jemileto s.r.o.
Bratislava - Staré Mesto · Ostatný nešpecializovaný maloobchod
45 238 €tržby 2025 ▼ 22 %+22 726 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 11 517 €, výsledok hospodárenia 7 282 €
- 24 : tržby 57 704 €, výsledok hospodárenia 36 105 €
- 25 : tržby 45 238 €, výsledok hospodárenia 22 726 €
jemileto s.r.o. (IČO 55753426) mala v roku 2025 tržby 45 238 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci jemileto
jemileto má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 3 296 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 3 296 € | — |
| 2024 | — | 1 622 € | — |
| 2023 | — | 70 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ jemileto
Podľa Registra právnických osôb koná za jemileto 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločník jemileto
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Mgr. Tamara Šimončíková Heribanová, PhD.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Mgr. Tamara Šimončíková Heribanová, PhD.od 6. 10. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok jemileto
Za rok 2025 má jemileto v závierke tržby 45 238 €, o 21,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +22 726 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 57 704 €.
Výkaz ziskov a strát jemileto
Najvyššie tržby: rok 2024, 57 704 €. Najnižšie: rok 2023, 11 517 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 45 238 € |
| 2024 | 57 704 € |
| 2023 | 11 517 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 66 113 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 22 726 € |
| 2024 | 36 105 € |
| 2023 | 7 282 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- jemileto
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +50,2 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | jemileto | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +50,2 % | +2,3 % |
| 2024 | +62,6 % | +2,1 % |
| 2023 | +63,2 % | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha jemileto
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 50 696 €, vlastné imanie 49 281 € a záväzky 1 415 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 50 696 € | 49 281 € | 1 415 € |
| 2024 | 49 261 € | 41 605 € | 7 656 € |
| 2023 | 13 997 € | 12 282 € | 1 715 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok jemileto (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 45 238 € | 22 726 € | 50 696 € | 49 281 € | 1 415 € | 29 090 € | +50,2 % |
| 2024 | 57 704 € | 36 105 € | 49 261 € | 41 605 € | 7 656 € | 44 861 € | +62,6 % |
| 2023 | 11 517 € | 7 282 € | 13 997 € | 12 282 € | 1 715 € | 8 781 € | +63,2 % |
Riziko: zaplatí jemileto?
Peniaze od štátu: jemileto
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy jemileto
Dátum vzniku jemileto je 6. 10. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/172854/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 11 517 € · majetok 13 997 €
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122086813
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 45 238 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti jemileto
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
- vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
- služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied
- mimoškolská vzdelávacia činnosť
- prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- služby súvisiace so skrášľovaním tela
- výroba hračiek, hier, bižutérie a suvenírov
- výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
jemileto v odvetví maloobchod
jemileto je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 97 643 € (17 953 závierok), jemileto má 45 238 €, čo je 46 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 2 711 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je jemileto 670. z 1 065.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 28 000 €, polovica do 97 643 €, tri štvrtiny do 451 627 €; 10 % firiem má viac než 1 461 451 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 174 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 28 000 € |
| medián | 97 643 € |
| horný kvartil | 451 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 461 451 € |
| jemileto | 45 238 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- jemileto
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby jemileto s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | jemileto | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 45 238 € | 97 643 € |
| 2024 | 57 704 € | 93 145 € |
| 2023 | 11 517 € | 95 743 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| jemileto | 45 238 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 89 530 € |
| medián kraja | 91 748 € |
| medián Slovenska | 97 643 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- CHANG SHENG s.r.o.Kráľovský Chlmec · tržby 103 781 € (2025)
- KOREKO SK, s.r.o.Kláštor pod Znievom · tržby 103 737 € (2025)
- SIPASPOL s.r.o.Ladomirová · tržby 103 721 € (2025)
- Eco Solutions Company s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 693 € (2023)
- MAMBO Team s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 103 591 € (2025)
- H&T starsnack, s. r. o.Vozokany · tržby 103 538 € (2025)
- MULTIFLOOR s.r.o.Komárno · tržby 103 521 € (2025)
- FLEX eu, spol. s r.o.Žilina · tržby 103 436 € (2025)
- JPL group s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 417 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb jemileto, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava I ›
Sídlo jemileto: Bratislava - Staré Mesto
jemileto sídli na adrese K lomu 5, 811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
jemileto: IČO, sídlo a základné údaje
jemileto s.r.o. (IČO 55753426) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 6. 10. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Mgr. Tamara Šimončíková Heribanová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 45 238 € a výsledok hospodárenia +22 726 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 6. 10. 2023 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) jemileto s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 45 238 €, typická firma odvetvia 97 643 € (medián z 17 953 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy jemileto
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu jemileto
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu jemileto
- Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 3 100 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy169zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 4 800 €
- Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 500 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 003 zmlúv za 3 roky · 447 015 € · naposledy 28. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava815 zmlúv za 3 roky · 6 395 655 € · naposledy 7. 10. 2026Sekcia verejného obstarávanie MO SR411 zmlúv za 3 roky · 1 586 553 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 719 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.99) v okrese Bratislava I
TotalEnergies Marketing Slovensko s.r.o.Maynard s. r. o.DELTA DEFENCE, a.s. BratislavaManmall s. r. o.Trade Construct s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.