Mark Avenue s. r. o.
Bratislava - Rača · Počítačové programovanie
19 175 €tržby 2025 ▲ 173 %+323 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 4 200 €, výsledok hospodárenia 2 167 €
- 24 : tržby 7 026 €, výsledok hospodárenia -685 €
- 25 : tržby 19 175 €, výsledok hospodárenia 323 €
Mark Avenue s. r. o. (IČO 55885063) mala v roku 2025 tržby 19 175 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ Mark Avenue
Podľa Registra právnických osôb koná za Mark Avenue 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Mark Avenue
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Bibiána Ďurisová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Bibiána Ďurisováod 6. 2. 2025 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Mark Avenue
Za rok 2025 má Mark Avenue v závierke tržby 19 175 €, o 172,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +323 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 19 175 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Mark Avenue
Najvyššie tržby: rok 2025, 19 175 €. Najnižšie: rok 2023, 4 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 19 175 € |
| 2024 | 7 026 € |
| 2023 | 4 200 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 805 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 323 € |
| 2024 | −685 € |
| 2023 | 2 167 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mark Avenue
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,7 %, medián odvetvia +19,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mark Avenue | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +1,7 % | +19,3 % |
| 2024 | −9,7 % | +12,5 % |
| 2023 | +51,6 % | +10,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mark Avenue
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 527 €, vlastné imanie 6 805 € a záväzky 722 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 527 € | 6 805 € | 722 € |
| 2024 | 14 556 € | 6 482 € | 8 074 € |
| 2023 | 7 549 € | 7 167 € | 382 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mark Avenue (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 19 175 € | 323 € | 7 527 € | 6 805 € | 722 € | 951 € | +1,7 % |
| 2024 | 7 026 € | −685 € | 14 556 € | 6 482 € | 8 074 € | 111 € | −9,7 % |
| 2023 | 4 200 € | 2 167 € | 7 549 € | 7 167 € | 382 € | 2 699 € | +51,6 % |
Riziko: zaplatí Mark Avenue?
Peniaze od štátu: Mark Avenue
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mark Avenue
Dátum vzniku Mark Avenue je 24. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/174195/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 4 200 € · majetok 7 549 €
- Nový štatutár: Ing. Bibiána ĎurisováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Bibiána ĎurisováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 19 175 €.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122120616
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mark Avenue
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Mark Avenue v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo
Mark Avenue je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), Mark Avenue má 19 175 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Bratislava III je v tomto odvetví 2 255 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mark Avenue 955. z 1 229.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 22 869 €, polovica do 53 914 €, tri štvrtiny do 98 225 €; 10 % firiem má viac než 313 728 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 508 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 22 869 € |
| medián | 53 914 € |
| horný kvartil | 98 225 € |
| 10 % firiem má viac než | 313 728 € |
| Mark Avenue | 19 175 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mark Avenue
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mark Avenue s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mark Avenue | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 19 175 € | 53 914 € |
| 2024 | 7 026 € | 50 067 € |
| 2023 | 4 200 € | 49 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mark Avenue | 19 175 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava III | 55 351 € |
| medián kraja | 60 495 € |
| medián Slovenska | 53 914 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Terpsichora s. r. o.Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica · tržby 44 862 € (2025)
- Testing in Progress s. r. o.Stratená · tržby 44 860 € (2025)
- LIZARD real, s. r. o.Prešov · tržby 44 840 € (2025)
- LUKELI s. r. o.Nová Dedinka · tržby 44 835 € (2025)
- NETsign, s. r. o.Brodzany · tržby 44 833 € (2024)
- VadGo s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 833 € (2025)
- G-net s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 44 829 € (2025)
- SWN-COM s.r.o.Zvolen · tržby 44 823 € (2016)
- SOFTWORX 21, s. r. o.Žilina · tržby 44 808 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mark Avenue, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mark Avenue: Bratislava - Rača
Mark Avenue sídli na adrese Žarnovická 7611/5, 831 06 Bratislava - mestská časť Rača, okres Bratislava III. V obci Bratislava - Rača je 21 027 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 47 393. Na tej istej adrese je zapísaných 7 aktívnych subjektov.
Bratislava - Rača: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava III ›Adresár firiem v okrese Bratislava III ›
Mark Avenue: IČO, sídlo a základné údaje
Mark Avenue s. r. o. (IČO 55885063) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Rača, okres Bratislava III. Dátum vzniku je 24. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Bibiána Ďurisová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 19 175 € a výsledok hospodárenia +323 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Počítačové programovanie (SK NACE 6210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 11. 2023 |
| Obec | Bratislava - Rača |
| Okres | Okres Bratislava III |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) Mark Avenue s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 19 175 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava III ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava III ›
Sieť prepojení firmy Mark Avenue
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mark Avenue
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mark Avenue
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
- Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Rača
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava95 zmlúv za 3 roky · 6 138 304 € · naposledy 16. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.82 zmlúv za 3 roky · 282 253 € · naposledy 29. 9. 2026Slovenská televízia a rozhlas60 zmlúv za 3 roky · 1 988 952 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 3 325 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Rača
PHOENIX Zdravotnícke zásobovanie, a.s.Slovenská Grafia a.s.TURAN TRADE s.r.o.Automobilové opravovne Ministerstva vnútra…Blaguss Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Rača ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava III
InterWay, a. s.sli.do s. r. o.Innovatrics, s.r.o.Datapac s.r.o.Logamic s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.