Electrofuture s.r.o.
Skalka nad Váhom · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
236 893 €tržby 2025 ▲ 61 %+15 702 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 146 727 €, výsledok hospodárenia 27 031 €
- 25 : tržby 236 893 €, výsledok hospodárenia 15 702 €
Electrofuture s.r.o. (IČO 55895531) mala v roku 2025 tržby 236 893 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Electrofuture
Electrofuture má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 890 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 890 € | — |
| 2024 | — | 4 056 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 29. 9. 2026.
Konatelia Electrofuture
Podľa Registra právnických osôb konajú za Electrofuture 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Spoločníci Electrofuture
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Electrofuture
Za rok 2025 má Electrofuture v závierke tržby 236 893 €, o 61,5 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +15 702 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 236 893 €.
Výkaz ziskov a strát Electrofuture
Najvyššie tržby: rok 2025, 236 893 €. Najnižšie: rok 2024, 146 727 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 236 893 € |
| 2024 | 146 727 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 42 733 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 15 702 € |
| 2024 | 27 031 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Electrofuture
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +6,6 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Electrofuture | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +6,6 % | +2,3 % |
| 2024 | +18,4 % | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Electrofuture
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 223 364 €, vlastné imanie 47 732 € a záväzky 175 632 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 223 364 € | 47 732 € | 175 632 € |
| 2024 | 92 143 € | 32 031 € | 60 112 € |
| 2023 | 5 000 € | 5 000 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Electrofuture (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 236 893 € | 15 702 € | 223 364 € | 47 732 € | 175 632 € | 41 152 € | +6,6 % |
| 2024 | 146 727 € | 27 031 € | 92 143 € | 32 031 € | 60 112 € | 44 299 € | +18,4 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 000 € | 5 000 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Electrofuture?
Electrofuture a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Electrofuture v objeme 4 235 € z rokov 2025 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín: 4 035 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2026, 4 035 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 4 035 € |
| 2025 | 1 | 200 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Electrofuture
Dátum vzniku Electrofuture je 8. 12. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46158/R
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
- Nový štatutár: Martin BalajKonateľ
- Nový spoločník: Martin BalajSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122129724
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Cinobaňa, Banská ul. 315/1, 98522 Cinobaňa, hodnota zmluvy 200 €. Firma vznikla 8. 12. 2023.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 236 893 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Electrofuture
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
- Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Výroba zdravotníckych pomôcok
- Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Záložne
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Prevádzka malých plavidiel
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Verejné obstarávanie
- Vedenie účtovníctva
- Finančný lízing
- Faktoring a forfaiting
- Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Prevádzkovanie čistiarne a práčovne
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení – elektrických
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Electrofuture v odvetví maloobchod
Electrofuture je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 508 € (17 918 závierok), Electrofuture má 236 893 €, čo je 2,4-násobok mediánu. V okrese Trenčín je v tomto odvetví 1 417 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Electrofuture 131. z 464.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 955 €, polovica do 97 508 €, tri štvrtiny do 450 801 €; 10 % firiem má viac než 1 462 593 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 144 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 955 € |
| medián | 97 508 € |
| horný kvartil | 450 801 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 462 593 € |
| Electrofuture | 236 893 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Electrofuture
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Electrofuture s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Electrofuture | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 236 893 € | 97 508 € |
| 2024 | 146 727 € | 92 710 € |
| 2023 | — | 95 604 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Electrofuture | 236 893 € |
|---|---|
| medián okresu Trenčín | 73 629 € |
| medián kraja | 102 638 € |
| medián Slovenska | 97 508 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CONEL, s.r.o.Palárikovo · tržby 555 136 € (2025)
- idea TOUR s. r. o.Trenčín · tržby 554 963 € (2025)
- HRC SK, s. r. o.Handlová · tržby 554 834 € (2025)
- Q2 s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 554 800 € (2025)
- CENTRUM plus spol. s r.o.Trenčín · tržby 554 774 € (2025)
- MERCATO D´ITALIA s. r. o.Trnava · tržby 554 727 € (2025)
- EURO - CARS s.r.o.Sučany · tržby 554 690 € (2024)
- Trade INN s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 554 076 € (2023)
- Emman s.r.o.Polianka · tržby 554 045 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Electrofuture, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Trenčín ›
Sídlo Electrofuture: Skalka nad Váhom
Electrofuture sídli na adrese Újazd 308, 913 31 Skalka nad Váhom, okres Trenčín. V obci Skalka nad Váhom je 187 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 680.
Skalka nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Trenčín ›Adresár firiem v okrese Trenčín ›
Electrofuture: IČO, sídlo a základné údaje
Electrofuture s.r.o. (IČO 55895531) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín. Dátum vzniku je 8. 12. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Ing. Jana Balajová a Martin Balaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 236 893 € a výsledok hospodárenia +15 702 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 12. 2023 |
| Obec | Skalka nad Váhom |
| Okres | Okres Trenčín |
| Účtovných závierok v registri | 4 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Electrofuture s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 236 893 €, typická firma odvetvia 97 508 €, čo je 2,4-násobok mediánu (medián z 17 918 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trenčín ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Trenčín ›
Sieť prepojení firmy Electrofuture
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Electrofuture
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Electrofuture
- Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy166zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 500 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Skalka nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 103 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 445 973 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR413 zmlúv za 3 roky · 1 590 343 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 717 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Skalka nad Váhom
DENTALIS, s. r. o.GAMONT EÚ, spol. s r.o.P. M. CAR s.r.o.Rímskokatolícka cirkev Farnosť Skalka nad…ZEPANEX, s. r. o.Všetky firmy v obci Skalka nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Trenčín
REDOX - ENEX s.r.o.Gigaprint.sk s.r.o.Sanika group s. r. o.TODA Trade, s. r. o.Saidler & Co. Management s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.