SELIMA Fyzio s. r. o.
Brezno · Ostatné osobné služby i. n.
3 538 €tržby 2025 ▲ 372 %−4 399 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 750 €, výsledok hospodárenia 406 €
- 25 : tržby 3 538 €, výsledok hospodárenia -4 399 €
SELIMA Fyzio s. r. o. (IČO 55944183) mala v roku 2025 tržby 3 538 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci SELIMA Fyzio
V roku 2025 mala SELIMA Fyzio priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 855 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konatelia SELIMA Fyzio
Podľa Registra právnických osôb konajú za SELIMA Fyzio 3 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločníci SELIMA Fyzio
V registri sú zapísaní 3 spoločníci.
- Mgr. Linda Sekereš Peťková33,3 %
- Mgr. Marcel Sekereš33,3 %
- Serhiy Kurta33,3 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Linda Sekereš Peťkováod 19. 12. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
| Mgr. Marcel Sekerešod 19. 12. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
| Serhiy Kurtaod 19. 12. 2023 | 1 667 € | 33,3 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok SELIMA Fyzio
Za rok 2025 má SELIMA Fyzio v závierke tržby 3 538 €, o 371,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 399 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 3 538 €.
Výkaz ziskov a strát SELIMA Fyzio
Najvyššie tržby: rok 2025, 3 538 €. Najnižšie: rok 2024, 750 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 538 € |
| 2024 | 750 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −3 993 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 399 € |
| 2024 | 406 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha SELIMA Fyzio
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 001 €, vlastné imanie 1 008 € a záväzky 5 993 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 001 € | 1 008 € | 5 993 € |
| 2024 | 5 747 € | 5 407 € | 340 € |
| 2023 | 5 001 € | 5 001 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok SELIMA Fyzio (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 538 € | −4 399 € | 7 001 € | 1 008 € | 5 993 € | −3 182 € | −124,3 % |
| 2024 | 750 € | 406 € | 5 747 € | 5 407 € | 340 € | 750 € | +54,1 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 001 € | 5 001 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí SELIMA Fyzio?
Peniaze od štátu: SELIMA Fyzio
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy SELIMA Fyzio
Dátum vzniku SELIMA Fyzio je 19. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/48091/S
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 001 €
- Nový spoločník: Mgr. Linda Sekereš PeťkováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 3 538 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti SELIMA Fyzio
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Vedenie účtovníctva
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Masérske služby
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Služby súvisiace so skrášľovaním tela
- Poskytovanie sociálnych služieb
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o zmene a dopnení niektorých zákonov v znení neškorších predpisov
- Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia-zariadenie spoločných vyšetrovacích a liečebných zložiek v odbornom zameraní fyzioterapia, fyzioterapia v športe a telovýchove
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
SELIMA Fyzio v odvetví ostatné osobné služby
SELIMA Fyzio je v registri v odvetví Ostatné osobné služby (SK NACE 96), činnosť ostatné osobné služby i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 29 709 € (4 123 závierok), SELIMA Fyzio má 3 538 €, čo je 12 % mediánu. V okrese Brezno je v tomto odvetví 229 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SELIMA Fyzio 27. z 30.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 10 544 €, polovica do 29 709 €, tri štvrtiny do 60 683 €; 10 % firiem má viac než 193 677 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 211 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 10 544 € |
| medián | 29 709 € |
| horný kvartil | 60 683 € |
| 10 % firiem má viac než | 193 677 € |
| SELIMA Fyzio | 3 538 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- SELIMA Fyzio
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby SELIMA Fyzio s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | SELIMA Fyzio | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 538 € | 29 709 € |
| 2024 | 750 € | 28 360 € |
| 2023 | — | 26 344 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| SELIMA Fyzio | 3 538 € |
|---|---|
| medián okresu Brezno | 28 023 € |
| medián kraja | 29 030 € |
| medián Slovenska | 29 709 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Limit TL s. r. o.Prešov · tržby 8 370 € (2025)
- Terapeutické centrum Dr. Prevendárovej, s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 8 345 € (2025)
- FyzioRehab s.r.o.Lipany · tržby 8 335 € (2025)
- Reality7days s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 334 € (2022)
- Salón Zafira, s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 8 333 € (2025)
- A&M Services, s. r. o.Tomášov · tržby 8 319 € (2025)
- L&A rental, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 8 285 € (2025)
- Barienčík s. r. o.Topoľčany · tržby 8 269 € (2025)
- Baanno s. r. o.Piešťany · tržby 8 267 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SELIMA Fyzio, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo SELIMA Fyzio: Brezno
SELIMA Fyzio sídli na adrese Krčulova 1206/13, 977 01 Brezno, okres Brezno. V obci Brezno je 3 082 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 986. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Brezno: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›
SELIMA Fyzio: IČO, sídlo a základné údaje
SELIMA Fyzio s. r. o. (IČO 55944183) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Brezno, okres Brezno. Dátum vzniku je 19. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Mgr. Linda Sekereš Peťková, Mgr. Marcel Sekereš a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 538 € a výsledok hospodárenia −4 399 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné osobné služby i. n. (SK NACE 9699) |
| Základné imanie | 5 001 € |
| Vznik | 19. 12. 2023 |
| Obec | Brezno |
| Okres | Okres Brezno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví ostatné osobné služby (SK NACE 96) SELIMA Fyzio s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 3 538 €, typická firma odvetvia 29 709 € (medián z 4 123 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Brezno ›Ostatné osobné služby: tržby a mzdy ›Ostatné osobné služby v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Brezno ›
Sieť prepojení firmy SELIMA Fyzio
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SELIMA Fyzio
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu SELIMA Fyzio
- Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy91zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov13firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 101 tis. €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Breznotypický nepokrytý dopyt 4,1 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen281 zmlúv za 3 roky · 5 615 080 € · naposledy 2. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.195 zmlúv za 3 roky · 68 818 € · naposledy 15. 9. 2026Pôdohospodárska platobná agentúra34 zmlúv za 3 roky · 512 855 € · naposledy 14. 11. 2025 Všetkých 246 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Brezno
Harmanec - Kuvert , spol. s r.o.COOP Jednota Brezno, spotrebné družstvoNemocnica s poliklinikou Brezno, n.o.INVESTPETROL, s.r.o.K - SUPRA, s.r.o.Všetky firmy v obci Brezno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 96.09) v okrese Brezno
ALTEREX s. r. o.JAHYS s. r. o.Over & Out s. r. o.Dentro Casa s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.