Köteles Mikuláš s. r. o.
Chorváty · Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín
662 €tržby 2025 ▼ 91 %−6 823 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia -453 €
- 24 : tržby 7 641 €, výsledok hospodárenia 1 810 €
- 25 : tržby 662 €, výsledok hospodárenia -6 823 €
Köteles Mikuláš s. r. o. (IČO 55892566) mala v roku 2025 tržby 662 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Köteles Mikuláš
osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2024 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 8. 10. 2026.
Konateľ Köteles Mikuláš
Podľa Registra právnických osôb koná za Köteles Mikuláš 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Spoločník Köteles Mikuláš
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mikuláš Köteles100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mikuláš Kötelesod 23. 11. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Köteles Mikuláš
Za rok 2025 má Köteles Mikuláš v závierke tržby 662 €, o 91,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 823 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 7 641 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Köteles Mikuláš
Najvyššie tržby: rok 2024, 7 641 €. Najnižšie: rok 2023, 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 662 € |
| 2024 | 7 641 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −5 466 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −6 823 € |
| 2024 | 1 810 € |
| 2023 | −453 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Köteles Mikuláš
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 415 €, vlastné imanie 108 € a záväzky 5 307 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 415 € | 108 € | 5 307 € |
| 2024 | 7 092 € | 6 357 € | 735 € |
| 2023 | 10 897 € | 4 547 € | 6 350 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Köteles Mikuláš (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 662 € | −6 823 € | 5 415 € | 108 € | 5 307 € | −9 805 € | −1 030,7 % |
| 2024 | 7 641 € | 1 810 € | 7 092 € | 6 357 € | 735 € | 1 426 € | +23,7 % |
| 2023 | 0 € | −453 € | 10 897 € | 4 547 € | 6 350 € | −453 € | — |
Riziko: zaplatí Köteles Mikuláš?
Peniaze od štátu: Köteles Mikuláš
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Köteles Mikuláš
Dátum vzniku Köteles Mikuláš je 23. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58259/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 0 € · majetok 10 897 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122119318
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 662 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Köteles Mikuláš
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov
- Výroba krmív a kŕmnych zmesí
- Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín, pesticídov a agrochemických produktov
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026.
Köteles Mikuláš v odvetví výroba chemikálií
Köteles Mikuláš je v registri v odvetví Výroba chemikálií (SK NACE 20), činnosť výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 92 349 € (444 závierok), Köteles Mikuláš má 662 €, čo je 1 % mediánu. V okrese Košice - okolie je v tomto odvetví 13 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Köteles Mikuláš 6. z 6.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 354 €, polovica do 92 349 €, tri štvrtiny do 714 566 €; 10 % firiem má viac než 3 391 198 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 686 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 354 € |
| medián | 92 349 € |
| horný kvartil | 714 566 € |
| 10 % firiem má viac než | 3 391 198 € |
| Köteles Mikuláš | 662 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Köteles Mikuláš
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Köteles Mikuláš s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Köteles Mikuláš | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 662 € | 92 349 € |
| 2024 | 7 641 € | 93 000 € |
| 2023 | 0 € | 89 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Köteles Mikuláš | 662 € |
|---|---|
| medián kraja | 38 304 € |
| medián Slovenska | 92 349 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Arcadium International s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 1 369 € (2025)
- Aatma s. r. o.Senica · tržby 1 250 € (2023)
- EPISODE 7, s. r. o.Galanta · tržby 974 € (2025)
- 2sk s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 825 € (2025)
- BIOGAZ HOLDING, a. s.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 700 € (2025)
- TQE TRADE s. r. o.Štúrovo · tržby 671 € (2025)
- Ecoguru, s.r.o.Čadca · tržby 642 € (2025)
- CLEAR WORLD CORP.- EUROPE s. r. o.Michalovce · tržby 625 € (2025)
- HPM Worms spol. s.r.o.Čierne Kľačany · tržby 598 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Köteles Mikuláš, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Köteles Mikuláš: Chorváty
Köteles Mikuláš sídli na adrese Chorváty 8, 044 02 Chorváty, okres Košice - okolie. V obci Chorváty je 9 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 216. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Chorváty: obyvatelia a dáta ›Okres Košice - okolie ›Adresár firiem v okrese Košice - okolie ›
Köteles Mikuláš: IČO, sídlo a základné údaje
Köteles Mikuláš s. r. o. (IČO 55892566) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Chorváty, okres Košice - okolie. Dátum vzniku je 23. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mikuláš Köteles. Za rok 2025 sú v závierke tržby 662 € a výsledok hospodárenia −6 823 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba priemyselných hnojív a dusíkatých zlúčenín (SK NACE 2015) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 23. 11. 2023 |
| Obec | Chorváty |
| Okres | Okres Košice - okolie |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba chemikálií (SK NACE 20) Köteles Mikuláš s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 662 €, typická firma odvetvia 92 349 € (medián z 444 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice - okolie ›Výroba chemikálií: tržby a mzdy ›Výroba chemikálií v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice - okolie ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Chorváty
TopCut s.r.o.Neraď s. r. o.MIR-LINE Bus s. r. o.PAF Group s.r.o.RealityLavender s. r. o.Všetky firmy v obci Chorváty ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.