Diane Fleurs s. r. o.
Nitra · Výroba hier a hračiek
57 885 €tržby 2025 ▼ 52 %−30 145 €strata 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 44 557 €, výsledok hospodárenia -3 327 €
- 24 : tržby 119 938 €, výsledok hospodárenia -6 623 €
- 25 : tržby 57 885 €, výsledok hospodárenia -30 145 €
Diane Fleurs s. r. o. (IČO 55638252) mala v roku 2025 tržby 57 885 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Diane Fleurs
V roku 2025 mala Diane Fleurs priemerne 1 zamestnanca, osobné náklady v tom roku boli 13 307 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 | 13 307 € | — |
| 2024 | — | 11 673 € | — |
| 2023 | — | 4 836 € | — |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Diane Fleurs
Podľa Registra právnických osôb koná za Diane Fleurs 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Spoločník Diane Fleurs
V registri je zapísaný 1 spoločník.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Diane Fleurs
Za rok 2025 má Diane Fleurs v závierke tržby 57 885 €, o 51,7 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −30 145 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 119 938 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 960 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Diane Fleurs
Najvyššie tržby: rok 2024, 119 938 €. Najnižšie: rok 2023, 44 557 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 57 885 € |
| 2024 | 119 938 € |
| 2023 | 44 557 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 3 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −40 095 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −30 145 € |
| 2024 | −6 623 € |
| 2023 | −3 327 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Diane Fleurs
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −52,1 %, medián odvetvia +5,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Diane Fleurs | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −52,1 % | +5,2 % |
| 2024 | −5,5 % | +3,6 % |
| 2023 | −7,5 % | +2,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Diane Fleurs
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 36 889 €, vlastné imanie 1 855 € a záväzky 35 034 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 36 889 € | 1 855 € | 35 034 € |
| 2024 | 31 360 € | 2 050 € | 29 310 € |
| 2023 | 11 124 € | −3 327 € | 14 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Diane Fleurs (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 57 885 € | −30 145 € | 36 889 € | 1 855 € | 35 034 € | −13 750 € | −52,1 % |
| 2024 | 119 938 € | −6 623 € | 31 360 € | 2 050 € | 29 310 € | 9 031 € | −5,5 % |
| 2023 | 44 557 € | −3 327 € | 11 124 € | −3 327 € | 14 451 € | 2 407 € | −7,5 % |
Riziko: zaplatí Diane Fleurs?
Diane Fleurs a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Diane Fleurs v objeme 530 € z rokov 2023 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.: 530 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2025, 530 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 530 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Diane Fleurs
Dátum vzniku Diane Fleurs je 26. 7. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/82713/L
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122039073
- Prvú verejnú zmluvu uzavrela do roka od vznikuObjednávateľ Obec Malé Chyndice. Firma vznikla 26. 7. 2023.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 44 557 € · majetok 11 124 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 57 885 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Diane Fleurs
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Výroba výrobkov z gumy a plastov
- Výroba textílií, textilných výrobkov, odevov a odevných doplnkov
- Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Vedenie účtovníctva
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Diane Fleurs v odvetví iná výroba
Diane Fleurs je v registri v odvetví Iná výroba (SK NACE 32), činnosť výroba hier a hračiek. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 38 859 € (1 382 závierok), Diane Fleurs má 57 885 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Nitra je v tomto odvetví 128 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Diane Fleurs 12. z 35.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 13 221 €, polovica do 38 859 €, tri štvrtiny do 116 861 €; 10 % firiem má viac než 426 234 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 3 234 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 13 221 € |
| medián | 38 859 € |
| horný kvartil | 116 861 € |
| 10 % firiem má viac než | 426 234 € |
| Diane Fleurs | 57 885 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Diane Fleurs
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Diane Fleurs s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Diane Fleurs | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 57 885 € | 38 859 € |
| 2024 | 119 938 € | 37 811 € |
| 2023 | 44 557 € | 34 266 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Diane Fleurs | 57 885 € |
|---|---|
| medián okresu Nitra | 36 180 € |
| medián kraja | 42 814 € |
| medián Slovenska | 38 859 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- ZUMED s.r.o.Vranov nad Topľou · tržby 136 227 € (2025)
- BIT-Frost s. r. o.Matúškovo · tržby 136 011 € (2025)
- F-dent, spol. s r.o.Badín · tržby 135 291 € (2025)
- GARP, s.r.o.Nové Zámky · tržby 133 827 € (2025)
- FILIZ SLOVAKIA, s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 133 583 € (2025)
- SVETIELKO, s. r. o.Jamník · tržby 132 591 € (2025)
- mediFocus s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 132 206 € (2025)
- Ohhio s.r.o.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 132 035 € (2025)
- KoliDent, s.r.o.Poprad · tržby 131 987 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Diane Fleurs, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Diane Fleurs: Nitra
Diane Fleurs sídli na adrese Farská 1342/50, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 288 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 552. Na tej istej adrese je zapísaných 224 aktívnych subjektov.
Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›
Diane Fleurs: IČO, sídlo a základné údaje
Diane Fleurs s. r. o. (IČO 55638252) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 26. 7. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Diana Varlová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 57 885 € a výsledok hospodárenia −30 145 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba hier a hračiek (SK NACE 3240) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 7. 2023 |
| Obec | Nitra |
| Okres | Okres Nitra |
| Vyrubená daň z príjmov | 960 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví iná výroba (SK NACE 32) Diane Fleurs s. r. o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 57 885 €, typická firma odvetvia 38 859 € (medián z 1 382 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Nitra ›Iná výroba: tržby a mzdy ›Iná výroba v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Nitra ›
Sieť prepojení firmy Diane Fleurs
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Diane Fleurs
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Diane Fleurs
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie75výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
- Končiace zmluvy27zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 800 €
- Výhry konkurentov196firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 15 tis. €
- Diery na trhu3odvetvia chýbajú v meste Nitratypický nepokrytý dopyt 2,0 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stropkov87 zmlúv za 3 roky · 1 193 649 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.25 zmlúv za 3 roky · 8 857 € · naposledy 14. 5. 2026Ministerstvo obrany Slovenskej republiky8 zmlúv za 3 roky · 33 746 € · naposledy 13. 10. 2026 Všetkých 91 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Nitra
MED - ART, spol. s r.o.Foxconn Slovakia, spol. s r.o.M+M s.r.o.HAGARD: HAL, spol. s r.o.ENERGY TRADING COMPANY, j. s. a.Všetky firmy v obci Nitra ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 32.40) v okrese Nitra
Services Trade s.r.o.manaor s. r. o.NaLipe s. r. o.Buď.Sám.Sebou s. r. o.Amorio s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.