SRSOLAR s. r. o.
Ružomberok · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
2 300 €tržby 2024+1 955 €zisk 2024aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 2 300 €, výsledok hospodárenia 1 955 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -424 €
SRSOLAR s. r. o. (IČO 55962840) mala v roku 2024 tržby 2 300 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SRSOLAR
V roku 2025 mala SRSOLAR priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konatelia SRSOLAR
Podľa Registra právnických osôb konajú za SRSOLAR 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník SRSOLAR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- SOLAR Invest s. r. o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| SOLAR Invest s. r. o.od 20. 3. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SRSOLAR
Za rok 2024 má SRSOLAR v závierke tržby 2 300 €, a výsledok hospodárenia +1 955 €.
Výkaz ziskov a strát SRSOLAR
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 531 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −424 € |
| 2024 | 1 955 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SRSOLAR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 921 €, vlastné imanie 6 531 € a záväzky 390 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 921 € | 6 531 € | 390 € |
| 2024 | 7 300 € | 6 955 € | 345 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SRSOLAR (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −424 € | 6 921 € | 6 531 € | 390 € | — | — |
| 2024 | 2 300 € | 1 955 € | 7 300 € | 6 955 € | 345 € | 2 300 € | +85,0 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí SRSOLAR?
Peniaze od štátu: SRSOLAR
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SRSOLAR
Dátum vzniku SRSOLAR je 21. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83893/L
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Stanislav MatajKonateľ
- Nový spoločník: SOLAR Invest s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SRSOLAR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
SRSOLAR v odvetví maloobchod
SRSOLAR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 120 € (18 955 závierok), SRSOLAR má 2 300 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 532 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SRSOLAR 138. z 145.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 93 120 €, tri štvrtiny do 429 941 €; 10 % firiem má viac než 1 395 682 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 638 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 93 120 € |
| horný kvartil | 429 941 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 395 682 € |
| SRSOLAR | 2 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SRSOLAR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SRSOLAR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SRSOLAR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 600 € |
| 2024 | 2 300 € | 93 120 € |
| 2023 | — | 95 712 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| SRSOLAR | 2 300 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 73 787 € |
| medián kraja | 87 414 € |
| medián Slovenska | 93 120 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gastropolis s. r. o.Rožňava · tržby 5 512 € (2025)
- Digital Aura s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 5 502 € (2025)
- VinoNet s.r.o.Ohrady · tržby 5 500 € (2025)
- TEK, spol. s r.o.Myjava · tržby 5 500 € (2025)
- A-G service, s.r.o.Veľký Krtíš · tržby 5 500 € (2025)
- KOLIBA LIMBACH, s.r.o.Limbach · tržby 5 500 € (2025)
- Nadin fashion s.r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 5 500 € (2025)
- ALFITO spol.s.r.o. v likvidáciiŠamorín · tržby 5 487 € (2019)
- Asmo, s.r.o.Piešťany · tržby 5 484 € (2018)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SRSOLAR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Ružomberok ›
Sídlo SRSOLAR: Ružomberok
SRSOLAR sídli na adrese Bystrická cesta 5523/55, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 415 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
SRSOLAR: IČO, sídlo a základné údaje
SRSOLAR s. r. o. (IČO 55962840) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 21. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Rastislav Ondrejka a Stanislav Mataj. Za rok 2024 sú v závierke tržby 2 300 € a výsledok hospodárenia +1 955 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 21. 12. 2023 |
| Obec | Ružomberok |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) SRSOLAR s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 2 300 €, typická firma odvetvia 93 120 € (medián z 18 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy SRSOLAR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SRSOLAR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SRSOLAR
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR415 zmlúv za 3 roky · 1 604 202 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 724 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
SR SOLAR SK, s. r. o.Bonum Salutem s.r.o.Minute Clinic k. s.LÁSKA K HORÁMCondigno, o. z.
Najväčšie firmy v obci Ružomberok
SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Ružomberok
JTK SLOVAKIA, s.r.o.Zelená Dolina, s. r. o.MORO-RK, s. r. o.KKM Holding s.r.o.Thymallus , s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.