VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

ZIVČA s. r. o.

Dolný Kubín · Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

15 298 €tržby 2025 ▼ 60 %+216 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 14. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

15 298 €tržby 2025 ▼ 60 %
+216 €zisk 2025
  1. 23 : tržby 10 110 €, výsledok hospodárenia 768 €
  2. 24 : tržby 38 410 €, výsledok hospodárenia 2 547 €
  3. 25 : tržby 15 298 €, výsledok hospodárenia 216 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

ZIVČA s. r. o. (IČO 55647286) mala v roku 2025 tržby 15 298 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci ZIVČA

ZIVČA má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov, osobné náklady v roku 2025 boli 2 334 €.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 7. 10. 2026.

Konatelia ZIVČA

Podľa Registra právnických osôb konajú za ZIVČA 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci ZIVČA

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch ZIVČA
Podiely spoločníkov na vkladoch ZIVČA MVDr. Peter Mrocek 50,0 %, Tomáš Mrocek 50,0 %. Spolu 5 000 €. MVDr. Peter Mrocek: 2 500 €, 50,0 %Tomáš Mrocek: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • MVDr. Peter Mrocek50,0 %
  • Tomáš Mrocek50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
MVDr. Peter Mrocekod 3. 6. 2026 2 500 €50,0 %
Tomáš Mrocekod 3. 6. 2026 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok ZIVČA

Za rok 2025 má ZIVČA v závierke tržby 15 298 €, o 60,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +216 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 38 410 €.

Tržby 202515 tis. €▼ −60,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025216 €zisk
Majetok (aktíva) 20259 191 €
Vlastné imanie 20258 531 €
Záväzky 2025660 €7,2 % majetku
Pridaná hodnota 20253 034 €
Zisková marža 2025+1,4 %medián odvetvia +8,4 %
Súčet výsledkov za 3 roky3 531 €2023 až 2025

Výkaz ziskov a strát ZIVČA

Súvaha ZIVČA

Všetky čísla zo závierok ZIVČA (3 roky)
Čísla zo závierok ZIVČA po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202515 298 €216 €9 191 €8 531 €660 €3 034 €+1,4 %
202438 410 €2 547 €8 736 €8 315 €421 €3 090 €+6,6 %
202310 110 €768 €8 350 €5 768 €2 582 €905 €+7,6 %

Riziko: zaplatí ZIVČA?

Peniaze od štátu: ZIVČA

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy ZIVČA

Dátum vzniku ZIVČA je 11. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82865/L
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 10 110 € · majetok 8 350 €
  3. Nový spoločník: MVDr. Peter MrocekSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 15 298 €.
  5. Nový spoločník: Tomáš MrocekSpoločník v.o.s. / s.r.o.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti ZIVČA

  • Vykonávanie súkromných veterinárnych činností a služieb
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

ZIVČA v odvetví administratívne a kancelárske služby

ZIVČA je v registri v odvetví Administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82), činnosť ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 42 000 € (24 399 závierok), ZIVČA má 15 298 €, čo je 36 % mediánu. V okrese Dolný Kubín je v tomto odvetví 292 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je ZIVČA 86. z 110.

V odvetví v okrese Dolný Kubín292aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou24 399Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia42 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+8,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb ZIVČA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Dolný Kubín ›

Sídlo ZIVČA: Dolný Kubín

ZIVČA sídli na adrese Bysterecká 1204, 026 01 Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. V obci Dolný Kubín je 3 326 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 513. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Dolný Kubín3 326aktívnych
Subjektov v okrese Dolný Kubín6 513aktívnych
V tom istom odvetví292okres Dolný Kubín
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Dolný Kubín: obyvatelia a dáta ›Okres Dolný Kubín ›Adresár firiem v okrese Dolný Kubín ›

ZIVČA: IČO, sídlo a základné údaje

ZIVČA s. r. o. (IČO 55647286) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Dolný Kubín, okres Dolný Kubín. Dátum vzniku je 11. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú MVDr. Peter Mrocek a Tomáš Mrocek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 298 € a výsledok hospodárenia +216 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieOstatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 8. 2023
ObecDolný Kubín
OkresOkres Dolný Kubín
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví administratívne a kancelárske služby (SK NACE 82) ZIVČA s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 298 €, typická firma odvetvia 42 000 € (medián z 24 399 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Dolný Kubín ›Administratívne a kancelárske služby: tržby a mzdy ›Administratívne a kancelárske služby v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Dolný Kubín ›

Sieť prepojení firmy ZIVČA

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu ZIVČA

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu ZIVČA

  • Tendre5súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 160 tis. €
  • Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 197 tis. €
  • Končiace zmluvy390zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 900 €
  • Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 800 €
  • Diery na trhu8odvetví chýba v meste Dolný Kubíntypický nepokrytý dopyt 902 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

DKVet s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dolný Kubín

Miba Sinter Slovakia s.r.o.MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.Bourbon Automotive Plastics Dolný Kubín…Klauke Slovakia s.r.o.Nobel Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dolný Kubín ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 82.99) v okrese Dolný Kubín

AGRO SLUŽBY MIKUŠ s.r.o.ABMTech s. r. o.eXpendable s. r. o.Delagro s.r.o.ARAM SYSTEM, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk