C.J.Mont, s. r. o.
Stropkov · Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení
1 492 €tržby 2025 ▲ 0 %−438 €strata 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -308 €
- 24 : tržby 1 492 €, výsledok hospodárenia -786 €
- 25 : tržby 1 492 €, výsledok hospodárenia -438 €
C.J.Mont, s. r. o. (IČO 55744532) mala v roku 2025 tržby 1 492 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci C.J.Mont
C.J.Mont má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Konateľ C.J.Mont
Podľa Registra právnických osôb koná za C.J.Mont 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Spoločník C.J.Mont
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ján Cap100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ján Capod 29. 9. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok C.J.Mont
Za rok 2025 má C.J.Mont v závierke tržby 1 492 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −438 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 1 492 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát C.J.Mont
Najvyššie tržby: rok 2024, 1 492 €. Najnižšie: rok 2024, 1 492 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 492 € |
| 2024 | 1 492 € |
| 2023 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −1 532 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −438 € |
| 2024 | −786 € |
| 2023 | −308 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- C.J.Mont
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −29,4 %, medián odvetvia +4,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | C.J.Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −29,4 % | +4,3 % |
| 2024 | −52,7 % | +3,0 % |
| 2023 | — | +2,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha C.J.Mont
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 13 808 €, vlastné imanie 3 468 € a záväzky 10 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 13 808 € | 3 468 € | 10 340 € |
| 2024 | 14 247 € | 3 907 € | 10 340 € |
| 2023 | 14 693 € | 4 692 € | 10 001 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok C.J.Mont (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 492 € | −438 € | 13 808 € | 3 468 € | 10 340 € | −430 € | −29,4 % |
| 2024 | 1 492 € | −786 € | 14 247 € | 3 907 € | 10 340 € | −430 € | −52,7 % |
| 2023 | — | −308 € | 14 693 € | 4 692 € | 10 001 € | −308 € | — |
Riziko: zaplatí C.J.Mont?
Peniaze od štátu: C.J.Mont
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy C.J.Mont
Dátum vzniku C.J.Mont je 29. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/46620/P
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 14 693 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 1 492 €.
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122079157 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti C.J.Mont
- Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo
- Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Čistiace a upratovacie služby
- Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
- Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
C.J.Mont v odvetví špecializované stavebné práce
C.J.Mont je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 733 € (14 528 závierok), C.J.Mont má 1 492 €, čo je 2 % mediánu. V okrese Stropkov je v tomto odvetví 865 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C.J.Mont 51. z 54.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 737 €, polovica do 71 733 €, tri štvrtiny do 268 042 €; 10 % firiem má viac než 849 086 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 761 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 737 € |
| medián | 71 733 € |
| horný kvartil | 268 042 € |
| 10 % firiem má viac než | 849 086 € |
| C.J.Mont | 1 492 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- C.J.Mont
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby C.J.Mont s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | C.J.Mont | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 492 € | 71 733 € |
| 2024 | 1 492 € | 79 000 € |
| 2023 | — | 84 532 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| C.J.Mont | 1 492 € |
|---|---|
| medián okresu Stropkov | 88 460 € |
| medián kraja | 78 184 € |
| medián Slovenska | 71 733 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Geoslovak Group s.r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 3 620 € (2025)
- BauTech Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 619 € (2025)
- LukSon s. r. o.Pavlova Ves · tržby 3 618 € (2025)
- Astrona s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 3 610 € (2025)
- Adrián Kočan s.r.o.Beniakovce · tržby 3 600 € (2025)
- ALUokno, spol. s r.o. „v konkurze“Žiar nad Hronom · tržby 3 600 € (2020)
- GREMA SERVIS SK s. r. o.Žilina · tržby 3 600 € (2025)
- GUARDI Slovakia, s.r.o.Senica · tržby 3 600 € (2025)
- Sherwood-stolarstvo s. r. o.Michalovce · tržby 3 600 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C.J.Mont, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo C.J.Mont: Stropkov
C.J.Mont sídli na adrese Ružová 428/4, 091 01 Stropkov, okres Stropkov. V obci Stropkov je 1 718 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 283. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Stropkov: obyvatelia a dáta ›Okres Stropkov ›Adresár firiem v okrese Stropkov ›
C.J.Mont: IČO, sídlo a základné údaje
C.J.Mont, s. r. o. (IČO 55744532) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stropkov, okres Stropkov. Dátum vzniku je 29. 9. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ján Cap. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 492 € a výsledok hospodárenia −438 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 29. 9. 2023 |
| Obec | Stropkov |
| Okres | Okres Stropkov |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) C.J.Mont, s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 492 €, typická firma odvetvia 71 733 € (medián z 14 528 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Stropkov ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Stropkov ›
Sieť prepojení firmy C.J.Mont
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu C.J.Mont
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu C.J.Mont
- Tendre133súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 959 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy43zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 36 tis. €
- Výhry konkurentov516firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 216 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Stropkovtypický nepokrytý dopyt 204 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra160 zmlúv za 3 roky · 2 546 001 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.151 zmlúv za 3 roky · 188 115 € · naposledy 29. 9. 2026Stredná odborná škola stavebná83 zmlúv za 3 roky · · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 754 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Stropkov
Š - AUTOSERVIS Vranov, s.r.o.TESLA STROPKOV, akciová spoločnosťREPRO ELEKTRONIK Slovakia, s.r.o.PS EUROPLAST, s.r.o.STRADER s.r.o.Všetky firmy v obci Stropkov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.22) v okrese Stropkov
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.