VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DREAM GARDEN s. r. o.

Žilina · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

20 500 €tržby 2024+1 902 €zisk 2024

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 18. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

20 500 €tržby 2024
+1 902 €zisk 2024
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 20 500 €, výsledok hospodárenia 1 902 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DREAM GARDEN s. r. o. (IČO 55910831) mala v roku 2024 tržby 20 500 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ DREAM GARDEN

Podľa Registra právnických osôb koná za DREAM GARDEN 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločník DREAM GARDEN

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch DREAM GARDEN
Podiely spoločníkov na vkladoch DREAM GARDEN Jaroslav Dadaj 100,0 %. Spolu 5 000 €. Jaroslav Dadaj: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Jaroslav Dadaj100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Jaroslav Dadajod 5. 12. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok DREAM GARDEN

Za rok 2024 má DREAM GARDEN v závierke tržby 20 500 €, a výsledok hospodárenia +1 902 €.

Tržby 202421 tis. €
Výsledok hospodárenia 20241 902 €zisk
Majetok (aktíva) 20247 292 €
Vlastné imanie 20246 902 €
Záväzky 2024390 €5,3 % majetku
Pridaná hodnota 20242 237 €
Zisková marža 2024+9,3 %medián odvetvia +6,5 %
Súčet výsledkov za 2 roky1 902 €2023 až 2024

Výkaz ziskov a strát DREAM GARDEN

Súvaha DREAM GARDEN

Všetky čísla zo závierok DREAM GARDEN (2 roky)
Čísla zo závierok DREAM GARDEN po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202420 500 €1 902 €7 292 €6 902 €390 €2 237 €+9,3 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí DREAM GARDEN?

Peniaze od štátu: DREAM GARDEN

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy DREAM GARDEN

Dátum vzniku DREAM GARDEN je 5. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83783/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 2, posledné tržby 20 500 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti DREAM GARDEN

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

DREAM GARDEN v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

DREAM GARDEN je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 42 193 € (13 255 závierok), DREAM GARDEN má 20 500 €, čo je 49 % mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 989 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DREAM GARDEN 347. z 456.

V odvetví v okrese Žilina989aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 255Slovensko, rok 2024
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2024
Medián ziskovej marže+6,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DREAM GARDEN, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Sídlo DREAM GARDEN: Žilina

DREAM GARDEN sídli na adrese Rosinská 8, 010 08 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 478 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 948. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 478aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 948aktívnych
V tom istom odvetví989okres Žilina
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

DREAM GARDEN: IČO, sídlo a základné údaje

DREAM GARDEN s. r. o. (IČO 55910831) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 5. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Jaroslav Dadaj. Za rok 2024 sú v závierke tržby 20 500 € a výsledok hospodárenia +1 902 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik5. 12. 2023
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) DREAM GARDEN s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 20 500 €, typická firma odvetvia 42 193 € (medián z 13 255 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy DREAM GARDEN

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DREAM GARDEN

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DREAM GARDEN

  • Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 800 €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Žilina

solution4U s. r. o.Slovexperta, s.r.o.aMARTINI & PARTNERS s. r. o.InterConti Trading s. r. o.NEPI Slovakia Management s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk