VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

IVBEZ s. r. o.

Partizánske · Ostatný nešpecializovaný maloobchod

26 471 €tržby 2025 ▼ 44 %−32 345 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

26 471 €tržby 2025 ▼ 44 %
−32 345 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 359 €
  2. 24 : tržby 47 190 €, výsledok hospodárenia -27 752 €
  3. 25 : tržby 26 471 €, výsledok hospodárenia -32 345 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

IVBEZ s. r. o. (IČO 55947506) mala v roku 2025 tržby 26 471 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci IVBEZ

IVBEZ má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 2 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 6 686 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ IVBEZ

Podľa Registra právnických osôb koná za IVBEZ 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník IVBEZ

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch IVBEZ
Podiely spoločníkov na vkladoch IVBEZ Ivan Bezák 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ivan Bezák: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ivan Bezák100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ivan Bezákod 16. 12. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok IVBEZ

Za rok 2025 má IVBEZ v závierke tržby 26 471 €, o 43,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −32 345 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 47 190 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202526 tis. €▼ −43,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−32 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202550 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 202532 tis. €64,7 % majetku
Pridaná hodnota 2025−9 057 €
Zisková marža 2025−122,2 %medián odvetvia +2,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky−63 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát IVBEZ

Súvaha IVBEZ

Všetky čísla zo závierok IVBEZ (3 roky)
Čísla zo závierok IVBEZ po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202526 471 €−32 345 €49 528 €17 460 €32 068 €−9 057 €−122,2 %
202447 190 €−27 752 €70 693 €49 804 €20 889 €833 €−58,8 %
2023—−3 359 €10 158 €1 641 €8 517 €−3 359 €—

Riziko: zaplatí IVBEZ?

Peniaze od štátu: IVBEZ

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy IVBEZ

Dátum vzniku IVBEZ je 16. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46209/R
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 10 158 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122135521
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 26 471 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti IVBEZ

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

IVBEZ v odvetví maloobchod

IVBEZ je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 585 € (17 956 závierok), IVBEZ má 26 471 €, čo je 27 % mediánu. V okrese Partizánske je v tomto odvetví 450 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je IVBEZ 79. z 95.

V odvetví v okrese Partizánske450aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou17 956Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia98 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb IVBEZ, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Partizánske ›

Sídlo IVBEZ: Partizánske

IVBEZ sídli na adrese Nám. SNP 143, 958 01 Partizánske, okres Partizánske. V obci Partizánske je 2 917 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 051.

Subjektov v obci Partizánske2 917aktívnych
Subjektov v okrese Partizánske6 051aktívnych
V tom istom odvetví450okres Partizánske

Partizánske: obyvatelia a dáta ›Okres Partizánske ›Adresár firiem v okrese Partizánske ›

IVBEZ: IČO, sídlo a základné údaje

IVBEZ s. r. o. (IČO 55947506) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Partizánske, okres Partizánske. Dátum vzniku je 16. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ivan Bezák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 26 471 € a výsledok hospodárenia −32 345 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712)
Základné imanie5 000 €
Vznik16. 12. 2023
ObecPartizánske
OkresOkres Partizánske
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví maloobchod (SK NACE 47) IVBEZ s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 26 471 €, typická firma odvetvia 97 585 € (medián z 17 956 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Partizánske ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Partizánske ›

Sieť prepojení firmy IVBEZ

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu IVBEZ

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu IVBEZ

  • Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
  • Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Partizánsketypický nepokrytý dopyt 974 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

BEBAR s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Partizánske

Partizánske Building Components-SK s.r.o.Medline Assembly Slovakia s.r.o.FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.FINAL - CD spol. s r. o.FINAL – CD premium, s. r. o.Všetky firmy v obci Partizánske ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Partizánske

Ce&Ka s.r.o.TRAFIKA Stanková - Godorová s.r.o.Green Energy Company s.r.o.CTRL + C s. r. o.PAMAT s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk