VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Bupi s. r. o.

Tekovské Lužany · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

37 622 €tržby 2025 ▲ 21 %+3 241 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

37 622 €tržby 2025 ▲ 21 %
+3 241 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 5 000 €, výsledok hospodárenia 25 €
  2. 24 : tržby 30 991 €, výsledok hospodárenia 1 728 €
  3. 25 : tržby 37 622 €, výsledok hospodárenia 3 241 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Bupi s. r. o. (IČO 55951074) mala v roku 2025 tržby 37 622 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Bupi

osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.

Konateľ Bupi

Podľa Registra právnických osôb koná za Bupi 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Spoločník Bupi

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Bupi

Za rok 2025 má Bupi v závierke tržby 37 622 €, o 21,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 241 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 37 622 €.

Tržby 202538 tis. €▲ +21,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 241 €zisk
Majetok (aktíva) 202518 tis. €
Vlastné imanie 20259 994 €
Záväzky 20257 737 €43,6 % majetku
Pridaná hodnota 20255 021 €
Zisková marža 2025+8,6 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky4 994 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Bupi

Súvaha Bupi

Všetky čísla zo závierok Bupi (3 roky)
Čísla zo závierok Bupi po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202537 622 €3 241 €17 731 €9 994 €7 737 €5 021 €+8,6 %
202430 991 €1 728 €7 309 €6 753 €556 €2 324 €+5,6 %
20235 000 €25 €5 043 €5 025 €18 €43 €+0,5 %

Riziko: zaplatí Bupi?

Peniaze od štátu: Bupi

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Bupi

Dátum vzniku Bupi je 19. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62182/N
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 5 000 € · majetok 5 043 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 37 622 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Bupi

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.

Bupi v odvetví umelecké a zábavné činnosti

Bupi je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), Bupi má 37 622 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 62 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bupi 9. z 20.

V odvetví v okrese Levice62aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bupi, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Levice ›

Sídlo Bupi: Tekovské Lužany

Bupi sídli na adrese J. A. Komenského 211/14, 935 41 Tekovské Lužany, okres Levice. V obci Tekovské Lužany je 376 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545.

Subjektov v obci Tekovské Lužany376aktívnych
Subjektov v okrese Levice16 545aktívnych
V tom istom odvetví62okres Levice

Tekovské Lužany: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›

Bupi: IČO, sídlo a základné údaje

Bupi s. r. o. (IČO 55951074) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Tekovské Lužany, okres Levice. Dátum vzniku je 19. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Adam Maródi. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 622 € a výsledok hospodárenia +3 241 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 12. 2023
ObecTekovské Lužany
OkresOkres Levice
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) Bupi s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 37 622 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Levice ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›

Sieť prepojení firmy Bupi

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Bupi

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Bupi

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 4 700 €
  • Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy63zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov34firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 700 €
  • Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Tekovské Lužanytypický nepokrytý dopyt 103 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Tekovské Lužany

Fertilizer Slovakia s. r. o.HIMBUILDING, s.r.o.Poľnohospodárske družstvo " Pokrok "BRKP Partners, s.r.o.SOMEK s.r.o.Všetky firmy v obci Tekovské Lužany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Levice

KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o.TLpro s.r.o.PROMOTÉR s. r. o.DV AUDIO Pro s.r.o.EMKA SUMMER CAMPS s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk