VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

devopsit s. r. o.

Žilina · Počítačové programovanie

76 889 €tržby 2025 ▼ 0 %+59 528 €zisk 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

76 889 €tržby 2025 ▼ 0 %
+59 528 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 12 780 €, výsledok hospodárenia 10 613 €
  2. 24 : tržby 77 040 €, výsledok hospodárenia 55 014 €
  3. 25 : tržby 76 889 €, výsledok hospodárenia 59 528 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

devopsit s. r. o. (IČO 55865011) mala v roku 2025 tržby 76 889 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci devopsit

devopsit má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 8 109 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.

Konateľ devopsit

Podľa Registra právnických osôb koná za devopsit 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

Spoločník devopsit

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch devopsit
Podiely spoločníkov na vkladoch devopsit Marek Babic 100,0 %. Spolu 5 000 €. Marek Babic: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marek Babic100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marek Babicod 14. 11. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok devopsit

Za rok 2025 má devopsit v závierke tržby 76 889 €, o 0,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +59 528 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 77 040 €.

Tržby 202577 tis. €▼ −0,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202560 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 2025132 tis. €
Vlastné imanie 2025130 tis. €
Záväzky 20251 455 €1,1 % majetku
Pridaná hodnota 202575 tis. €
Zisková marža 2025+77,4 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky125 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát devopsit

Súvaha devopsit

Všetky čísla zo závierok devopsit (3 roky)
Čísla zo závierok devopsit po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202576 889 €59 528 €131 610 €130 155 €1 455 €75 101 €+77,4 %
202477 040 €55 014 €87 755 €70 627 €17 128 €76 516 €+71,4 %
202312 780 €10 613 €17 780 €15 613 €2 167 €12 530 €+83,0 %

Riziko: zaplatí devopsit?

Peniaze od štátu: devopsit

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy devopsit

Dátum vzniku devopsit je 14. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83607/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 12 780 € · majetok 17 780 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122112707
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 76 889 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti devopsit

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.

devopsit v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

devopsit je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 892 € (12 871 závierok), devopsit má 76 889 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Žilina je v tomto odvetví 1 113 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je devopsit 229. z 608.

V odvetví v okrese Žilina1 113aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 871Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb devopsit, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Žilina ›

Sídlo devopsit: Žilina

devopsit sídli na adrese Veľká okružná 1309/17, 010 01 Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 308 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 660. Na tej istej adrese je zapísaných 197 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Žilina21 308aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 660aktívnych
V tom istom odvetví1 113okres Žilina
Na tej istej adrese197aktívnych subjektov

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

devopsit: IČO, sídlo a základné údaje

devopsit s. r. o. (IČO 55865011) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Žilina, okres Žilina. Dátum vzniku je 14. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Marek Babic. Za rok 2025 sú v závierke tržby 76 889 € a výsledok hospodárenia +59 528 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik14. 11. 2023
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) devopsit s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 76 889 €, typická firma odvetvia 53 892 € (medián z 12 871 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Žilina ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Žilina ›

Sieť prepojení firmy devopsit

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu devopsit

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu devopsit

  • Tendre10súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 469 tis. €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 90 tis. €
  • Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Žilinatypický nepokrytý dopyt 1,2 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Žilina

Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o.TransData s.r.o.GoodRequest, s.r.o.PROSOFT, spol. s r.o.M2M Solutions, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk