VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Eventology s. r. o.

Dolná Krupá · Ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou

15 024 €tržby 2025 ▼ 51 %−6 571 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 17. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 024 €tržby 2025 ▼ 51 %
−6 571 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 30 704 €, výsledok hospodárenia -3 408 €
  3. 25 : tržby 15 024 €, výsledok hospodárenia -6 571 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Eventology s. r. o. (IČO 55811078) mala v roku 2025 tržby 15 024 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Eventology

osobné náklady v roku 2025 boli 431 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia Eventology

Podľa Registra právnických osôb konajú za Eventology 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Spoločníci Eventology

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch Eventology
Podiely spoločníkov na vkladoch Eventology Dominik Vyskoč 50,0 %, Kristián Rehák 50,0 %. Spolu 5 000 €. Dominik Vyskoč: 2 500 €, 50,0 %Kristián Rehák: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Dominik Vyskoč50,0 %
  • Kristián Rehák50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Dominik Vyskočod 24. 10. 2023 2 500 €50,0 %
Kristián Rehákod 24. 10. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Eventology

Za rok 2025 má Eventology v závierke tržby 15 024 €, o 51,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 571 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 30 704 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202515 tis. €▼ −51,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−6 571 €strata
Majetok (aktíva) 202511 tis. €
Vlastné imanie 2025−4 979 €
Záväzky 202516 tis. €143,7 % majetku
Pridaná hodnota 202536 €
Zisková marža 2025−43,7 %medián odvetvia +7,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky−9 979 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Eventology

Súvaha Eventology

Všetky čísla zo závierok Eventology (3 roky)
Čísla zo závierok Eventology po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 024 €−6 571 €11 395 €−4 979 €16 374 €36 €−43,7 %
202430 704 €−3 408 €15 621 €1 592 €14 029 €2 825 €−11,1 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí Eventology?

Peniaze od štátu: Eventology

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Eventology

Dátum vzniku Eventology je 24. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 4 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/55193/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 15 024 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Eventology

  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.

Eventology v odvetví umelecké a zábavné činnosti

Eventology je v registri v odvetví Umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90), činnosť ostatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 34 331 € (1 789 závierok), Eventology má 15 024 €, čo je 44 % mediánu. V okrese Trnava je v tomto odvetví 152 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Eventology 33. z 50.

V odvetví v okrese Trnava152aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 789Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia34 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+7,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Eventology, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Trnava ›

Sídlo Eventology: Dolná Krupá

Eventology sídli na adrese Trnavská cesta 337/31, 919 65 Dolná Krupá, okres Trnava. V obci Dolná Krupá je 303 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 27 707. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolná Krupá303aktívnych
Subjektov v okrese Trnava27 707aktívnych
V tom istom odvetví152okres Trnava
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Dolná Krupá: obyvatelia a dáta ›Okres Trnava ›Adresár firiem v okrese Trnava ›

Eventology: IČO, sídlo a základné údaje

Eventology s. r. o. (IČO 55811078) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolná Krupá, okres Trnava. Dátum vzniku je 24. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Dominik Vyskoč a Kristián Rehák. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 024 € a výsledok hospodárenia −6 571 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné podporné činnosti súvisiace s umeleckou a scénickou tvorbou (SK NACE 9039)
Základné imanie5 000 €
Vznik24. 10. 2023
ObecDolná Krupá
OkresOkres Trnava
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví umelecké a zábavné činnosti (SK NACE 90) Eventology s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 024 €, typická firma odvetvia 34 331 € (medián z 1 789 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Trnava ›Umelecké a zábavné činnosti: tržby a mzdy ›Umelecké a zábavné činnosti v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Trnava ›

Sieť prepojení firmy Eventology

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Eventology

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Eventology

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
  • Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov36firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 900 €
  • Diery na trhu7odvetví chýba v obci Dolná Krupátypický nepokrytý dopyt 124 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

OZ MedúzaReal & Rare s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dolná Krupá

Poľnohospodárske družstvo KRUPÁ v Dolnej…DKT, spol. s r.o.LANAP SLOVAKIA s.r.o.NSL fruit, s. r. o.BORO house, s.r.o.Všetky firmy v obci Dolná Krupá ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 90.02) v okrese Trnava

Evancup, s. r. o.HOSPITALITY group s.r.o.MMT - Trading s.r.o.ATTILA VÉGH STORE s.r.o.ProCoaching s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk