VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

BOAT IT UP, s.r.o.

Bratislava - Staré Mesto · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

67 840 €tržby 2025 ▲ 281 %−32 703 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

67 840 €tržby 2025 ▲ 281 %
−32 703 €strata 2025
  1. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  2. 24 : tržby 17 800 €, výsledok hospodárenia -2 823 €
  3. 25 : tržby 67 840 €, výsledok hospodárenia -32 703 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

BOAT IT UP, s.r.o. (IČO 55646280) mala v roku 2025 tržby 67 840 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci BOAT IT UP

V roku 2025 mala BOAT IT UP priemerne 0 zamestnancov.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.

Konatelia BOAT IT UP

Podľa Registra právnických osôb konajú za BOAT IT UP 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Spoločníci BOAT IT UP

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch BOAT IT UP
Podiely spoločníkov na vkladoch BOAT IT UP Mgr. Darina Fábián Csóková 50,0 %, Zuzana Benková 50,0 %. Spolu 5 000 €. Mgr. Darina Fábián Csóková: 2 500 €, 50,0 %Zuzana Benková: 2 500 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • Mgr. Darina Fábián Csóková50,0 %
  • Zuzana Benková50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Mgr. Darina Fábián Csókováod 11. 8. 2023 2 500 €50,0 %
Zuzana Benkováod 11. 8. 2023 2 500 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok BOAT IT UP

Za rok 2025 má BOAT IT UP v závierke tržby 67 840 €, o 281,1 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −32 703 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 67 840 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202568 tis. €▲ +281,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−33 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202553 tis. €
Vlastné imanie 2025−30 tis. €
Záväzky 202583 tis. €157,0 % majetku
Pridaná hodnota 2025−23 tis. €
Zisková marža 2025−48,2 %medián odvetvia +10,2 %
Súčet výsledkov za 3 roky−36 tis. €2023 až 2025
Vyrubená daň z príjmov960 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát BOAT IT UP

Súvaha BOAT IT UP

Všetky čísla zo závierok BOAT IT UP (3 roky)
Čísla zo závierok BOAT IT UP po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202567 840 €−32 703 €53 155 €−30 275 €83 430 €−23 015 €−48,2 %
202417 800 €−2 823 €14 314 €2 427 €11 887 €−4 663 €−15,9 %
2023—0 €5 000 €5 000 €———

Riziko: zaplatí BOAT IT UP?

Peniaze od štátu: BOAT IT UP

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy BOAT IT UP

Dátum vzniku BOAT IT UP je 11. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/171606/B
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023majetok 5 000 €
  3. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122049930
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 67 840 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti BOAT IT UP

  • Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Mimoškolská vzdelávacia činnosť
  • Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
  • Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Čistiace a upratovacie služby
  • Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Poskytovanie služieb osobného charakteru
  • Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu, prevádzkovanie výdajne stravy
  • Prevádzka malých plavidiel

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

BOAT IT UP v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

BOAT IT UP je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 724 € (13 613 závierok), BOAT IT UP má 67 840 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 4 221 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BOAT IT UP 871. z 1 947.

V odvetví v okrese Bratislava I4 221aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou13 613Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia47 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+10,2 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BOAT IT UP, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Bratislava I ›

Sídlo BOAT IT UP: Bratislava - Staré Mesto

BOAT IT UP sídli na adrese Mlynské nivy 4, 811 09 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Staré Mesto45 961aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava I45 864aktívnych
V tom istom odvetví4 221okres Bratislava I
Na tej istej adrese3aktívnych subjektov

Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›

BOAT IT UP: IČO, sídlo a základné údaje

BOAT IT UP, s.r.o. (IČO 55646280) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 11. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Mgr. Darina Fábián Csóková a Zuzana Benková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 67 840 € a výsledok hospodárenia −32 703 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Základné imanie5 000 €
Vznik11. 8. 2023
ObecBratislava - Staré Mesto
OkresOkres Bratislava I
Vyrubená daň z príjmov960 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri3

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) BOAT IT UP, s.r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 67 840 €, typická firma odvetvia 46 724 € (medián z 13 613 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›

Sieť prepojení firmy BOAT IT UP

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BOAT IT UP

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu BOAT IT UP

  • Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 700 €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy264zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 800 €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

EQUI Financial Services a.s.Coverally, a.s.

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto

Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Bratislava I

Dell s.r.o.Development 5, s. r. o.Regional Card Processing Centre, s. r. o.Porpentina s.r.o.Workcontrol s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk