VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

YKA.COMPANY s. r. o.

Bratislava - Staré Mesto · Výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky

25 600 €tržby 2025 ▼ 70 %+1 059 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

25 600 €tržby 2025 ▼ 70 %
+1 059 €zisk 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 83 994 €, výsledok hospodárenia 3 281 €
  3. 25 : tržby 25 600 €, výsledok hospodárenia 1 059 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

YKA.COMPANY s. r. o. (IČO 55675018) mala v roku 2025 tržby 25 600 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Konateľ YKA.COMPANY

Podľa Registra právnických osôb koná za YKA.COMPANY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

Spoločník YKA.COMPANY

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch YKA.COMPANY
Podiely spoločníkov na vkladoch YKA.COMPANY Yurii Kahanets 100,0 %. Spolu 5 000 €. Yurii Kahanets: 5 000 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Yurii Kahanets100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Yurii Kahanetsod 6. 10. 2023 5 000 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok YKA.COMPANY

Za rok 2025 má YKA.COMPANY v závierke tržby 25 600 €, o 69,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 059 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 83 994 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202526 tis. €▼ −69,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 059 €zisk
Majetok (aktíva) 202519 tis. €
Vlastné imanie 20256 059 €
Záväzky 202513 tis. €67,9 % majetku
Pridaná hodnota 20251 500 €
Zisková marža 2025+4,1 %medián odvetvia +3,5 %
Súčet výsledkov za 3 roky4 340 €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov340 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát YKA.COMPANY

Súvaha YKA.COMPANY

Všetky čísla zo závierok YKA.COMPANY (3 roky)
Čísla zo závierok YKA.COMPANY po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202525 600 €1 059 €18 857 €6 059 €12 798 €1 500 €+4,1 %
202483 994 €3 281 €9 784 €8 281 €1 503 €4 396 €+3,9 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí YKA.COMPANY?

Peniaze od štátu: YKA.COMPANY

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy YKA.COMPANY

Dátum vzniku YKA.COMPANY je 6. 10. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/172832/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 25 600 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti YKA.COMPANY

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce
  • Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
  • Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
  • Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
  • Výroba výrobkov z gumy a plastov
  • Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
  • Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok
  • Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely
  • Vývoj, výroba zabezpečovacích systémov alebo poplachových systémov a zariadení umožňujúcich sledovanie pohybu a konania osoby v chránenom objekte, na chránenom mieste alebo v ich okolí
  • Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla
  • Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • Prípravné práce k realizácii stavby
  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.

YKA.COMPANY v odvetví výroba papiera a výrobkov z papiera

YKA.COMPANY je v registri v odvetví Výroba papiera a výrobkov z papiera (SK NACE 17), činnosť výroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 83 368 € (304 závierok), YKA.COMPANY má 25 600 €, čo je 31 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 32 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je YKA.COMPANY 11. z 19.

V odvetví v okrese Bratislava I32aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou304Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia83 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb YKA.COMPANY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava I ›

Sídlo YKA.COMPANY: Bratislava - Staré Mesto

YKA.COMPANY sídli na adrese Obchodná 559/37, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 2 511 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví32okres Bratislava I
Na tej istej adrese2 511aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

YKA.COMPANY: IČO, sídlo a základné údaje

YKA.COMPANY s. r. o. (IČO 55675018) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 6. 10. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Yurii Kahanets. Za rok 2025 sú v závierke tržby 25 600 € a výsledok hospodárenia +1 059 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba ostatných výrobkov z papiera a lepenky (SK NACE 1725)
Základné imanie5 000 €
Vznik6. 10. 2023
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov340 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví výroba papiera a výrobkov z papiera (SK NACE 17) YKA.COMPANY s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 25 600 €, typická firma odvetvia 83 368 € (medián z 304 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Výroba papiera a výrobkov z papiera: tržby a mzdy ›Výroba papiera a výrobkov z papiera v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy YKA.COMPANY

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu YKA.COMPANY

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu YKA.COMPANY

  • Tendre108súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
  • Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 386 tis. €
  • Končiace zmluvy4zmluvy úradov v odbore končia do 6 mesiacovtypická zmluva 3 500 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 17.29) v okrese Bratislava I

EcoStraws Europe s. r. o.PATEX, s. r. o.SCHMUCKIES s. r. o.Soniart, s.r.o.CAMELOT, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk