TAMAS MR s. r. o.
Košice - Myslava · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
220 852 €tržby 2025 ▼ 28 %+1 741 €zisk 2025aktívna 2 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
- 24 : tržby 306 935 €, výsledok hospodárenia 10 186 €
- 25 : tržby 220 852 €, výsledok hospodárenia 1 741 €
TAMAS MR s. r. o. (IČO 55826717) mala v roku 2025 tržby 220 852 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci TAMAS MR
TAMAS MR má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 36 909 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 36 909 € | — |
| 2024 | — | 46 300 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.
Konateľ TAMAS MR
Podľa Registra právnických osôb koná za TAMAS MR 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník TAMAS MR
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Róbert Ňaršanský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Róbert Ňaršanskýod 26. 10. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok TAMAS MR
Za rok 2025 má TAMAS MR v závierke tržby 220 852 €, o 28,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 741 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 306 935 €.
Výkaz ziskov a strát TAMAS MR
Najvyššie tržby: rok 2024, 306 935 €. Najnižšie: rok 2025, 220 852 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 220 852 € |
| 2024 | 306 935 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 11 927 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 741 € |
| 2024 | 10 186 € |
| 2023 | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- TAMAS MR
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,8 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAMAS MR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,8 % | +2,3 % |
| 2024 | +3,3 % | +2,1 % |
| 2023 | — | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha TAMAS MR
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 26 427 €, vlastné imanie 16 927 € a záväzky 9 500 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 26 427 € | 16 927 € | 9 500 € |
| 2024 | 71 694 € | 15 186 € | 56 508 € |
| 2023 | 5 300 € | 5 000 € | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok TAMAS MR (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220 852 € | 1 741 € | 26 427 € | 16 927 € | 9 500 € | 54 837 € | +0,8 % |
| 2024 | 306 935 € | 10 186 € | 71 694 € | 15 186 € | 56 508 € | 62 018 € | +3,3 % |
| 2023 | — | 0 € | 5 300 € | 5 000 € | 300 € | — | — |
Riziko: zaplatí TAMAS MR?
TAMAS MR a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom TAMAS MR v objeme 1 990 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť: 1 990 € v 1 zmluve.
História firmy TAMAS MR
Dátum vzniku TAMAS MR je 26. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/58020/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122099958
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 300 €
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť, hodnota zmluvy 1 990 €. Firma vznikla 26. 10. 2023.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 220 852 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAMAS MR
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
TAMAS MR v odvetví maloobchod
TAMAS MR je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), TAMAS MR má 220 852 €, čo je 2,3-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 1 237 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je TAMAS MR 104. z 393.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| TAMAS MR | 220 852 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- TAMAS MR
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby TAMAS MR s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | TAMAS MR | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 220 852 € | 97 643 € |
| 2024 | 306 935 € | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| TAMAS MR | 220 852 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 54 270 € |
| medián kraja | 110 989 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CONEL, s.r.o.Palárikovo · tržby 555 136 € (2025)
- idea TOUR s. r. o.Trenčín · tržby 554 963 € (2025)
- HRC SK, s. r. o.Handlová · tržby 554 834 € (2025)
- Q2 s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 554 800 € (2025)
- CENTRUM plus spol. s r.o.Trenčín · tržby 554 774 € (2025)
- MERCATO D´ITALIA s. r. o.Trnava · tržby 554 727 € (2025)
- EURO - CARS s.r.o.Sučany · tržby 554 690 € (2024)
- Trade INN s. r. o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 554 076 € (2023)
- Emman s.r.o.Polianka · tržby 554 045 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb TAMAS MR, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›
Sídlo TAMAS MR: Košice - Myslava
TAMAS MR sídli na adrese Myslavská 437/179, 040 16 Košice - mestská časť Myslava, okres Košice II. V obci Košice - Myslava je 532 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230.
Košice - Myslava: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
TAMAS MR: IČO, sídlo a základné údaje
TAMAS MR s. r. o. (IČO 55826717) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Myslava, okres Košice II. Dátum vzniku je 26. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Róbert Ňaršanský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 220 852 € a výsledok hospodárenia +1 741 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 10. 2023 |
| Obec | Košice - Myslava |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) TAMAS MR s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 220 852 €, typická firma odvetvia 97 643 €, čo je 2,3-násobok mediánu (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice II ›
Sieť prepojení firmy TAMAS MR
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu TAMAS MR
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu TAMAS MR
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 400 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v obci Košice - Myslavatypický nepokrytý dopyt 150 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR414 zmlúv za 3 roky · 1 603 573 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 723 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Myslava
RACES, s.r.o.IT TRADING GROUP, s.r.o.Speed Trade International s.r.o.EURO-VALVE Košice s.r.o.DC MEDICAL s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Myslava ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Košice II
EPONESHOP s.r.o.JAMET s.r.o.Embrava s.r.o.YI JIA Cassovia, s.r.o.RACES store s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.