VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Munajt s. r. o.

Spišská Nová Ves · Čistenie a odvod odpadových vôd

42 518 €tržby 2025 ▲ 42 %+4 141 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

42 518 €tržby 2025 ▲ 42 %
+4 141 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 2 717 €, výsledok hospodárenia 558 €
  2. 24 : tržby 29 872 €, výsledok hospodárenia 2 016 €
  3. 25 : tržby 42 518 €, výsledok hospodárenia 4 141 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Munajt s. r. o. (IČO 55831958) mala v roku 2025 tržby 42 518 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ Munajt

Podľa Registra právnických osôb koná za Munajt 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločník Munajt

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Munajt
Podiely spoločníkov na vkladoch Munajt Mykola Hoshchuk 100,0 %. Spolu 5 000 €. Mykola Hoshchuk: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Mykola Hoshchuk100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mykola Hoshchukod 4. 11. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Munajt

Za rok 2025 má Munajt v závierke tržby 42 518 €, o 42,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 141 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 42 518 €.

Tržby 202543 tis. €▲ +42,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 141 €zisk
Majetok (aktíva) 202515 tis. €
Vlastné imanie 202512 tis. €
Záväzky 20253 399 €22,5 % majetku
Pridaná hodnota 20254 193 €
Zisková marža 2025+9,7 %medián odvetvia +6,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky6 715 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Munajt

Súvaha Munajt

Všetky čísla zo závierok Munajt (3 roky)
Čísla zo závierok Munajt po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202542 518 €4 141 €15 114 €11 715 €3 399 €4 193 €+9,7 %
202429 872 €2 016 €7 927 €7 574 €353 €2 866 €+6,7 %
20232 717 €558 €5 657 €5 558 €99 €658 €+20,5 %

Riziko: zaplatí Munajt?

Peniaze od štátu: Munajt

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Munajt

Dátum vzniku Munajt je 4. 11. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58102/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 2 717 € · majetok 5 657 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 42 518 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Munajt

  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
  • Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov
  • Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Záložne
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Vedenie účtovníctva
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Munajt v odvetví čistenie a odvod odpadových vôd

Munajt je v registri v odvetví Čistenie a odvod odpadových vôd (SK NACE 37), činnosť čistenie a odvod odpadových vôd. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 49 901 € (335 závierok), Munajt má 42 518 €, čo je 85 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 9 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Munajt 6. z 6.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves9aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou335Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia50 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+6,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Munajt, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo Munajt: Spišská Nová Ves

Munajt sídli na adrese Filinského cesta 3077/9, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 448 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 175. Na tej istej adrese je zapísaných 16 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Spišská Nová Ves5 448aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 175aktívnych
V tom istom odvetví9okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese16aktívnych subjektov

Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

Munajt: IČO, sídlo a základné údaje

Munajt s. r. o. (IČO 55831958) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 4. 11. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Mykola Hoshchuk. Za rok 2025 sú v závierke tržby 42 518 € a výsledok hospodárenia +4 141 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieČistenie a odvod odpadových vôd (SK NACE 3700)
Základné imanie5 000 €
Vznik4. 11. 2023
ObecSpišská Nová Ves
OkresOkres Spišská Nová Ves
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví čistenie a odvod odpadových vôd (SK NACE 37) Munajt s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 42 518 €, typická firma odvetvia 49 901 € (medián z 335 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Spišská Nová Ves ›Čistenie a odvod odpadových vôd: tržby a mzdy ›Čistenie a odvod odpadových vôd v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Spišská Nová Ves ›

Sieť prepojení firmy Munajt

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Munajt

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Munajt

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 149 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Spišská Nová Vestypický nepokrytý dopyt 935 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves

Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 37.00) v okrese Spišská Nová Ves

Bo-Do Transport s. r. o.JFK STAV s.r.o.STAVOBJEKT, s. r. o.PŽNM s. r. o.PMZ MAJSTER s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk