bojná: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›

Qup: IČO, sídlo a základné údaje

Qup s. r. o. (IČO 55992919) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bojná, okres Topoľčany. Dátum vzniku je 16. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Vladimír Bezák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 58 863 € a výsledok hospodárenia +4 885 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 1. 2024
ObecBojná
OkresOkres Topoľčany
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Qup s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 58 863 €, typická firma odvetvia 97 508 € (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Topoľčany ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Topoľčany ›

Sieť prepojení firmy Qup

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Qup

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Qup

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy165zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 400 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Bojnátypický nepokrytý dopyt 253 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Dysler s. r. o.Valdonet s.r.o.Zunu s.r.o. v likvidáciiMedasy s.r.o. v likvidácii

Najväčšie firmy v obci Bojná

TOBEL s.r.o.Skládka komunálneho odpadu Bojná, s.r.o.Beeli s.r.o.SANSTAV - TRADE, s.r.o.DUNAa s.r.o.Všetky firmy v obci Bojná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Topoľčany

Drotex s.r.o.PAM fruit s.r.o.Miroslav WEBER - MLÝN s.r.o.Group eu, s. r. o.Grünwerk s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk