Bayer pneu s.r.o.
Zvolenská Slatina · Oprava a údržba motorových vozidiel
97 510 €tržby 2025 ▼ 3 %+2 379 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 39 148 €, výsledok hospodárenia 449 €
- 24 : tržby 100 178 €, výsledok hospodárenia -5 784 €
- 25 : tržby 97 510 €, výsledok hospodárenia 2 379 €
Bayer pneu s.r.o. (IČO 55735932) mala v roku 2025 tržby 97 510 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Bayer pneu
Bayer pneu má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 15 860 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 15 860 € | — |
| 2024 | — | 14 585 € | — |
| 2023 | — | 3 028 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 3. 10. 2026.
Konateľ Bayer pneu
Podľa Registra právnických osôb koná za Bayer pneu 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Spoločník Bayer pneu
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Emil Haranza100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Emil Haranzaod 13. 9. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Bayer pneu
Za rok 2025 má Bayer pneu v závierke tržby 97 510 €, o 2,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +2 379 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 100 178 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Bayer pneu
Najvyššie tržby: rok 2024, 100 178 €. Najnižšie: rok 2023, 39 148 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 97 510 € |
| 2024 | 100 178 € |
| 2023 | 39 148 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 1 roku z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −2 956 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 2 379 € |
| 2024 | −5 784 € |
| 2023 | 449 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Bayer pneu
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +2,4 %, medián odvetvia +2,3 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bayer pneu | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +2,4 % | +2,3 % |
| 2024 | −5,8 % | +2,0 % |
| 2023 | +1,1 % | +1,3 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Bayer pneu
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 54 716 €, vlastné imanie 2 045 € a záväzky 52 671 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 54 716 € | 2 045 € | 52 671 € |
| 2024 | 38 186 € | −334 € | 38 520 € |
| 2023 | 23 504 € | 5 449 € | 18 055 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Bayer pneu (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 97 510 € | 2 379 € | 54 716 € | 2 045 € | 52 671 € | 20 766 € | +2,4 % |
| 2024 | 100 178 € | −5 784 € | 38 186 € | −334 € | 38 520 € | 10 402 € | −5,8 % |
| 2023 | 39 148 € | 449 € | 23 504 € | 5 449 € | 18 055 € | 3 742 € | +1,1 % |
Riziko: zaplatí Bayer pneu?
Peniaze od štátu: Bayer pneu
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Bayer pneu
Dátum vzniku Bayer pneu je 13. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/47307/S
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122068729
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 39 148 € · majetok 23 504 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 97 510 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Bayer pneu
- Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Bayer pneu v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
Bayer pneu je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 965 € (4 091 závierok), Bayer pneu má 97 510 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Zvolen je v tomto odvetví 183 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Bayer pneu 46. z 91.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 649 €, polovica do 61 965 €, tri štvrtiny do 214 895 €; 10 % firiem má viac než 643 085 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 663 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 649 € |
| medián | 61 965 € |
| horný kvartil | 214 895 € |
| 10 % firiem má viac než | 643 085 € |
| Bayer pneu | 97 510 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Bayer pneu
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Bayer pneu s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Bayer pneu | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 97 510 € | 61 965 € |
| 2024 | 100 178 € | 59 930 € |
| 2023 | 39 148 € | 55 031 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Bayer pneu | 97 510 € |
|---|---|
| medián okresu Zvolen | 97 510 € |
| medián kraja | 60 536 € |
| medián Slovenska | 61 965 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- SERVIS ELEKTRONIKY s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 238 615 € (2025)
- Šport - Bicykle Janka Buchelová s. r. o.Bánovce nad Bebravou · tržby 238 205 € (2025)
- Zlatníctvo-Hodinárstvo VIGAŠ s.r.o.Banská Bystrica · tržby 233 393 € (2025)
- PROTIME, s. r. o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 224 125 € (2025)
- ESD LINE s.r.o.Kolárovo · tržby 222 732 € (2025)
- MLN, s. r. o.Zvolen · tržby 222 635 € (2025)
- Roca Trading, s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 220 314 € (2025)
- HALTEX BJ s.r.o.Košice - mestská časť Nad jazerom · tržby 217 036 € (2022)
- KURTYM s.r.o.Chmeľová · tržby 214 387 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Bayer pneu, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Bayer pneu: Zvolenská Slatina
Bayer pneu sídli na adrese Kráľová 856/6, 962 01 Zvolenská Slatina, okres Zvolen. V obci Zvolenská Slatina je 361 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 367.
Zvolenská Slatina: obyvatelia a dáta ›Okres Zvolen ›Adresár firiem v okrese Zvolen ›
Bayer pneu: IČO, sídlo a základné údaje
Bayer pneu s.r.o. (IČO 55735932) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Zvolenská Slatina, okres Zvolen. Dátum vzniku je 13. 9. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Emil Haranza. Za rok 2025 sú v závierke tržby 97 510 € a výsledok hospodárenia +2 379 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 13. 9. 2023 |
| Obec | Zvolenská Slatina |
| Okres | Okres Zvolen |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95) Bayer pneu s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 97 510 €, typická firma odvetvia 61 965 € (medián z 4 091 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Zvolen ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť: tržby a mzdy ›Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Zvolen ›
Sieť prepojení firmy Bayer pneu
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Bayer pneu
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Bayer pneu
- Tendre4súťaže štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2,1 mil. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy49zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 24 tis. €
- Výhry konkurentov45firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 600 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Zvolenská Slatinatypický nepokrytý dopyt 173 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava618 zmlúv za 3 roky · 3 946 308 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.120 zmlúv za 3 roky · 171 971 € · naposledy 21. 9. 2026Stredná odborná škola automobilová, Coburgova 7859/39, Trnava, Coburgova ulica 7859/39, Trnava118 zmlúv za 3 roky · 153 € · naposledy 24. 9. 2026 Všetkých 624 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Zvolenská Slatina
AGROBON Zvolen, spol. s r.o.Bryndziareň a syráreň, s.r.o.STAVSTROJ združenie s.r.o.UNIAGRO, s.r.o.I.S.O.N. spol. s r.o.Všetky firmy v obci Zvolenská Slatina ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 45.20) v okrese Zvolen
Auto Unicom, s.r.o.Prvá dopravno-mechanizačná spoločnosť…AUTO tool s. r. o. „v konkurze“A - Z Autoservis s.r.o.EUROBOS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.