Martin Tomeš
Aktívny · Bratislava - Staré Mesto · podniká od 2023 · 2 roky
Fakturačné údaje
Čo robí
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 2023Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 27. 9. 2026 o 07:11
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 27. 9. 2026
Tržby a zisk
Martin Tomeš: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
Martin Tomeš (IČO 55828779), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaný od 17. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 27. 9. 2026).
Financie a závierky Martin Tomeš
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre vhodné pre Martin TomešNÁSKOK
Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.
1,8 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch
Riziko: zaplatí Martin Tomeš?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Martin Tomeš z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Martin Tomeš
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Martin TomešNÁSKOK
Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.
138,4 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch
História Martin Tomeš
Dátum vzniku Martin Tomeš je 17. 10. 2023, teda pred 2 rokmi.
- Začiatok podnikaniaSlobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona · 276283
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Martin Tomeš
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo Martin Tomeš smie robiť.
- finančné sprostredkovanie / poradenstvo
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Martin TomešNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Martin TomešNÁSKOK
Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.
193,4 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch
Martin Tomeš v odvetví pomocné finančné činnosti
Martin Tomeš je v registri v odvetví Pomocné finančné činnosti (SK NACE 66), činnosť činnosti poisťovacích agentov a maklérov. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 215 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Bratislava - Staré Mesto
Martin Tomeš má miesto podnikania v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 561 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 457.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Diery na trhu v okrese firmy Martin TomešNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.
Martin Tomeš: IČO, sídlo a základné údaje
Martin Tomeš (IČO 55828779) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Začiatok podnikania je 17. 10. 2023, podniká 2 roky.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 27. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti poisťovacích agentov a maklérov (SK NACE 6622) |
| Vznik | 17. 10. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Martin TomešNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.
2,5 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov
Stráženie firmy Martin Tomeš a ExcelNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.