ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda

Banka · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: IČO, sídlo a základné údaje

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda (IČO 55818684) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Banka, okres Piešťany. Dátum vzniku je 25. 9. 2023, na trhu je 3 roky. Za rok 2025 sú v závierke tržby 43 081 € a výsledok hospodárenia +35 255 €. Štatutármi sú Peter Moravčík a Monika Galbavá.

Právna forma
Pozemkové spoločenstvo
Stav
v registri aktívna
Dátum vzniku
25. 9. 2023
Odvetvie
Lesníctvo a ťažba dreva SK NACE 02Hlavná činnosť: Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve 0210
Obec a okres
Banka, okres Piešťany
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Sídlo
Cesta Janka Alexyho 12, 921 01 Banka
DIČ
2122122376
IČO
55818684
Obchodné meno
Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda
Zapísaná v
Register pozemkových spoločenstiev, Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0044/304
Predmety podnikania
Činnosti (1)
  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Tržby a zisk rok po roku

43 081 €tržby 2025 ▲ 7 %
+35 255 €zisk 2025
  1. 2023 : tržby 17 278 €, výsledok hospodárenia 10 921 €
  2. 2024 : tržby 40 147 €, výsledok hospodárenia 33 220 €
  3. 2025 : tržby 43 081 €, výsledok hospodárenia 35 255 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda (IČO 55818684) mala v roku 2025 tržby 43 081 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Tržby, zisk a majetok Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda

Za rok 2025 má Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda v závierke tržby 43 081 €, o 7,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +35 255 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 43 081 €.

Tržby 202543 tis. €▲ +7,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202535 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202557 tis. €
Vlastné imanie 202546 tis. €
Záväzky 202511 tis. €19,5 % majetku
Pridaná hodnota 202539 tis. €
Zisková marža 2025+81,8 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 3 roky79 tis. €2023 až 2025
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda za 3 roky
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokochTržby od roku 2023 po rok 2025. Najviac v roku 2025: 43 081 €, najmenej v roku 2023: 17 278 €. 2023: 17 tis. €17 tis.2024: 40 tis. €40 tis.2025: 43 tis. €43 tis.202320242025

Najvyššie tržby: rok 2025, 43 081 €. Najnižšie: rok 2023, 17 278 €.

Čísla v tabuľke
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
RokTržby
202543 081 €
202440 147 €
202317 278 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Výsledok hospodárenia Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
Výsledok hospodárenia Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná StredaZisk v 3 a strata v 0 z 3 roky. Súčet za celé obdobie 79 396 €. 2023: 11 tis. €11 tis.2024: 33 tis. €33 tis.2025: 35 tis. €35 tis.202320242025

Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 79 396 €.

Čísla v tabuľke
Výsledok hospodárenia Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
RokVýsledok hospodárenia
202535 255 €
202433 220 €
202310 921 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Majetok, vlastné imanie a záväzky Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda
Súvaha Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokochNa konci roka 2025: majetok 57 269 €, vlastné imanie 46 091 €, záväzky 11 178 €. 15 tis.31 tis.46 tis.2023, Majetok (aktíva): 15 tis. €2024, Majetok (aktíva): 44 tis. €2025, Majetok (aktíva): 57 tis. €57 tis.2023, Vlastné imanie: 12 tis. €2024, Vlastné imanie: 37 tis. €2025, Vlastné imanie: 46 tis. €46 tis.2023, Záväzky: 2 627 €2024, Záväzky: 7 157 €2025, Záväzky: 11 tis. €11 tis.202320242025
  • Majetok (aktíva)
  • Vlastné imanie
  • Záväzky

Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 57 269 €, vlastné imanie 46 091 € a záväzky 11 178 €.

Čísla v tabuľke
Súvaha Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
RokMajetok (aktíva)Vlastné imanieZáväzky
202557 269 €46 091 €11 178 €
202443 953 €36 796 €7 157 €
202314 553 €11 926 €2 627 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Zisková marža Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda a medián odvetvia
Zisková marža Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda v percentáchVýsledok hospodárenia v percentách tržieb. Posledný rok +81,8 %. 22 %45 %67 %2023, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 63,2 %2024, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 82,7 %2025, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 81,8 %81,8 %2023, medián odvetvia: 11,9 %2024, medián odvetvia: 13,0 %2025, medián odvetvia: 15,8 %15,8 %202320242025
  • Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda
  • medián odvetvia

Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +81,8 %, medián odvetvia +15,8 %.

Čísla v tabuľke
Zisková marža Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
RokPozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Stredamedián odvetvia
2025+81,8 %+15,8 %
2024+82,7 %+13,0 %
2023+63,2 %+11,9 %

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Všetky čísla zo závierok Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda (3 roky)
Čísla zo závierok Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202543 081 €35 255 €57 269 €46 091 €11 178 €39 467 €+81,8 %
202440 147 €33 220 €43 953 €36 796 €7 157 €39 112 €+82,7 %
202317 278 €10 921 €14 553 €11 926 €2 627 €12 874 €+63,2 %
Súvaha, výkaz ziskov a strát a ukazovatele v sekcii Financie ›

Štatutári Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda

Podľa Registra právnických osôb má Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 2 štatutárov. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Podiely a vzťahy v sekcii Ľudia a vlastníci ›

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 479 € (3 547 závierok), Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda má 43 081 €, čo je 1,8-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 28 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 3. z 15.

V odvetví v okrese Piešťany28aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 547Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda medzi firmami odvetvia
Poloha Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda medzi firmami odvetvia podľa tržiebPás ukazuje tržby firiem odvetvia od 10 % po 90 %, tmavšia časť je stredná polovica. Medián 24 479 €, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 43 081 €. medián 24 tis. € 10 % 90 % Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 43 tis. € Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 43 tis. €

Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 721 €, polovica do 24 479 €, tri štvrtiny do 77 926 €; 10 % firiem má viac než 291 161 €.

Čísla v tabuľke
Rozdelenie tržieb v odvetví za rok 2025
10 % firiem má menej než1 492 €
dolný kvartil6 721 €
medián24 479 €
horný kvartil77 926 €
10 % firiem má viac než291 161 €
Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda43 081 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 26. 9. 2026; mierka je logaritmická.

Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda a medián odvetvia v čase
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda a medián odvetvia po rokochPorovnanie tržieb firmy s mediánom odvetvia Lesníctvo a ťažba dreva v každom roku. 23 tis.30 tis.38 tis.2023, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 17 tis. €2024, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 40 tis. €2025, Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 43 tis. €43 tis.2023, medián odvetvia: 25 tis. €2024, medián odvetvia: 24 tis. €2025, medián odvetvia: 24 tis. €24 tis.202320242025
  • Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda
  • medián odvetvia

Každý rok porovnávame tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda s mediánom odvetvia z toho istého roka.

Čísla v tabuľke
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda a medián odvetvia
RokPozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Stredamedián odvetvia
202543 081 €24 479 €
202440 147 €23 941 €
202317 278 €24 624 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda proti mediánom odvetvia
Tržby Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda a mediány odvetvia v okrese, kraji a na SlovenskuPozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 43 081 €, medián okresu Piešťany 10 683 €, medián kraja 13 328 €, medián Slovenska 24 479 €.Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda 43 tis. € Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: 43 tis. €medián okresu Piešťany 11 tis. € medián okresu Piešťany: 11 tis. €medián kraja 13 tis. € medián kraja: 13 tis. €medián Slovenska 24 tis. € medián Slovenska: 24 tis. €

Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.

Čísla v tabuľke
Tržby a mediány odvetvia
Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda43 081 €
medián okresu Piešťany10 683 €
medián kraja13 328 €
medián Slovenska24 479 €

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Piešťany ›

Podobne veľké firmy odvetvia v sekcii Financie ›

História firmy Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda

Dátum vzniku Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda je 25. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0044/304
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 17 278 € · majetok 14 553 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 43 081 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Sídlo Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda: Banka

Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda sídli na adrese Cesta Janka Alexyho 12, 921 01 Banka, okres Piešťany. V obci Banka je 405 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 458. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Banka405aktívnych
Subjektov v okrese Piešťany10 458aktívnych
V tom istom odvetví28okres Piešťany
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Banka: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›

Údaje z registra
Obchodné menoPozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda
SídloCesta Janka Alexyho 12, 921 01 Banka
Zapísaná vRegister pozemkových spoločenstiev, Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR, R-0044/304Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPozemkové spoločenstvo
OdvetvieLesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210)
Vznik25. 9. 2023
ObecBanka
OkresOkres Piešťany
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Pozemkové spoločenstvo prídelcov Horná Streda má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 43 081 €, typická firma odvetvia 24 479 € (medián z 3 547 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 26. 9. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk