Vaxim s.r.o.
Komárno · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
96 485 €tržby 2025 ▼ 4 %+29 211 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 34 115 €, výsledok hospodárenia 18 024 €
- 24 : tržby 100 096 €, výsledok hospodárenia 19 536 €
- 25 : tržby 96 485 €, výsledok hospodárenia 29 211 €
Vaxim s.r.o. (IČO 55813828) mala v roku 2025 tržby 96 485 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Vaxim
V roku 2025 mala Vaxim priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v roku 2024 boli 0 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | — | — |
| 2024 | — | 0 € | — |
| 2023 | — | 0 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2024 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2024 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konatelia Vaxim
Podľa Registra právnických osôb konajú za Vaxim 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločníci Vaxim
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Vaxim
Za rok 2025 má Vaxim v závierke tržby 96 485 €, o 3,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +29 211 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 100 096 €.
Výkaz ziskov a strát Vaxim
Najvyššie tržby: rok 2024, 100 096 €. Najnižšie: rok 2023, 34 115 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 96 485 € |
| 2024 | 100 096 € |
| 2023 | 34 115 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 66 771 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 29 211 € |
| 2024 | 19 536 € |
| 2023 | 18 024 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Vaxim
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +30,3 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vaxim | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +30,3 % | +2,3 % |
| 2024 | +19,5 % | +2,1 % |
| 2023 | +52,8 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Vaxim
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 44 417 €, vlastné imanie 34 711 € a záväzky 9 706 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 44 417 € | 34 711 € | 9 706 € |
| 2024 | 54 112 € | 42 560 € | 11 552 € |
| 2023 | 29 336 € | 23 024 € | 6 312 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Vaxim (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 96 485 € | 29 211 € | 44 417 € | 34 711 € | 9 706 € | 33 444 € | +30,3 % |
| 2024 | 100 096 € | 19 536 € | 54 112 € | 42 560 € | 11 552 € | 25 100 € | +19,5 % |
| 2023 | 34 115 € | 18 024 € | 29 336 € | 23 024 € | 6 312 € | 21 239 € | +52,8 % |
Riziko: zaplatí Vaxim?
Peniaze od štátu: Vaxim
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Vaxim
Dátum vzniku Vaxim je 19. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61610/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 34 115 € · majetok 29 336 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122095415
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 96 485 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Vaxim
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Vaxim v odvetví maloobchod
Vaxim je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 600 € (17 955 závierok), Vaxim má 96 485 €, čo je 99 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 443 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Vaxim 162. z 341.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 27 989 €, polovica do 97 600 €, tri štvrtiny do 451 602 €; 10 % firiem má viac než 1 461 309 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 175 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 27 989 € |
| medián | 97 600 € |
| horný kvartil | 451 602 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 309 € |
| Vaxim | 96 485 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Vaxim
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Vaxim s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vaxim | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 96 485 € | 97 600 € |
| 2024 | 100 096 € | 93 120 € |
| 2023 | 34 115 € | 95 712 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Vaxim | 96 485 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 82 487 € |
| medián kraja | 92 685 € |
| medián Slovenska | 97 600 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Woodlake s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 240 000 € (2020)
- FIMISTO, s.r.o.Košice - mestská časť Sídlisko KVP · tržby 239 961 € (2025)
- Cleanfort &DAG s.r.o.Kolárovo · tržby 239 954 € (2023)
- GALE s.r.o.Staškov · tržby 239 952 € (2025)
- MÔJ SVET s. r. o.Cabaj-Čápor · tržby 239 712 € (2025)
- OVDL s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 239 493 € (2017)
- KESYL s.r.o.Trebišov · tržby 239 458 € (2025)
- ŠK-Building s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 239 424 € (2025)
- AZIM TRADE s. r. o.Martin · tržby 239 333 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Vaxim, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo Vaxim: Komárno
Vaxim sídli na adrese Okružná cesta 2585/1, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 45 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Vaxim: IČO, sídlo a základné údaje
Vaxim s.r.o. (IČO 55813828) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 19. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Maxim Ramacsay a Vadim Ramacsay. Za rok 2025 sú v závierke tržby 96 485 € a výsledok hospodárenia +29 211 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 19. 10. 2023 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) Vaxim s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 96 485 €, typická firma odvetvia 97 600 € (medián z 17 955 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Vaxim
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Vaxim
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Vaxim
- Tendre13súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 900 €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy168zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 700 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR415 zmlúv za 3 roky · 1 604 202 € · naposledy 15. 10. 2026 Všetkých 1 724 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Komárno
ALTRAX s.r.o.Pneumatix s.r.o.Genius Slovakia s.r.o.PHARMACIA FF, s.r.o.DaZ Group s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.