Zico media s.r.o.
Komárno · Skladovanie a uskladňovanie
126 723 €tržby 2025−1 313 €strata 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 6. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -340 €
- 25 : tržby 126 723 €, výsledok hospodárenia -1 313 €
Zico media s.r.o. (IČO 55874720) mala v roku 2025 tržby 126 723 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Zico media
V roku 2025 mala Zico media priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Konateľ Zico media
Podľa Registra právnických osôb koná za Zico media 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Spoločník Zico media
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Dávid Bacsa100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dávid Bacsaod 12. 6. 2024 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Zico media
Za rok 2025 má Zico media v závierke tržby 126 723 €, a výsledok hospodárenia −1 313 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Zico media
Zisk v 0 rokoch, strata v 2 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −1 653 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 313 € |
| 2024 | −340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Zico media
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 926 €, vlastné imanie 3 347 € a záväzky 7 579 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 10 926 € | 3 347 € | 7 579 € |
| 2024 | 5 000 € | 4 660 € | 340 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Zico media (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 126 723 € | −1 313 € | 10 926 € | 3 347 € | 7 579 € | −348 € | −1,0 % |
| 2024 | — | −340 € | 5 000 € | 4 660 € | 340 € | — | — |
Riziko: zaplatí Zico media?
Peniaze od štátu: Zico media
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Zico media
Dátum vzniku Zico media je 20. 3. 2024, teda pred 2 rokmi. Skoršie obchodné meno: Plegius company s. r. o.. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/63639/N
- Nový štatutár: Dávid BacsaKonateľ
- Zmena obchodného menaPredtým Plegius company s. r. o., odvtedy Zico media s.r.o.
- Nový spoločník: Dávid BacsaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024majetok 5 000 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122224456
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 126 723 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Zico media
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Vedenie účtovníctva
- Čistiace a upratovacie služby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026.
Zico media v odvetví skladovanie a služby v doprave
Zico media je v registri v odvetví Skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52), činnosť skladovanie a uskladňovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 108 843 € (1 828 závierok), Zico media má 126 723 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 383 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zico media 55. z 94.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 29 994 €, polovica do 108 843 €, tri štvrtiny do 715 849 €; 10 % firiem má viac než 2 969 850 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 865 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 29 994 € |
| medián | 108 843 € |
| horný kvartil | 715 849 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 969 850 € |
| Zico media | 126 723 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Zico media
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Zico media s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zico media | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 126 723 € | 108 843 € |
| 2024 | — | 125 437 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Zico media | 126 723 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 178 341 € |
| medián kraja | 126 702 € |
| medián Slovenska | 108 843 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SpedEx, s.r.o.Levice · tržby 317 199 € (2025)
- Katako, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 313 347 € (2023)
- OLAL, spol. s r. o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 312 951 € (2025)
- SOFOLG s. r. o.Trebišov · tržby 312 895 € (2025)
- DIANOX s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 310 771 € (2025)
- MEDIPARK Properties s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 310 625 € (2025)
- Zasielateľstvo Juraj Goga, s. r. o.Prievidza · tržby 310 040 € (2018)
- Odťahová služba POPRAD-TATRY, s. r. o.Mlynica · tržby 307 875 € (2025)
- M.Š. team, s.r.o.Banská Bystrica · tržby 306 757 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zico media, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Zico media: Komárno
Zico media sídli na adrese Nám. Kossútha 3087/1, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 47 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Zico media: IČO, sídlo a základné údaje
Zico media s.r.o. (IČO 55874720) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 20. 3. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Dávid Bacsa. Za rok 2025 sú v závierke tržby 126 723 € a výsledok hospodárenia −1 313 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 6. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Skladovanie a uskladňovanie (SK NACE 5210) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 3. 2024 |
| Skoršie názvy | Plegius company s. r. o. |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví skladovanie a služby v doprave (SK NACE 52) Zico media s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 126 723 €, typická firma odvetvia 108 843 € (medián z 1 828 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Skladovanie a služby v doprave: tržby a mzdy ›Skladovanie a služby v doprave v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Zico media
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Zico media
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Zico media
- Tendre37súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 195 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 38 tis. €
- Výhry konkurentov160firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 700 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.133 zmlúv za 3 roky · 82 008 € · naposledy 29. 9. 2026Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Trenčín62 zmlúv za 3 roky · 1 590 267 € · naposledy 25. 9. 2026Mesto Žilina26 zmlúv za 3 roky · 12 099 730 € · naposledy 18. 8. 2026 Všetkých 265 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 52.10) v okrese Komárno
GAMOTA a.s.Lauritzen Marketing Slovakia, s.r.o.Villatesta, s.r.o.LOGA Trade s. r. o.N.I.O. spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.