VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PT-IT, s. r. o.

Bratislava - Ružinov · Počítačové programovanie

33 412 €tržby 2025 ▼ 6 %+27 469 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

33 412 €tržby 2025 ▼ 6 %
+27 469 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 18 563 €, výsledok hospodárenia 15 629 €
  2. 24 : tržby 35 381 €, výsledok hospodárenia 27 298 €
  3. 25 : tržby 33 412 €, výsledok hospodárenia 27 469 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PT-IT, s. r. o. (IČO 55767273) mala v roku 2025 tržby 33 412 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci PT-IT

V roku 2025 mala PT-IT priemerne 1 zamestnanca.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konateľ PT-IT

Podľa Registra právnických osôb koná za PT-IT 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Spoločník PT-IT

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch PT-IT
Podiely spoločníkov na vkladoch PT-IT Ing. Štefan Trgala 100,0 %. Spolu 5 000 €. Ing. Štefan Trgala: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Ing. Štefan Trgala100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ing. Štefan Trgalaod 7. 10. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PT-IT

Za rok 2025 má PT-IT v závierke tržby 33 412 €, o 5,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +27 469 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 35 381 €.

Tržby 202533 tis. €▼ −5,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202527 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 202536 tis. €
Vlastné imanie 202533 tis. €
Záväzky 20253 219 €8,9 % majetku
Pridaná hodnota 202531 tis. €
Zisková marža 2025+82,2 %medián odvetvia +19,3 %
Súčet výsledkov za 3 roky70 tis. €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát PT-IT

Súvaha PT-IT

Všetky čísla zo závierok PT-IT (3 roky)
Čísla zo závierok PT-IT po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202533 412 €27 469 €36 188 €32 969 €3 219 €30 632 €+82,2 %
202435 381 €27 298 €40 792 €32 798 €7 994 €32 156 €+77,2 %
202318 563 €15 629 €23 563 €20 629 €2 934 €18 413 €+84,2 %

Riziko: zaplatí PT-IT?

Peniaze od štátu: PT-IT

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy PT-IT

Dátum vzniku PT-IT je 7. 10. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/172865/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 18 563 € · majetok 23 563 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 33 412 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PT-IT

  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

PT-IT v odvetví počítačové programovanie a poradenstvo

PT-IT je v registri v odvetví Počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62), činnosť počítačové programovanie. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 53 914 € (12 889 závierok), PT-IT má 33 412 €, čo je 62 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 2 598 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PT-IT 1 039. z 1 448.

V odvetví v okrese Bratislava II2 598aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou12 889Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia54 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+19,3 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PT-IT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Bratislava II ›

Sídlo PT-IT: Bratislava - Ružinov

PT-IT sídli na adrese Rezedová 16718/25, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 6 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Ružinov43 862aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 358aktívnych
V tom istom odvetví2 598okres Bratislava II
Na tej istej adrese6aktívnych subjektov

Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

PT-IT: IČO, sídlo a základné údaje

PT-IT, s. r. o. (IČO 55767273) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 7. 10. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Štefan Trgala. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 412 € a výsledok hospodárenia +27 469 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePočítačové programovanie (SK NACE 6210)
Základné imanie5 000 €
Vznik7. 10. 2023
ObecBratislava - Ružinov
OkresOkres Bratislava II
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví počítačové programovanie a poradenstvo (SK NACE 62) PT-IT, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 412 €, typická firma odvetvia 53 914 € (medián z 12 889 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Počítačové programovanie a poradenstvo: tržby a mzdy ›Počítačové programovanie a poradenstvo v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy PT-IT

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PT-IT

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PT-IT

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 506 tis. €
  • Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy114zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 000 €
  • Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 95 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov

SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 62.01) v okrese Bratislava II

SAP Slovensko s.r.o.DITEC, a.s.Sygic a. s.msg life Slovakia s.r.o.Gratex International, a.s.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk