RUBIN FK s. r. o.
Nová Ľubovňa · Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.
169 582 €tržby 2025 ▲ 9 %+16 382 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -365 €
- 24 : tržby 156 156 €, výsledok hospodárenia 3 755 €
- 25 : tržby 169 582 €, výsledok hospodárenia 16 382 €
RUBIN FK s. r. o. (IČO 55877761) mala v roku 2025 tržby 169 582 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci RUBIN FK
V roku 2025 mala RUBIN FK priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 3 761 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 3 761 € | — |
| 2024 | — | 10 250 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ RUBIN FK
Podľa Registra právnických osôb koná za RUBIN FK 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník RUBIN FK
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Eva Korubová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Eva Korubováod 27. 5. 2026 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok RUBIN FK
Za rok 2025 má RUBIN FK v závierke tržby 169 582 €, o 8,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 382 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 169 582 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 4 169 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát RUBIN FK
Najvyššie tržby: rok 2025, 169 582 €. Najnižšie: rok 2024, 156 156 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 169 582 € |
| 2024 | 156 156 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 19 772 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 382 € |
| 2024 | 3 755 € |
| 2023 | −365 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- RUBIN FK
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +9,7 %, medián odvetvia +4,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | RUBIN FK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +9,7 % | +4,0 % |
| 2024 | +2,4 % | +3,1 % |
| 2023 | — | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha RUBIN FK
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 386 €, vlastné imanie 23 812 € a záväzky 20 574 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 386 € | 23 812 € | 20 574 € |
| 2024 | 35 298 € | 8 390 € | 26 908 € |
| 2023 | 4 635 € | 4 635 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok RUBIN FK (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 169 582 € | 16 382 € | 44 386 € | 23 812 € | 20 574 € | 32 345 € | +9,7 % |
| 2024 | 156 156 € | 3 755 € | 35 298 € | 8 390 € | 26 908 € | 17 538 € | +2,4 % |
| 2023 | — | −365 € | 4 635 € | 4 635 € | — | −365 € | — |
Riziko: zaplatí RUBIN FK?
Peniaze od štátu: RUBIN FK
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy RUBIN FK
Dátum vzniku RUBIN FK je 25. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46941/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 635 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122120880
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 169 582 €.
- Nový štatutár: Ing. Eva KorubováKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Eva KorubováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti RUBIN FK
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Poskytovanie služieb rýchleho, občerstvenia v spojení s predajom, na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Faktoring a forfaiting
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Zámočníctvo
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
RUBIN FK v odvetví výroba strojov a zariadení
RUBIN FK je v registri v odvetví Výroba strojov a zariadení (SK NACE 28), činnosť výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 152 212 € (1 316 závierok), RUBIN FK má 169 582 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 15 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RUBIN FK 3. z 9.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 37 407 €, polovica do 152 212 €, tri štvrtiny do 1 199 218 €; 10 % firiem má viac než 7 059 434 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 11 321 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 37 407 € |
| medián | 152 212 € |
| horný kvartil | 1 199 218 € |
| 10 % firiem má viac než | 7 059 434 € |
| RUBIN FK | 169 582 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- RUBIN FK
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby RUBIN FK s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | RUBIN FK | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 169 582 € | 152 212 € |
| 2024 | 156 156 € | 178 952 € |
| 2023 | — | 232 081 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| RUBIN FK | 169 582 € |
|---|---|
| medián kraja | 215 997 € |
| medián Slovenska | 152 212 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIVOS - ml., s. r. o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 419 500 € (2017)
- REWER s. r. o.Bardejov · tržby 417 159 € (2025)
- AMSOL s.r.o.Poprad · tržby 415 833 € (2025)
- TechMart s.r.o.Martin · tržby 411 380 € (2025)
- VFBOUW s. r. o.Námestovo · tržby 410 104 € (2025)
- INOXA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 398 309 € (2022)
- BAPEX výrobné stroje a zariadenia, a.s.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 397 352 € (2022)
- TRUCK SERVICE Bardejov s. r. o.Bardejov · tržby 397 188 € (2025)
- VEKO podlahy, s. r. o.Oravská Lesná · tržby 393 330 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RUBIN FK, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo RUBIN FK: Nová Ľubovňa
RUBIN FK sídli na adrese 458, 065 11 Nová Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Nová Ľubovňa je 595 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 402.
Nová Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
RUBIN FK: IČO, sídlo a základné údaje
RUBIN FK s. r. o. (IČO 55877761) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nová Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 25. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Eva Korubová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 169 582 € a výsledok hospodárenia +16 382 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba ostatných strojov na všeobecné účely i. n. (SK NACE 2829) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 25. 11. 2023 |
| Obec | Nová Ľubovňa |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Vyrubená daň z príjmov | 4 169 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výroba strojov a zariadení (SK NACE 28) RUBIN FK s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 169 582 €, typická firma odvetvia 152 212 € (medián z 1 316 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 11. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Výroba strojov a zariadení: tržby a mzdy ›Výroba strojov a zariadení v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy RUBIN FK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu RUBIN FK
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu RUBIN FK
- Tendre73súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 209 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 357 tis. €
- Končiace zmluvy12zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 700 €
- Výhry konkurentov345firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Nová Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 576 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava68 zmlúv za 3 roky · 1 132 289 € · naposledy 28. 9. 2026Ministerstvo obrany SR23 zmlúv za 3 roky · 155 410 € · naposledy 9. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.16 zmlúv za 3 roky · 24 303 € · naposledy 22. 9. 2026 Všetkých 227 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Základná organizácia OZ PŠaV na Slovensku…
Najväčšie firmy v obci Nová Ľubovňa
ENERGOMER spol. s r.o.KRISTIÁN, spol. s r.o. Stará ĽubovňaCALENDULA, a.s.MAREL-SL s. r. o. v likvidáciiPoľnohospodárske družstvo Nová ĽubovňaVšetky firmy v obci Nová Ľubovňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 28.29) v okrese Stará Ľubovňa
RAB -EL s. r. o.MF Systems s. r. o.MKM Managment, s.r.o.Batmend Mechatronics, s. r. o.Liblau s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.