Mirable s. r. o.
Bratislava - Staré Mesto · Výstavba obytných a neobytných budov
46 204 €tržby 2025 ▼ 1 %+3 248 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 46 486 €, výsledok hospodárenia 1 028 €
- 25 : tržby 46 204 €, výsledok hospodárenia 3 248 €
Mirable s. r. o. (IČO 55854036) mala v roku 2025 tržby 46 204 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Mirable
V roku 2025 mala Mirable priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 400 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 2 400 € | — |
| 2024 | — | 2 644 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Mirable
Podľa Registra právnických osôb koná za Mirable 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci Mirable
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Mirable
Za rok 2025 má Mirable v závierke tržby 46 204 €, o 0,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 248 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 46 486 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 361 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Mirable
Najvyššie tržby: rok 2024, 46 486 €. Najnižšie: rok 2025, 46 204 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 46 204 € |
| 2024 | 46 486 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 4 276 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 248 € |
| 2024 | 1 028 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Mirable
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mirable | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +7,0 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,2 % | +3,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Mirable
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 488 €, vlastné imanie 9 488 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 488 € | 9 488 € | — |
| 2024 | 18 213 € | 6 028 € | 12 185 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Mirable (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 46 204 € | 3 248 € | 9 488 € | 9 488 € | — | 6 341 € | +7,0 % |
| 2024 | 46 486 € | 1 028 € | 18 213 € | 6 028 € | 12 185 € | 4 249 € | +2,2 % |
Riziko: zaplatí Mirable?
Peniaze od štátu: Mirable
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Mirable
Dátum vzniku Mirable je 1. 1. 2024, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/174251/B
- Nový štatutár: Ing. Miroslav SvrčekKonateľ
- Nový spoločník: Ing. Miroslav SvrčekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 46 486 € · majetok 18 213 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 46 204 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Mirable
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľské činnosti v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
- Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Vedenie účtovníctva
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
- Montáž, rekonštrukcia, údržba nevyhradených technických zariadení
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Mirable v odvetví výstavba budov
Mirable je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 759 € (9 890 závierok), Mirable má 46 204 €, čo je 75 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 1 307 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Mirable 355. z 616.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 107 €, polovica do 61 759 €, tri štvrtiny do 244 607 €; 10 % firiem má viac než 818 482 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 100 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 107 € |
| medián | 61 759 € |
| horný kvartil | 244 607 € |
| 10 % firiem má viac než | 818 482 € |
| Mirable | 46 204 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Mirable
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Mirable s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Mirable | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 46 204 € | 61 759 € |
| 2024 | 46 486 € | 55 171 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Mirable | 46 204 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 62 111 € |
| medián kraja | 54 750 € |
| medián Slovenska | 61 759 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OSP, a.s., Obchod.Stavebníctvo.Podnikanie PrievidzaPrievidza · tržby 103 717 € (2025)
- V3B s. r. o.Horný Vadičov · tržby 103 656 € (2025)
- LERDO s.r.o.Poprad · tržby 103 542 € (2025)
- AUTOSKLO VT, s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 103 446 € (2025)
- STAVMEX Komjatice, s.r.o.Komjatice · tržby 103 440 € (2025)
- MFMONT s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 300 € (2025)
- MAYO STAV s. r. o.Panické Dravce · tržby 103 262 € (2025)
- KD team s.r.o.Svätý Anton · tržby 103 257 € (2025)
- DOMSTAV Senica, s.r.o.Senica · tržby 103 247 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Mirable, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Mirable: Bratislava - Staré Mesto
Mirable sídli na adrese Tallerova 4, 811 02 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 970 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 859. Na tej istej adrese je zapísaných 1 157 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Mirable: IČO, sídlo a základné údaje
Mirable s. r. o. (IČO 55854036) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 1. 1. 2024, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ing. Miroslav Svrček. Za rok 2025 sú v závierke tržby 46 204 € a výsledok hospodárenia +3 248 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 1. 2024 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 361 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) Mirable s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 46 204 €, typická firma odvetvia 61 759 € (medián z 9 890 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Mirable
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Mirable
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Mirable
- Tendre90súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy175zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 46 tis. €
- Výhry konkurentov395firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava850 zmlúv za 3 roky · 17 730 679 € · naposledy 14. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.569 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 14. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 925 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Via staving s. r. o.Hej s. r. o.PRETO sporting s. r. o.Profi bet s. r. o.Paul s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Bratislava I
Adifex, a. s.L-Construction, s.r.o.DSC, a.s.DIMARKO REAL, s.r.o.ACS 5, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.