CC Auto, s. r. o.
Slovenský Grob · Oprava a údržba motorových vozidiel
66 122 €tržby 2025 ▲ 27 %+8 692 €zisk 2025aktívna 2 roky2 zamestnanci
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 19 946 €, výsledok hospodárenia 2 182 €
- 24 : tržby 51 956 €, výsledok hospodárenia -867 €
- 25 : tržby 66 122 €, výsledok hospodárenia 8 692 €
CC Auto, s. r. o. (IČO 55782078) mala v roku 2025 tržby 66 122 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci CC Auto
V roku 2025 mala CC Auto priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 6 155 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 6 155 € | — |
| 2024 | — | 5 129 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konatelia CC Auto
Podľa Registra právnických osôb konajú za CC Auto 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Spoločníci CC Auto
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Dávid Čapla50,0 %
- Jakub Čapla50,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Dávid Čaplaod 17. 10. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
| Jakub Čaplaod 17. 10. 2023 | 2 500 € | 50,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok CC Auto
Za rok 2025 má CC Auto v závierke tržby 66 122 €, o 27,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 692 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 66 122 €.
Výkaz ziskov a strát CC Auto
Najvyššie tržby: rok 2025, 66 122 €. Najnižšie: rok 2023, 19 946 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 66 122 € |
| 2024 | 51 956 € |
| 2023 | 19 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 10 007 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 692 € |
| 2024 | −867 € |
| 2023 | 2 182 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- CC Auto
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,1 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | CC Auto | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,1 % | +2,3 % |
| 2024 | −1,7 % | +2,0 % |
| 2023 | +10,9 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha CC Auto
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 28 693 €, vlastné imanie 15 007 € a záväzky 13 686 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 28 693 € | 15 007 € | 13 686 € |
| 2024 | 10 547 € | 6 315 € | 4 232 € |
| 2023 | 15 409 € | 7 182 € | 8 227 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok CC Auto (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 66 122 € | 8 692 € | 28 693 € | 15 007 € | 13 686 € | 16 425 € | +13,1 % |
| 2024 | 51 956 € | −867 € | 10 547 € | 6 315 € | 4 232 € | 3 804 € | −1,7 % |
| 2023 | 19 946 € | 2 182 € | 15 409 € | 7 182 € | 8 227 € | 2 567 € | +10,9 % |
Riziko: zaplatí CC Auto?
Peniaze od štátu: CC Auto
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy CC Auto
Dátum vzniku CC Auto je 17. 10. 2023, teda pred 2 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/173119/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 19 946 € · majetok 15 409 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122092313
- Nový spoločník: Dávid ČaplaSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 66 122 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti CC Auto
- Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby a zákaziek
- Prenájom hnuteľných vecí
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sťahovacie služby
- Skladovanie a pomocné činnosti v doprave
- Čistiace a upratovacie služby
- Odťahová služba
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
CC Auto v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
CC Auto je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), CC Auto má 66 122 €, čo je 1,1-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 216 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je CC Auto 45. z 78.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| CC Auto | 66 122 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- CC Auto
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby CC Auto s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | CC Auto | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 66 122 € | 61 965 € |
| 2024 | 51 956 € | 59 930 € |
| 2023 | 19 946 € | 55 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| CC Auto | 66 122 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 104 476 € |
| medián kraja | 67 869 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- VigasTime s. r. o.Banská Bystrica · tržby 157 419 € (2025)
- NIAMBO s. r. o.Žilina · tržby 155 589 € (2025)
- FESI comp, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 153 371 € (2025)
- R-GO SK, s. r. o.Rožňava · tržby 151 910 € (2025)
- Global Job Core s. r. o.Veľký Krtíš · tržby 151 044 € (2025)
- AMIKOL, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 148 903 € (2023)
- bit SERVIS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 147 440 € (2025)
- RDN-LSZL s.r.o.Moravany · tržby 144 689 € (2018)
- ELEKTRIC Slovakia, s.r.o.Mojš · tržby 142 335 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb CC Auto, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo CC Auto: Slovenský Grob
CC Auto sídli na adrese Južná 1796/55A, 900 26 Slovenský Grob, okres Pezinok. V obci Slovenský Grob je 1 204 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 500. Na tej istej adrese je zapísaných 27 aktívnych subjektov.
Slovenský Grob: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
CC Auto: IČO, sídlo a základné údaje
CC Auto, s. r. o. (IČO 55782078) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Slovenský Grob, okres Pezinok. Dátum vzniku je 17. 10. 2023, na trhu je 2 roky a štatutármi sú Dávid Čapla a Jakub Čapla. Za rok 2025 sú v závierke tržby 66 122 € a výsledok hospodárenia +8 692 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 17. 10. 2023 |
| Obec | Slovenský Grob |
| Okres | Okres Pezinok |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) CC Auto, s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 66 122 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy CC Auto
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu CC Auto
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu CC Auto
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Slovenský Grobtypický nepokrytý dopyt 575 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 3 946 308 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 624 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Slovenský Grob
SECURITY Agency s.r.o.THOME Lighting Slovakia s. r. o.Constructio, s.r.o.BIZ - PAL s. r. o.Gasstav SK s. r. o.Všetky firmy v obci Slovenský Grob ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Pezinok
Auto Exclusive Slovakia, s. r. o.Bilčík spol. s r.o.GXB, s. r. o.LKW - SERVIS Valovič, s. r. o.AUTO EXPO PREMIUM, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.