VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Relax s. r. o.

Ružomberok · Výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.

47 985 €tržby 2025 ▼ 3 %+4 386 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

47 985 €tržby 2025 ▼ 3 %
+4 386 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 8 107 €, výsledok hospodárenia -1 564 €
  2. 24 : tržby 49 442 €, výsledok hospodárenia 8 679 €
  3. 25 : tržby 47 985 €, výsledok hospodárenia 4 386 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Relax s. r. o. (IČO 55706924) mala v roku 2025 tržby 47 985 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci Relax

V roku 2025 mala Relax priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 12 863 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.

Konateľ Relax

Podľa Registra právnických osôb koná za Relax 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník Relax

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch Relax
Podiely spoločníkov na vkladoch Relax Libor Pagáč 100,0 %. Spolu 5 000 €. Libor Pagáč: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Libor Pagáč100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Libor Pagáčod 12. 9. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok Relax

Za rok 2025 má Relax v závierke tržby 47 985 €, o 2,9 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +4 386 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 49 442 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 487 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202548 tis. €▼ −2,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20254 386 €zisk
Majetok (aktíva) 202518 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 20251 906 €10,4 % majetku
Pridaná hodnota 202519 tis. €
Zisková marža 2025+9,1 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 3 roky12 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov487 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Relax

Súvaha Relax

Všetky čísla zo závierok Relax (3 roky)
Čísla zo závierok Relax po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202547 985 €4 386 €18 407 €16 501 €1 906 €18 997 €+9,1 %
202449 442 €8 679 €14 462 €12 115 €2 347 €21 709 €+17,6 %
20238 107 €−1 564 €5 439 €3 436 €2 003 €154 €−19,3 %

Riziko: zaplatí Relax?

Peniaze od štátu: Relax

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Relax

Dátum vzniku Relax je 12. 9. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/83075/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 8 107 € · majetok 5 439 €
  3. Nový spoločník: Libor PagáčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 47 985 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Relax

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských, zábavných, športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Relax v odvetví výroba potravín

Relax je v registri v odvetví Výroba potravín (SK NACE 10), činnosť výroba ostatných potravinárskych produktov i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 82 588 € (2 786 závierok), Relax má 47 985 €, čo je 58 % mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 63 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Relax 17. z 24.

V odvetví v okrese Ružomberok63aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 786Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Relax, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Ružomberok ›

Sídlo Relax: Ružomberok

Relax sídli na adrese Podhora 1299/37, 034 01 Ružomberok, okres Ružomberok. V obci Ružomberok je 4 414 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Ružomberok4 414aktívnych
Subjektov v okrese Ružomberok8 156aktívnych
V tom istom odvetví63okres Ružomberok
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Ružomberok: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›

Relax: IČO, sídlo a základné údaje

Relax s. r. o. (IČO 55706924) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 12. 9. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Libor Pagáč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 47 985 € a výsledok hospodárenia +4 386 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných potravinárskych produktov i. n. (SK NACE 1089)
Základné imanie5 000 €
Vznik12. 9. 2023
ObecRužomberok
OkresOkres Ružomberok
Vyrubená daň z príjmov487 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba potravín (SK NACE 10) Relax s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 47 985 €, typická firma odvetvia 82 588 € (medián z 2 786 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Výroba potravín: tržby a mzdy ›Výroba potravín v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›

Sieť prepojení firmy Relax

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Relax

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Relax

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 171 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 196 tis. €
  • Končiace zmluvy18zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 19 tis. €
  • Výhry konkurentov51firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 32 tis. €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Ružomberoktypický nepokrytý dopyt 1,8 mil. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Stimbi s. r. o.

Najväčšie firmy v obci Ružomberok

SLOVWOOD Ružomberok, a.s.GATE, a.s.Quehenberger Logistics SVK a.s.GATE SHOP, s. r. o.SPECIALTY MINERALS SLOVAKIA, spol. s r.o.Všetky firmy v obci Ružomberok ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 10.89) v okrese Ružomberok

FIARD s.r.o.GastroOn s. r. o.WERON fit, s. r. o.DKV s.r.o.MAROMA s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk