Romana Noskovičová, s.r.o.
Pezinok · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
1 787 €tržby 2025+2 996 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -150 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 11 162 €
- 25 : tržby 1 787 €, výsledok hospodárenia 2 996 €
Romana Noskovičová, s.r.o. (IČO 55867596) mala v roku 2025 tržby 1 787 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Romana Noskovičová
V roku 2025 mala Romana Noskovičová priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 811 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 10. 10. 2026.
Konateľ Romana Noskovičová
Podľa Registra právnických osôb koná za Romana Noskovičová 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Romana Noskovičová
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Romana Noskovičová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Romana Noskovičováod 16. 11. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Romana Noskovičová
Za rok 2025 má Romana Noskovičová v závierke tržby 1 787 €, a výsledok hospodárenia +2 996 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 350 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Romana Noskovičová
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 14 008 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 996 € |
| 2024 | 11 162 € |
| 2023 | −150 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Romana Noskovičová
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 21 405 €, vlastné imanie 19 008 € a záväzky 2 397 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 21 405 € | 19 008 € | 2 397 € |
| 2024 | 21 276 € | 16 012 € | 5 264 € |
| 2023 | 4 850 € | 4 850 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Romana Noskovičová (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 787 € | 2 996 € | 21 405 € | 19 008 € | 2 397 € | 175 € | +167,7 % |
| 2024 | — | 11 162 € | 21 276 € | 16 012 € | 5 264 € | −8 594 € | — |
| 2023 | — | −150 € | 4 850 € | 4 850 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Romana Noskovičová?
Peniaze od štátu: Romana Noskovičová
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Romana Noskovičová
Dátum vzniku Romana Noskovičová je 16. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173973/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 4 850 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 1 787 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Romana Noskovičová
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Romana Noskovičová v odvetví maloobchod
Romana Noskovičová je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), Romana Noskovičová má 1 787 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 055 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Romana Noskovičová 249. z 260.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| Romana Noskovičová | 1 787 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Romana Noskovičová
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Romana Noskovičová s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Romana Noskovičová | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 787 € | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Romana Noskovičová | 1 787 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 63 054 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- IKO5 s. r. o.Handlová · tržby 4 170 € (2025)
- GOLD & GEMMOLOGI s.r.o.Trenčín · tržby 4 162 € (2023)
- Skenet, s. r. o.Žilina · tržby 4 150 € (2023)
- Mazan watch company s. r. o.Nové Zámky · tržby 4 141 € (2025)
- TATRAART, s. r. o.Bratislava - mestská časť Vrakuňa · tržby 4 135 € (2025)
- DERLAP, s.r.o.Púchov · tržby 4 127 € (2025)
- LORIA.SK, s.r.o.Beluša · tržby 4 125 € (2025)
- BK-Star, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 120 € (2025)
- FASHION STYLE PR s.r.o.Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves · tržby 4 120 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Romana Noskovičová, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Pezinok ›
Sídlo Romana Noskovičová: Pezinok
Romana Noskovičová sídli na adrese 1.mája 1239/33, 902 01 Pezinok, okres Pezinok. V obci Pezinok je 5 176 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Pezinok: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
Romana Noskovičová: IČO, sídlo a základné údaje
Romana Noskovičová, s.r.o. (IČO 55867596) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, okres Pezinok. Dátum vzniku je 16. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Romana Noskovičová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 787 € a výsledok hospodárenia +2 996 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 16. 11. 2023 |
| Obec | Pezinok |
| Okres | Okres Pezinok |
| Vyrubená daň z príjmov | 350 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Romana Noskovičová, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 787 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy Romana Noskovičová
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Romana Noskovičová
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Romana Noskovičová
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu10odvetví chýba v meste Pezinoktypický nepokrytý dopyt 872 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 002 zmlúv za 3 roky · 445 683 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR412 zmlúv za 3 roky · 1 587 903 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 712 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pezinok
Lyreco CE, SEKARIREAL SLOVAKIA, a.s.BRENNTAG SLOVAKIA s.r.o.HOTIS RECYCLING SLOVAKIA s.r.o.HOPI SK s.r.o.Všetky firmy v obci Pezinok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Pezinok
GS Europe, s.r.o.G - Tec Professional s.r.o.HCS Slovakia, s.r.o.GASTRO - PEN s.r.o.COM Interiér, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.