VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Kolnik s. r. o.

Nové Mesto nad Váhom · Nákladná cestná doprava

27 131 €tržby 2025 ▲ 20 %+3 872 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

27 131 €tržby 2025 ▲ 20 %
+3 872 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 14 295 €, výsledok hospodárenia 688 €
  2. 24 : tržby 22 536 €, výsledok hospodárenia 1 029 €
  3. 25 : tržby 27 131 €, výsledok hospodárenia 3 872 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Kolnik s. r. o. (IČO 55872832) mala v roku 2025 tržby 27 131 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Kolnik

V roku 2025 mala Kolnik priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 815 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.

Konateľ Kolnik

Podľa Registra právnických osôb koná za Kolnik 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník Kolnik

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Kolnik
Podiely spoločníkov na vkladoch Kolnik Dušan Kolnik 100,0 %. Spolu 5 000 €. Dušan Kolnik: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Dušan Kolnik100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dušan Kolnikod 7. 11. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Kolnik

Za rok 2025 má Kolnik v závierke tržby 27 131 €, o 20,4 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 872 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 27 131 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 455 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202527 tis. €▲ +20,4 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20253 872 €zisk
Majetok (aktíva) 202520 tis. €
Vlastné imanie 202511 tis. €
Záväzky 20259 629 €47,6 % majetku
Pridaná hodnota 202510 tis. €
Zisková marža 2025+14,3 %medián odvetvia +2,8 %
Súčet výsledkov za 3 roky5 589 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov455 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Kolnik

Súvaha Kolnik

Všetky čísla zo závierok Kolnik (3 roky)
Čísla zo závierok Kolnik po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202527 131 €3 872 €20 217 €10 588 €9 629 €10 403 €+14,3 %
202422 536 €1 029 €18 617 €6 716 €11 901 €8 374 €+4,6 %
202314 295 €688 €9 247 €5 688 €3 559 €809 €+4,8 %

Riziko: zaplatí Kolnik?

Peniaze od štátu: Kolnik

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Kolnik

Dátum vzniku Kolnik je 7. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83536/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 14 295 € · majetok 9 247 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122108747
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 27 131 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Kolnik

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • poskytovanie služieb osobného charakteru
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • čistiace a upratovacie služby
  • počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • skladové, pomocné a prepravné služby v doprave

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Kolnik v odvetví pozemná doprava

Kolnik je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 93 647 € (6 933 závierok), Kolnik má 27 131 €, čo je 29 % mediánu. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Kolnik 56. z 66.

V odvetví v okrese Nové Mesto nad Váhom214aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou6 933Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia94 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Kolnik, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Doprava a skladovanie v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sídlo Kolnik: Nové Mesto nad Váhom

Kolnik sídli na adrese Ulica Dr. I. Markoviča 2085/6, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 814 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nové Mesto nad Váhom3 814aktívnych
Subjektov v okrese Nové Mesto nad Váhom10 790aktívnych
V tom istom odvetví214okres Nové Mesto nad Váhom
Na tej istej adrese8aktívnych subjektov

Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Kolnik: IČO, sídlo a základné údaje

Kolnik s. r. o. (IČO 55872832) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 7. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Dušan Kolnik. Za rok 2025 sú v závierke tržby 27 131 € a výsledok hospodárenia +3 872 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieNákladná cestná doprava (SK NACE 4941)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 11. 2023
ObecNové Mesto nad Váhom
OkresOkres Nové Mesto nad Váhom
Vyrubená daň z príjmov455 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) Kolnik s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 27 131 €, typická firma odvetvia 93 647 € (medián z 6 933 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Nové Mesto nad Váhom ›

Sieť prepojení firmy Kolnik

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Kolnik

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Kolnik

  • Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 198 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
  • Končiace zmluvy90zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov183firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
  • Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

D&K s.r.o.KTW, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom

Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Nové Mesto nad Váhom

AVE - MOTO, s.r.o.TUREK sped. s.r.o.SLOVITRANS, s. r. o.LMJ - Lapšanský s.r.o.FRIGOLOG, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk