VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zurrada s.r.o.

Bratislava - Ružinov · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

41 250 €tržby 2025 ▲ 11 %+4 057 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 12. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

41 250 €tržby 2025 ▲ 11 %
+4 057 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 10 300 €, výsledok hospodárenia 1 120 €
  2. 24 : tržby 37 250 €, výsledok hospodárenia 213 €
  3. 25 : tržby 41 250 €, výsledok hospodárenia 4 057 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Zurrada s.r.o. (IČO 55813216) mala v roku 2025 tržby 41 250 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Zurrada

V roku 2025 mala Zurrada priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ Zurrada

Podľa Registra právnických osôb koná za Zurrada 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Spoločník Zurrada

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Zurrada
Podiely spoločníkov na vkladoch Zurrada MUDr. Zuzana Ravingerová 100,0 %. Spolu 5 000 €. MUDr. Zuzana Ravingerová: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • MUDr. Zuzana Ravingerová100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MUDr. Zuzana Ravingerováod 19. 10. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Zurrada

Za rok 2025 má Zurrada v závierke tržby 41 250 €, o 10,7 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 057 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 41 250 €.

Tržby 202541 tis. €▲ +10,7 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 057 €zisk
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 202510 tis. €
Záväzky 2025617 €5,6 % majetku
Pridaná hodnota 20254 833 €
Zisková marža 2025+9,8 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky5 390 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát Zurrada

Súvaha Zurrada

Všetky čísla zo závierok Zurrada (3 roky)
Čísla zo závierok Zurrada po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202541 250 €4 057 €11 007 €10 390 €617 €4 833 €+9,8 %
202437 250 €213 €9 047 €6 333 €2 714 €936 €+0,6 %
202310 300 €1 120 €8 451 €6 120 €2 331 €1 885 €+10,9 %

Riziko: zaplatí Zurrada?

Peniaze od štátu: Zurrada

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Zurrada

Dátum vzniku Zurrada je 19. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173176/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 10 300 € · majetok 8 451 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 41 250 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zurrada

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Administratívne práce
  • Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt
  • Reklamné a marketingové služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.

Zurrada v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Zurrada je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 711 € (13 596 závierok), Zurrada má 41 250 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 214 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Zurrada 1 242. z 2 044.

V odvetví v okrese Bratislava II4 214aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 596Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Zurrada, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava II ›

Sídlo Zurrada: Bratislava - Ružinov

Zurrada sídli na adrese Sklenárova 8, 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 533aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II54 830aktívnych
V tom istom odvetví4 214okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

Zurrada: IČO, sídlo a základné údaje

Zurrada s.r.o. (IČO 55813216) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 19. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutárom je MUDr. Zuzana Ravingerová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 41 250 € a výsledok hospodárenia +4 057 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik19. 10. 2023
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Zurrada s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 41 250 €, typická firma odvetvia 46 711 € (medián z 13 596 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy Zurrada

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Zurrada

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Zurrada

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 300 €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy263zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov89firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava II

IBM Slovensko, spol. s r.o. - v slovenskom…COOP Jednota Slovensko, spotrebné družstvoAccenture, s.r.o.1. Deliace centrum, s. r. o.Gotion EMEA Holding s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk