Highgate Courses s. r. o.
Bratislava - Karlova Ves · Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
32 155 €tržby 2025 ▼ 3 %+26 739 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -250 €
- 24 : tržby 33 227 €, výsledok hospodárenia 27 076 €
- 25 : tržby 32 155 €, výsledok hospodárenia 26 739 €
Highgate Courses s. r. o. (IČO 55914314) mala v roku 2025 tržby 32 155 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Highgate Courses
V roku 2025 mala Highgate Courses priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konatelia Highgate Courses
Podľa Registra právnických osôb konajú za Highgate Courses 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Spoločníci Highgate Courses
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- AFE s. r. o.66,5 %
- ZRK s. r. o.33,5 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| AFE s. r. o.od 5. 12. 2023 | 3 325 € | 66,5 % |
| ZRK s. r. o.od 5. 12. 2023 | 1 675 € | 33,5 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Highgate Courses
Za rok 2025 má Highgate Courses v závierke tržby 32 155 €, o 3,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +26 739 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 33 227 €.
Výkaz ziskov a strát Highgate Courses
Najvyššie tržby: rok 2024, 33 227 €. Najnižšie: rok 2025, 32 155 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 32 155 € |
| 2024 | 33 227 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 53 565 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 26 739 € |
| 2024 | 27 076 € |
| 2023 | −250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Highgate Courses
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +83,2 %, medián odvetvia +12,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Highgate Courses | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +83,2 % | +12,3 % |
| 2024 | +81,5 % | +8,2 % |
| 2023 | — | +6,9 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Highgate Courses
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 65 954 €, vlastné imanie 32 239 € a záväzky 33 715 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 65 954 € | 32 239 € | 33 715 € |
| 2024 | 37 174 € | 31 826 € | 5 348 € |
| 2023 | 5 000 € | 4 750 € | 250 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Highgate Courses (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 155 € | 26 739 € | 65 954 € | 32 239 € | 33 715 € | 30 082 € | +83,2 % |
| 2024 | 33 227 € | 27 076 € | 37 174 € | 31 826 € | 5 348 € | 31 933 € | +81,5 % |
| 2023 | — | −250 € | 5 000 € | 4 750 € | 250 € | −250 € | — |
Riziko: zaplatí Highgate Courses?
Peniaze od štátu: Highgate Courses
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Highgate Courses
Dátum vzniku Highgate Courses je 5. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: Highgate SPV s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/174443/B
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122130791 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Zmena obchodného menaPredtým Highgate SPV s. r. o., odvtedy Highgate Courses s. r. o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Nový spoločník: ZRK s. r. o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 32 155 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Highgate Courses
- Vedenie účtovníctva
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno - hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Finančný lízing
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Faktoring a forfaiting
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Highgate Courses v odvetví právne a účtovnícke činnosti
Highgate Courses je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69), činnosť účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 45 399 € (9 912 závierok), Highgate Courses má 32 155 €, čo je 71 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 888 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Highgate Courses 211. z 376.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 080 €, polovica do 45 399 €, tri štvrtiny do 93 721 €; 10 % firiem má viac než 262 004 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 301 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 080 € |
| medián | 45 399 € |
| horný kvartil | 93 721 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 004 € |
| Highgate Courses | 32 155 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Highgate Courses
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Highgate Courses s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Highgate Courses | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 32 155 € | 45 399 € |
| 2024 | 33 227 € | 42 733 € |
| 2023 | — | 41 433 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Highgate Courses | 32 155 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 36 911 € |
| medián kraja | 49 120 € |
| medián Slovenska | 45 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- HZ TAX office, spol. s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 78 457 € (2025)
- vladina s.r.o.Jakubov · tržby 78 425 € (2025)
- Kochrda s. r. o.Ivanka pri Dunaji · tržby 78 425 € (2025)
- RENOVINT, s. r. o.Chocholná-Velčice · tržby 78 390 € (2025)
- PAMOZI, s.r.o.Žilina · tržby 78 371 € (2025)
- EKOFLEET, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 78 361 € (2025)
- EMPE plus s.r.o.Ždaňa · tržby 78 306 € (2025)
- KPO s.r.o.Zlaté Moravce · tržby 78 292 € (2025)
- Slovakway Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 78 285 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Highgate Courses, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava IV ›
Sídlo Highgate Courses: Bratislava - Karlova Ves
Highgate Courses sídli na adrese Majerníkova 1, 841 05 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 861 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 25 932. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Highgate Courses: IČO, sídlo a základné údaje
Highgate Courses s. r. o. (IČO 55914314) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 5. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú JUDr. Ing. Peter Varga a Mgr. Tomáš Demo. Za rok 2025 sú v závierke tržby 32 155 € a výsledok hospodárenia +26 739 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 5. 12. 2023 |
| Skoršie názvy | Highgate SPV s. r. o. |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69) Highgate Courses s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 32 155 €, typická firma odvetvia 45 399 € (medián z 9 912 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Právne a účtovnícke činnosti: tržby a mzdy ›Právne a účtovnícke činnosti v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Highgate Courses
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Highgate Courses
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Highgate Courses
- Tendre2súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 138,6 mil. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
- Končiace zmluvy259zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 300 €
- Výhry konkurentov41firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 200 €
- Diery na trhu15odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 729 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen1 271 zmlúv za 3 roky · 13 205 730 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.287 zmlúv za 3 roky · 736 509 € · naposledy 28. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas86 zmlúv za 3 roky · 553 117 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 607 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Highgate Law & Tax s. r. o.Highgate Accounting SK s. r. o.Highgate Management s. r. o.Highgate Events s. r. o.Varga - Law & Tax s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 69.20) v okrese Bratislava IV
Global Accounting Services, s. r. o.auditorea k.s.ACCONTI PLUS s. r. o.Kampai s. r. o.KOUVAR s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.