ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Lívia Kšiňanová

Horné Naštice · Výroba surového železa, ocele a ferozliatin

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Lívia Kšiňanová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká3 roky
zmluvy so štátom0

Lívia Kšiňanová (IČO 55747728), sídlo Horné Naštice, je v registri zapísaný od 18. 9. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Lívia Kšiňanová: IČO, sídlo a základné údaje

Lívia Kšiňanová (IČO 55747728) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Horné Naštice, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 18. 9. 2023, podniká 3 roky.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Lívia Kšiňanová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Lívia KšiňanováNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

44,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Lívia Kšiňanová?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Lívia Kšiňanová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Lívia Kšiňanová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Lívia KšiňanováNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Lívia Kšiňanová

Dátum vzniku Lívia Kšiňanová je 18. 9. 2023, teda pred 3 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 310-11946

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Lívia Kšiňanová

V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Lívia Kšiňanová smie robiť.

  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Lívia KšiňanováNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Lívia KšiňanováNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

257 492 €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 17. 9. 2026

Lívia Kšiňanová v odvetví výroba a spracovanie kovov

Lívia Kšiňanová je v registri v odvetví Výroba a spracovanie kovov (SK NACE 24), činnosť výroba surového železa, ocele a ferozliatin. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 51 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bánovce nad Bebravou51aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Miesto podnikania: Horné Naštice

Lívia Kšiňanová má miesto podnikania v obci Horné Naštice, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Horné Naštice je 70 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 912.

Subjektov v obci Horné Naštice70aktívnych
Subjektov v okrese Bánovce nad Bebravou4 912aktívnych
V tom istom odvetví51okres Bánovce nad Bebravou

Horné Naštice: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›

Diery na trhu v okrese firmy Lívia KšiňanováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoLívia Kšiňanová
Sídlo956 41 Horné NašticePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu BÁNOVCE NAD BEBRAVOU, číslo 310-11946Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieVýroba surového železa, ocele a ferozliatin (SK NACE 2410)
Vznik18. 9. 2023
ObecHorné Naštice
OkresOkres Bánovce nad Bebravou
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Lívia KšiňanováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

Stráženie a Excel: Lívia KšiňanováNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk