Jazykové centrum JAZYČNICE s.r.o.
Malacky · Ostatné vzdelávanie i. n.
33 386 €tržby 2025 ▲ 24 %+9 586 €zisk 2025aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 34 411 €, výsledok hospodárenia 20 590 €
- 24 : tržby 26 867 €, výsledok hospodárenia 246 €
- 25 : tržby 33 386 €, výsledok hospodárenia 9 586 €
Jazykové centrum JAZYČNICE s.r.o. (IČO 55662129) mala v roku 2025 tržby 33 386 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Jazykové centrum JAZYČNICE
osobné náklady v roku 2025 boli 7 651 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 7 651 € | — |
| 2024 | — | 9 231 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Konateľ Jazykové centrum JAZYČNICE
Podľa Registra právnických osôb koná za Jazykové centrum JAZYČNICE 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník Jazykové centrum JAZYČNICE
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Ing. Andrea Chabrečková100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Andrea Chabrečkováod 8. 8. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Jazykové centrum JAZYČNICE
Za rok 2025 má Jazykové centrum JAZYČNICE v závierke tržby 33 386 €, o 24,3 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +9 586 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 34 411 €.
Výkaz ziskov a strát Jazykové centrum JAZYČNICE
Najvyššie tržby: rok 2023, 34 411 €. Najnižšie: rok 2024, 26 867 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 33 386 € |
| 2024 | 26 867 € |
| 2023 | 34 411 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 30 422 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 9 586 € |
| 2024 | 246 € |
| 2023 | 20 590 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Jazykové centrum JAZYČNICE
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +28,7 %, medián odvetvia +8,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jazykové centrum JAZYČNICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +28,7 % | +8,6 % |
| 2024 | +0,9 % | +6,0 % |
| 2023 | +59,8 % | +5,2 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Jazykové centrum JAZYČNICE
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 39 041 €, vlastné imanie 35 421 € a záväzky 3 620 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 39 041 € | 35 421 € | 3 620 € |
| 2024 | 26 597 € | 25 836 € | 761 € |
| 2023 | 37 234 € | 25 590 € | 11 644 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Jazykové centrum JAZYČNICE (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33 386 € | 9 586 € | 39 041 € | 35 421 € | 3 620 € | 18 302 € | +28,7 % |
| 2024 | 26 867 € | 246 € | 26 597 € | 25 836 € | 761 € | 9 565 € | +0,9 % |
| 2023 | 34 411 € | 20 590 € | 37 234 € | 25 590 € | 11 644 € | 24 909 € | +59,8 % |
Riziko: zaplatí Jazykové centrum JAZYČNICE?
Peniaze od štátu: Jazykové centrum JAZYČNICE
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Jazykové centrum JAZYČNICE
Dátum vzniku Jazykové centrum JAZYČNICE je 8. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/171524/B
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 34 411 € · majetok 37 234 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 33 386 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Jazykové centrum JAZYČNICE
- Vyučovanie v odbore cudzích jazykov – anglický jazyk
- Prekladateľské a tlmočnícke služby – anglický jazyk
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Jazykové centrum JAZYČNICE v odvetví vzdelávanie
Jazykové centrum JAZYČNICE je v registri v odvetví Vzdelávanie (SK NACE 85), činnosť ostatné vzdelávanie i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 40 000 € (4 559 závierok), Jazykové centrum JAZYČNICE má 33 386 €, čo je 83 % mediánu. V okrese Malacky je v tomto odvetví 251 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Jazykové centrum JAZYČNICE 43. z 81.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 12 883 €, polovica do 40 000 €, tri štvrtiny do 98 884 €; 10 % firiem má viac než 262 576 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 080 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 12 883 € |
| medián | 40 000 € |
| horný kvartil | 98 884 € |
| 10 % firiem má viac než | 262 576 € |
| Jazykové centrum JAZYČNICE | 33 386 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Jazykové centrum JAZYČNICE
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Jazykové centrum JAZYČNICE s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Jazykové centrum JAZYČNICE | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 33 386 € | 40 000 € |
| 2024 | 26 867 € | 36 975 € |
| 2023 | 34 411 € | 34 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Jazykové centrum JAZYČNICE | 33 386 € |
|---|---|
| medián okresu Malacky | 34 771 € |
| medián kraja | 40 403 € |
| medián Slovenska | 40 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KIKAMAX, s.r.o.Piešťany · tržby 78 392 € (2025)
- Gymnázium Angely Merici, Hviezdoslavova 10, TrnavaTrnava · tržby 78 284 € (2025)
- &Go, s.r.o.Komárno · tržby 78 279 € (2025)
- Malá Marketingová s. r. o.Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 78 275 € (2025)
- Obchodná akadémia Dušana Metoda Janotu, 17. novembra 2701, ČadcaČadca · tržby 78 144 € (2013)
- Základná škola Jana Amosa Komenského, Komenského 652/50, PúchovPúchov · tržby 78 125 € (2013)
- Základná umelecká škola Eugena Suchoňa, Batkova 2, BratislavaBratislava - mestská časť Dúbravka · tržby 78 066 € (2013)
- BG Advisory s. r. o.Bratislava - mestská časť Lamač · tržby 78 028 € (2025)
- Základná škola, Lesnícka 1, PrešovPrešov · tržby 77 943 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Jazykové centrum JAZYČNICE, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Jazykové centrum JAZYČNICE: Malacky
Jazykové centrum JAZYČNICE sídli na adrese Cesta Mládeže 5889, 901 01 Malacky, okres Malacky. V obci Malacky je 4 208 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 14 504. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Malacky: obyvatelia a dáta ›Okres Malacky ›Adresár firiem v okrese Malacky ›
Jazykové centrum JAZYČNICE: IČO, sídlo a základné údaje
Jazykové centrum JAZYČNICE s.r.o. (IČO 55662129) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, okres Malacky. Dátum vzniku je 8. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Ing. Andrea Chabrečková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 33 386 € a výsledok hospodárenia +9 586 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné vzdelávanie i. n. (SK NACE 8559) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 8. 2023 |
| Obec | Malacky |
| Okres | Okres Malacky |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vzdelávanie (SK NACE 85) Jazykové centrum JAZYČNICE s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 33 386 €, typická firma odvetvia 40 000 € (medián z 4 559 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Malacky ›Vzdelávanie: tržby a mzdy ›Vzdelávanie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Malacky ›
Sieť prepojení firmy Jazykové centrum JAZYČNICE
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Jazykové centrum JAZYČNICE
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Jazykové centrum JAZYČNICE
- Tendre8súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 400 €
- Granty a dotácie69výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 146 tis. €
- Končiace zmluvy257zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
- Výhry konkurentov69firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Malackytypický nepokrytý dopyt 268 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 379 zmlúv za 3 roky · 118 865 € · naposledy 14. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava408 zmlúv za 3 roky · 3 952 590 € · naposledy 9. 10. 2026Regionálny úrad školskej správy v Bratislave203 zmlúv za 3 roky · 184 402 € · naposledy 10. 7. 2026 Všetkých 3 230 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
JC JAZYČNICE s. r. o.JAZYČNICE, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Malacky
IKEA Components s.r.o.IKEA Industry Slovakia s. r. o.Sisecam Automotive Slovakia s.r.o.STAVMAT STAVEBNINY, s.r.o.Snop Automotive Malacky, a. s.Všetky firmy v obci Malacky ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 85.59) v okrese Malacky
MamaTataJojo, s.r.o.SOFIKAR s.r.o.Stomatológia BA s. r. o.Múdri drobci s. r. o.Gastro Academy s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.