GABESIS s. r. o.
Komárno · Výstavba obytných a neobytných budov
21 294 €tržby 2025 ▼ 9 %+730 €zisk 2025aktívna 3 roky2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 4 830 €, výsledok hospodárenia 313 €
- 24 : tržby 23 315 €, výsledok hospodárenia 1 962 €
- 25 : tržby 21 294 €, výsledok hospodárenia 730 €
GABESIS s. r. o. (IČO 55656323) mala v roku 2025 tržby 21 294 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci GABESIS
V roku 2025 mala GABESIS priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 8 929 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 8 929 € | — |
| 2024 | — | 7 552 € | — |
| 2023 | — | 2 558 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 6. 10. 2026.
Konateľ GABESIS
Podľa Registra právnických osôb koná za GABESIS 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Spoločník GABESIS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Gabriel Tóth100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Gabriel Tóthod 8. 8. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok GABESIS
Za rok 2025 má GABESIS v závierke tržby 21 294 €, o 8,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +730 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 23 315 €.
Výkaz ziskov a strát GABESIS
Najvyššie tržby: rok 2024, 23 315 €. Najnižšie: rok 2023, 4 830 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 294 € |
| 2024 | 23 315 € |
| 2023 | 4 830 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 3 005 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 730 € |
| 2024 | 1 962 € |
| 2023 | 313 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GABESIS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +3,4 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GABESIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +3,4 % | +4,2 % |
| 2024 | +8,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +6,5 % | +1,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GABESIS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 9 100 €, vlastné imanie 8 004 € a záväzky 1 096 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 9 100 € | 8 004 € | 1 096 € |
| 2024 | 8 198 € | 7 275 € | 923 € |
| 2023 | 6 023 € | 5 313 € | 710 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GABESIS (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 294 € | 730 € | 9 100 € | 8 004 € | 1 096 € | 10 018 € | +3,4 % |
| 2024 | 23 315 € | 1 962 € | 8 198 € | 7 275 € | 923 € | 9 722 € | +8,4 % |
| 2023 | 4 830 € | 313 € | 6 023 € | 5 313 € | 710 € | 3 078 € | +6,5 % |
Riziko: zaplatí GABESIS?
Peniaze od štátu: GABESIS
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GABESIS
Dátum vzniku GABESIS je 8. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/61084/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 4 830 € · majetok 6 023 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 21 294 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti GABESIS
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačnohospodárskej povahy
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
GABESIS v odvetví výstavba budov
GABESIS je v registri v odvetví Výstavba budov (SK NACE 41), činnosť výstavba obytných a neobytných budov. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 61 669 € (9 878 závierok), GABESIS má 21 294 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 348 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GABESIS 138. z 179.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 23 089 €, polovica do 61 669 €, tri štvrtiny do 243 428 €; 10 % firiem má viac než 815 417 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 087 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 23 089 € |
| medián | 61 669 € |
| horný kvartil | 243 428 € |
| 10 % firiem má viac než | 815 417 € |
| GABESIS | 21 294 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- GABESIS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby GABESIS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | GABESIS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 294 € | 61 669 € |
| 2024 | 23 315 € | 55 161 € |
| 2023 | 4 830 € | 57 870 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| GABESIS | 21 294 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 62 803 € |
| medián kraja | 58 449 € |
| medián Slovenska | 61 669 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MaxxTech s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 51 545 € (2025)
- HVIEZDOSLAV - Dolný Kubín s. r. o.Dolný Kubín · tržby 51 500 € (2025)
- RECONSTRUCTION s. r. o.Haligovce · tržby 51 495 € (2025)
- FOREST TEAM EJ s. r. o.Uzovce · tržby 51 372 € (2024)
- ELVIRA TRADE s.r.o.Štúrovo · tržby 51 348 € (2021)
- Vestahome s.r.o.Zvolen · tržby 51 337 € (2025)
- PRUi s. r. o.Košice - mestská časť Západ · tržby 51 320 € (2025)
- Hycory, s. r. o.Krásno nad Kysucou · tržby 51 266 € (2025)
- RUDIK s. r. o.Modrý Kameň · tržby 51 263 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GABESIS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo GABESIS: Komárno
GABESIS sídli na adrese Mederčská ul. 754/24, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
GABESIS: IČO, sídlo a základné údaje
GABESIS s. r. o. (IČO 55656323) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 8. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Gabriel Tóth. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 294 € a výsledok hospodárenia +730 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 8. 8. 2023 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví výstavba budov (SK NACE 41) GABESIS s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 294 €, typická firma odvetvia 61 669 € (medián z 9 878 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Výstavba budov: tržby a mzdy ›Výstavba budov v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy GABESIS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GABESIS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GABESIS
- Tendre118súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,4 mil. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy170zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 42 tis. €
- Výhry konkurentov406firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 609 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava829 zmlúv za 3 roky · 17 151 084 € · naposledy 30. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.562 zmlúv za 3 roky · 53 342 987 € · naposledy 9. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.326 zmlúv za 3 roky · 1 032 240 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 2 902 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
GAMA Consulting, s. r. o.GAMA Accounting s. r. o.BASTION V., s.r.o.Združenie na pomoc ľuďom s mentálnym…
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 41.20) v okrese Komárno
GUTTE, s.r.o.DARTON s.r.o.TONEX, spol. s r.o.Palermo Uno s.r.o.JOVIAN SK, s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.