LKtech s. r. o.
Stará Ľubovňa · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.
18 879 €tržby 2025 ▼ 23 %+3 720 €zisk 2025aktívna 2 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 9 740 €, výsledok hospodárenia 3 310 €
- 24 : tržby 24 374 €, výsledok hospodárenia 709 €
- 25 : tržby 18 879 €, výsledok hospodárenia 3 720 €
LKtech s. r. o. (IČO 55813640) mala v roku 2025 tržby 18 879 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LKtech
V roku 2025 mala LKtech priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 250 €.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ LKtech
Podľa Registra právnických osôb koná za LKtech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník LKtech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ľubomír Krempaský100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ľubomír Krempaskýod 20. 10. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LKtech
Za rok 2025 má LKtech v závierke tržby 18 879 €, o 22,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +3 720 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 24 374 €.
Výkaz ziskov a strát LKtech
Najvyššie tržby: rok 2024, 24 374 €. Najnižšie: rok 2023, 9 740 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 18 879 € |
| 2024 | 24 374 € |
| 2023 | 9 740 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 7 739 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 3 720 € |
| 2024 | 709 € |
| 2023 | 3 310 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LKtech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +19,7 %, medián odvetvia +8,4 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LKtech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +19,7 % | +8,4 % |
| 2024 | +2,9 % | +4,9 % |
| 2023 | +34,0 % | +3,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LKtech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 14 172 €, vlastné imanie 12 739 € a záväzky 1 433 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 14 172 € | 12 739 € | 1 433 € |
| 2024 | 10 236 € | 9 019 € | 1 217 € |
| 2023 | 9 397 € | 8 310 € | 1 087 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LKtech (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 18 879 € | 3 720 € | 14 172 € | 12 739 € | 1 433 € | 6 869 € | +19,7 % |
| 2024 | 24 374 € | 709 € | 10 236 € | 9 019 € | 1 217 € | 11 949 € | +2,9 % |
| 2023 | 9 740 € | 3 310 € | 9 397 € | 8 310 € | 1 087 € | 4 169 € | +34,0 % |
Riziko: zaplatí LKtech?
Peniaze od štátu: LKtech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy LKtech
Dátum vzniku LKtech je 20. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46750/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 9 740 € · majetok 9 397 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 18 879 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LKtech
- Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb : elektrotechnická časť
- Opravy, odborné prehliadky a odborné skúšky vyhradených technických zariadení: elektrických
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení: elektrických
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
LKtech v odvetví administratívne a kancelárske služby
LKtech je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 398 závierok), LKtech má 18 879 €, čo je 45 % mediánu. V okrese Stará Ľubovňa je v tomto odvetví 277 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LKtech 65. z 105.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 14 400 €, polovica do 42 000 €, tri štvrtiny do 106 591 €; 10 % firiem má viac než 393 459 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 697 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 14 400 € |
| medián | 42 000 € |
| horný kvartil | 106 591 € |
| 10 % firiem má viac než | 393 459 € |
| LKtech | 18 879 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LKtech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LKtech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LKtech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 18 879 € | 42 000 € |
| 2024 | 24 374 € | 39 508 € |
| 2023 | 9 740 € | 40 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LKtech | 18 879 € |
|---|---|
| medián okresu Stará Ľubovňa | 32 993 € |
| medián kraja | 36 684 € |
| medián Slovenska | 42 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BodyShape s.r.o. v likvidáciiBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 44 869 € (2019)
- R&J Company, s.r.o.Trnava · tržby 44 863 € (2025)
- Svätá Filoména - liturgická predajňa s. r. o.Žilina · tržby 44 858 € (2025)
- PHI PHI s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 848 € (2025)
- Markus Agency s. r. o.Trnovec nad Váhom · tržby 44 843 € (2025)
- DAMINIMA, s. r. o.Ružomberok · tržby 44 841 € (2025)
- TopDex s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- PEJATO s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 44 840 € (2025)
- Flow lightly s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 44 840 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LKtech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LKtech: Stará Ľubovňa
LKtech sídli na adrese Vansovej 1736/1, 064 01 Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. V obci Stará Ľubovňa je 3 031 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 466. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Stará Ľubovňa: obyvatelia a dáta ›Okres Stará Ľubovňa ›Adresár firiem v okrese Stará Ľubovňa ›
LKtech: IČO, sídlo a základné údaje
LKtech s. r. o. (IČO 55813640) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, okres Stará Ľubovňa. Dátum vzniku je 20. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je Ľubomír Krempaský. Za rok 2025 sú v závierke tržby 18 879 € a výsledok hospodárenia +3 720 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 20. 10. 2023 |
| Obec | Stará Ľubovňa |
| Okres | Okres Stará Ľubovňa |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) LKtech s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 18 879 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 398 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stará Ľubovňa ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stará Ľubovňa ›
Sieť prepojení firmy LKtech
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu LKtech
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LKtech
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 700 €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy386zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
- Výhry konkurentov73firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 000 €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Stará Ľubovňatypický nepokrytý dopyt 136 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.2 271 zmlúv za 3 roky · 5 825 287 € · naposledy 7. 10. 2026Dopravný podnik mesta Košice, akciová spoločnosť1 190 zmlúv za 3 roky · 4 708 983 € · naposledy 16. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava761 zmlúv za 3 roky · 35 884 634 € · naposledy 16. 10. 2026 Všetkých 3 917 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stará Ľubovňa
Ľubovnianska nemocnica, n. o.BEST SORTIMENTS, s.r.o.GURLEX, s.r.o.AS-SPOL, s.r.o.mkem, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Stará Ľubovňa ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Stará Ľubovňa
RAJ HOLDING s.r.o.JMJ VRABEL s.r.o.MTG MONT s. r. o.NORVION, s. r. o.Goral Stavby Bau s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.