VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Šimon Uhrin

Zaniknutý 18. 11. 2025 · Valaská · podnikal 2023 až 2025

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 18. 11. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026

Tržby a zisk

Šimon Uhrin: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Šimon Uhrin (IČO 55699715), sídlo Valaská, je v registri zapísaný od 25. 8. 2023 do 18. 11. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026).

Financie a závierky Šimon Uhrin

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Šimon Uhrin?

Peniaze od štátu: Šimon Uhrin

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Šimon Uhrin

Dátum vzniku Šimon Uhrin je 25. 8. 2023.

  1. Začiatok podnikania101 · 630-21108
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Šimon Uhrin v odvetví špecializované stavebné práce

Šimon Uhrin je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43). V okrese Brezno je v tomto odvetví 1 127 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Brezno1 127aktívnych subjektov

Stavebníctvo v okrese Brezno ›

Miesto podnikania: Valaská

Šimon Uhrin má miesto podnikania v obci Valaská, okres Brezno. V obci Valaská je 417 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 986.

Subjektov v obci Valaská417aktívnych
Subjektov v okrese Brezno7 986aktívnych
V tom istom odvetví1 127okres Brezno

Valaská: obyvatelia a dáta ›Okres Brezno ›Adresár firiem v okrese Brezno ›

Šimon Uhrin: IČO, sídlo a základné údaje

Šimon Uhrin (IČO 55699715) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Valaská, okres Brezno. Dátum vzniku je 25. 8. 2023, zánik je v registri zapísaný ku dňu 18. 11. 2025, po 2 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo976 46 ValaskáPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 43390
Vznik25. 8. 2023
Zánik18. 11. 2025
ObecValaská
OkresOkres Brezno
Účtovných závierok v registri2

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Šimon Uhrin

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Šimon Uhrin

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Šimon Uhrin

  • Tendre116súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
  • Granty a dotácie38výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 56 tis. €
  • Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 610 tis. €
  • Diery na trhu10odvetví chýba v obci Valaskátypický nepokrytý dopyt 223 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Valaská

ZANINONI SLOVAKIA, s.r.o.BAMU, s.r.o.ŽP - Gastroservis, s.r.o.KOBOK spol. s r.o.Visuall s.r.o.Všetky firmy v obci Valaská ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Brezno

HYDROMETAL, spol. s r.o.WinElectric s. r. o.WOODTEM, s.r.o.MaI grup s.r.o.Tec-Trade s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk