doktor pes, s.r.o.
Piešťany · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
3 853 €tržby 2024 ▲ 9 533 %+2 112 €zisk 2024aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 7. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 40 €, výsledok hospodárenia 34 €
- 24 : tržby 3 853 €, výsledok hospodárenia 2 112 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -823 €
doktor pes, s.r.o. (IČO 55826954) mala v roku 2024 tržby 3 853 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Konatelia doktor pes
Podľa Registra právnických osôb konajú za doktor pes 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
Spoločníci doktor pes
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Anton Pernisch50,0 %
- Ernest Habán50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Anton Pernischod 24. 10. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Ernest Habánod 24. 10. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok doktor pes
Za rok 2024 má doktor pes v závierke tržby 3 853 €, o 9 532,5 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia +2 112 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 3 853 €.
Výkaz ziskov a strát doktor pes
Najvyššie tržby: rok 2024, 3 853 €. Najnižšie: rok 2023, 40 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 3 853 € |
| 2023 | 40 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 1 323 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −823 € |
| 2024 | 2 112 € |
| 2023 | 34 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- doktor pes
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +54,8 %, medián odvetvia +2,1 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | doktor pes | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,3 % |
| 2024 | +54,8 % | +2,1 % |
| 2023 | +85,0 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha doktor pes
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 6 663 €, vlastné imanie 6 323 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 6 663 € | 6 323 € | 340 € |
| 2024 | 7 518 € | 7 145 € | 373 € |
| 2023 | 5 040 € | 5 034 € | 6 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok doktor pes (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −823 € | 6 663 € | 6 323 € | 340 € | −252 € | — |
| 2024 | 3 853 € | 2 112 € | 7 518 € | 7 145 € | 373 € | 2 503 € | +54,8 % |
| 2023 | 40 € | 34 € | 5 040 € | 5 034 € | 6 € | 40 € | +85,0 % |
Riziko: zaplatí doktor pes?
Peniaze od štátu: doktor pes
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy doktor pes
Dátum vzniku doktor pes je 24. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55194/T
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 40 € · majetok 5 040 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti doktor pes
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
- baliace činnosti, manipulácia s tovarom
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- administratívne služby
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- prenájom hnuteľných vecí
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných, než základných služieb spojených s prenájmom
- reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026.
doktor pes v odvetví maloobchod
doktor pes je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 93 145 € (18 953 závierok), doktor pes má 3 853 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 768 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je doktor pes 160. z 170.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 000 €, polovica do 93 145 €, tri štvrtiny do 429 950 €; 10 % firiem má viac než 1 395 694 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 635 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 000 € |
| medián | 93 145 € |
| horný kvartil | 429 950 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 395 694 € |
| doktor pes | 3 853 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- doktor pes
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby doktor pes s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | doktor pes | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | 3 853 € | 93 145 € |
| 2023 | 40 € | 95 743 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| doktor pes | 3 853 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 98 771 € |
| medián kraja | 103 368 € |
| medián Slovenska | 93 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- PANCON s.r.o.Malacky · tržby 9 640 € (2025)
- Damiana, s. r. o.Špania Dolina · tržby 9 635 € (2025)
- PETREX CAR s.r.o.Košice - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 627 € (2025)
- Kvety Sylvia s.r.o.Prešov · tržby 9 626 € (2025)
- Akronym alfa s.r.o.Nitra · tržby 9 622 € (2025)
- GEMAN s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 9 614 € (2016)
- TechArt – Ranch s. r. o.Jesenské · tržby 9 606 € (2025)
- FOTO - COPY CENTER - NIKI s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 9 602 € (2025)
- UNIMEDI SK, s. r. o.Bojnice · tržby 9 600 € (2022)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb doktor pes, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Piešťany ›
Sídlo doktor pes: Piešťany
doktor pes sídli na adrese Kollárova 7970/12, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 612 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 573. Na tej istej adrese je zapísaných 10 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
doktor pes: IČO, sídlo a základné údaje
doktor pes, s.r.o. (IČO 55826954) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 24. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Anton Pernisch a Ernest Habán. Za rok 2024 sú v závierke tržby 3 853 € a výsledok hospodárenia +2 112 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 7. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 24. 10. 2023 |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) doktor pes, s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 3 853 €, typická firma odvetvia 93 145 € (medián z 18 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy doktor pes
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu doktor pes
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu doktor pes
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 447 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR414 zmlúv za 3 roky · 1 603 573 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 723 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
controlmed s.r.o.R1reality PN s.r.o.R1reality s.r.o.ANTON s.r.o.vodaMAX, s. r. o.
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Piešťany
MEDISYNER SK s.r.o.Medical Uniforms spol. s r.o.shop4wine s. r. o.REALTREND, s.r.o.MCulen s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.