VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

A-Z.Building s. r. o.

Košice - Západ · Výstavba obytných a neobytných budov

16 096 €tržby 2025 ▼ 79 %+6 865 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

16 096 €tržby 2025 ▼ 79 %
+6 865 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -360 €
  2. 24 : tržby 77 705 €, výsledok hospodárenia -2 906 €
  3. 25 : tržby 16 096 €, výsledok hospodárenia 6 865 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

A-Z.Building s. r. o. (IČO 55933211) mala v roku 2025 tržby 16 096 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ A-Z.Building

Podľa Registra právnických osôb koná za A-Z.Building 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

Spoločník A-Z.Building

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch A-Z.Building
Podiely spoločníkov na vkladoch A-Z.Building Ing. Denisa Kristófová, PhD. 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Denisa Kristófová, PhD.: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Denisa Kristófová, PhD.100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Denisa Kristófová, PhD.od 12. 12. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok A-Z.Building

Za rok 2025 má A-Z.Building v závierke tržby 16 096 €, o 79,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 865 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 77 705 €.

Tržby 202516 tis. €▼ −79,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20256 865 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 178 €
Vlastné imanie 20258 599 €
Záväzky 2025579 €6,3 % majetku
Pridaná hodnota 20257 328 €
Zisková marža 2025+42,7 %medián odvetvia +4,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky3 599 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát A-Z.Building

Súvaha A-Z.Building

Všetky čísla zo závierok A-Z.Building (3 roky)
Čísla zo závierok A-Z.Building po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202516 096 €6 865 €9 178 €8 599 €579 €7 328 €+42,7 %
202477 705 €−2 906 €2 724 €1 734 €990 €−1 814 €−3,7 %
2023—−360 €4 640 €4 640 €—−360 €—

Riziko: zaplatí A-Z.Building?

Peniaze od štátu: A-Z.Building

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy A-Z.Building

Dátum vzniku A-Z.Building je 12. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58388/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 640 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 16 096 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti A-Z.Building

  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Služby súvisiace so skrášľovaním tela
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Manikúra

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.

A-Z.Building v odvetví výstavba budov

A-Z.Building je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 729 € (9 889 závierok), A-Z.Building má 16 096 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 384 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je A-Z.Building 142. z 177.

V odvetví v okrese Košice II384aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou9 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia62 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb A-Z.Building, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Stavebníctvo v okrese Košice II ›

Sídlo A-Z.Building: Košice - Západ

A-Z.Building sídli na adrese Sokolovská 178/10, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 281 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 231. Na tej istej adrese je zapísaných 521 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Košice - Západ7 281aktívnych
Subjektov v okrese Košice II13 231aktívnych
V tom istom odvetví384okres Košice II
Na tej istej adrese521aktívnych subjektov

Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›

A-Z.Building: IČO, sídlo a základné údaje

A-Z.Building s. r. o. (IČO 55933211) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 12. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Denisa Kristófová, PhD.. Za rok 2025 sú v závierke tržby 16 096 € a výsledok hospodárenia +6 865 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 12. 2023
ObecKošice - Západ
OkresOkres Košice II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) A-Z.Building s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 16 096 €, typická firma odvetvia 61 729 € (medián z 9 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›

Sieť prepojení firmy A-Z.Building

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu A-Z.Building

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu A-Z.Building

  • Tendre102súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy174zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
  • Výhry konkurentov398firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
  • Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ

EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Košice II

GMT Plus, s.r.o.BUILDING CONSTRUCTION SLOVAKIA s. r. o.MI - home, s.r.o.Supernova X s. r. o.MAIOX s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk