Teo via Slovensko n.f.
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk
Teo via Slovensko n.f.: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Teo via Slovensko n.f. (IČO 55827829), sídlo Bratislava - mestská časť Karlova Ves, je v registri zapísaná od 24. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 12. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Teo via Slovensko n.f.
Podľa Registra právnických osôb koná za Teo via Slovensko n.f. 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločník Teo via Slovensko n.f.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Teo via Morava z.s.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Teo via Morava z.s.od 24. 10. 2023 | 100 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Teo via Slovensko n.f.
Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Teo via Slovensko n.f.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −1 024 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −13 009 € |
| 2024 | 11 971 € |
| 2023 | 14 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Teo via Slovensko n.f.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 631 €, vlastné imanie −707 € a záväzky 14 338 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 631 € | −707 € | 14 338 € |
| 2024 | 14 755 € | 12 085 € | 2 670 € |
| 2023 | 114 € | 114 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Teo via Slovensko n.f. (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −13 009 € | 13 631 € | −707 € | 14 338 € | — | — |
| 2024 | — | 11 971 € | 14 755 € | 12 085 € | 2 670 € | — | — |
| 2023 | — | 14 € | 114 € | 114 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Teo via Slovensko n.f.?
Peniaze od štátu: Teo via Slovensko n.f.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Teo via Slovensko n.f.
Dátum vzniku Teo via Slovensko n.f. je 24. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiNeinvestičný fond · OVVS-395493/241/2023-NF
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 114 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Teo via Slovensko n.f.
- kultúrne a duchovné hodnoty
- životné prostredie
- zdravie
- vzdelávanie
- dobrovoľníctvo
- rozvojová spolupráca a humanitárna pomoc
- OCHRANA A PODPORA ZDRAVIA A VZDELÁVANIA
- ROZVOJ A OCHRANA DUCHOVNÝCH HODNÔT
- ZACHOVANIE PRÍRODNÝCH A KULTÚR. HODNÔT
- Účelom neinvestičného fondu Teo via Slovensko n.f. je združovať peňažné prostriedky určené na podporu všeobecne prospešného účelu a dosahovanie všeobecného dobra, a to najmä na podporu: a. vytvárania hmotných dobier dopomáhajúcich k naplňovaniu a uskutočňovaniu dobier duchovných, b. vytvorenia, prípravy, koordinácie, odbornej podpory, či udržateľnosti zmysluplných projektov zameraných na pomoc druhým, c. vybraných finančných, hmotných, a duchovných aktivít jednotlivých farností, či iných cirkevných zložiek, d. vybraných projektov pre materiálno-technické zabezpečenie jednotlivých farností, či iných cirkevných zložiek, e. vytvárania kontaktov a spoluprác s ďalšími podobnými subjektami v cirkvi ako aj mimo nej, f. prepojenia darcov s realizovanými projektami, g. jednotlivých farností, či iných cirkevných zložiek v naplňovaní ich poslania, h. odbremenenia duchovných, pre umožnenie plnšieho a lepšieho vykonávania svojho hlavného poslania a duchovnej služby, i. dobrovoľníckej činnosti, j. zapojenia mladých či iných zapálených osôb do aktivít a činností s rovnakým alebo obdobným cieľom ako je účel podporovaný z fondu, k. vydávania vlastnej literatúry a tlačovín podporujúcich účel fondu, l. zachovania prírodných a kultúrnych hodnôt.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Teo via Slovensko n.f. v odvetví členské organizácie
Teo via Slovensko n.f. je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 227 aktívnych subjektov.
Sídlo Teo via Slovensko n.f.: Bratislava - Karlova Ves
Teo via Slovensko n.f. sídli na adrese Karloveská 34, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 993 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 218. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Teo via Slovensko n.f.: IČO, sídlo a základné údaje
Teo via Slovensko n.f. (IČO 55827829) je neinvestičný fond so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 24. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Viktor Šimeček.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Neinvestičný fond |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 24. 10. 2023 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Teo via Slovensko n.f.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Teo via Slovensko n.f.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Teo via Slovensko n.f.
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 382zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 465 zmlúv za 3 roky · 22 987 497 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 858 zmlúv za 3 roky · 78 123 044 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 6 421 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava IV
Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.Duálna akadémia, z.z.p.o.Divadlo komédieBest English o.z.Angličtina - ZŠ Beňovského
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.