VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

VNA Autodoprava s. r. o.

Trenčín · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

63 214 €tržby 2025 ▲ 33 %+412 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

63 214 €tržby 2025 ▲ 33 %
+412 €zisk 2025
  1. 24 : tržby 47 543 €, výsledok hospodárenia 1 701 €
  2. 25 : tržby 63 214 €, výsledok hospodárenia 412 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

VNA Autodoprava s. r. o. (IČO 55966390) mala v roku 2025 tržby 63 214 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci VNA Autodoprava

VNA Autodoprava má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 13 270 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ VNA Autodoprava

Podľa Registra právnických osôb koná za VNA Autodoprava 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločník VNA Autodoprava

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok VNA Autodoprava

Za rok 2025 má VNA Autodoprava v závierke tržby 63 214 €, o 33,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +412 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 63 214 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202563 tis. €▲ +33,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025412 €zisk
Majetok (aktíva) 202518 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 20255 836 €32,5 % majetku
Pridaná hodnota 202518 tis. €
Zisková marža 2025+0,7 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 2 roky2 113 €2024 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát VNA Autodoprava

Súvaha VNA Autodoprava

Všetky čísla zo závierok VNA Autodoprava (2 roky)
Čísla zo závierok VNA Autodoprava po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202563 214 €412 €17 949 €12 113 €5 836 €17 527 €+0,7 %
202447 543 €1 701 €14 912 €11 701 €3 211 €17 197 €+3,6 %

Riziko: zaplatí VNA Autodoprava?

Peniaze od štátu: VNA Autodoprava

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy VNA Autodoprava

Dátum vzniku VNA Autodoprava je 5. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46265/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 47 543 € · majetok 14 912 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 63 214 €.
  4. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122148380

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti VNA Autodoprava

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

VNA Autodoprava v odvetví maloobchod

VNA Autodoprava je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), VNA Autodoprava má 63 214 €, čo je 65 % mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 418 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je VNA Autodoprava 245. z 464.

V odvetví v okrese Trenčín1 418aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb VNA Autodoprava, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›

Sídlo VNA Autodoprava: Trenčín

VNA Autodoprava sídli na adrese 10. apríla 661/19, 911 01 Trenčín, okres Trenčín. V obci Trenčín je 12 280 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 848. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Trenčín12 280aktívnych
Subjektov v okrese Trenčín19 848aktívnych
V tom istom odvetví1 418okres Trenčín
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Trenčín: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›

VNA Autodoprava: IČO, sídlo a základné údaje

VNA Autodoprava s. r. o. (IČO 55966390) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, okres Trenčín. Dátum vzniku je 5. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Vladimír Novotný. Za rok 2025 sú v závierke tržby 63 214 € a výsledok hospodárenia +412 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie30 000 €
Vznik5. 1. 2024
ObecTrenčín
OkresOkres Trenčín
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) VNA Autodoprava s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 63 214 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›

Sieť prepojení firmy VNA Autodoprava

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu VNA Autodoprava

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu VNA Autodoprava

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Trenčíntypický nepokrytý dopyt 855 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

J. N. MAXX, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Trenčín

4MP International, s.r.o.MSM LAND SYSTEMS s.r.o.DEFENCE TRADE SLOVAKIA, s.r.o.LEONI Wiring Systems Slovakia, spol. s r. o.A R A V E R a. s.Všetky firmy v obci Trenčín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Trenčín

REDOX - ENEX s.r.o.Gigaprint.sk s.r.o.Sanika group s. r. o.TODA Trade, s. r. o.Saidler & Co. Management s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk