K V K Production s. r. o.
Senec · Nákladná cestná doprava
45 448 €tržby 2024 ▼ 34 %−9 369 €strata 2024aktívna 3 roky
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 69 226 €, výsledok hospodárenia 23 714 €
- 24 : tržby 45 448 €, výsledok hospodárenia -9 369 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -19 096 €
K V K Production s. r. o. (IČO 55629202) mala v roku 2024 tržby 45 448 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci K V K Production
V roku 2025 mala K V K Production priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ K V K Production
Podľa Registra právnických osôb koná za K V K Production 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník K V K Production
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Jozef Kvak100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Jozef Kvakod 1. 8. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok K V K Production
Za rok 2024 má K V K Production v závierke tržby 45 448 €, o 34,3 % menej než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −9 369 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 69 226 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát K V K Production
Najvyššie tržby: rok 2023, 69 226 €. Najnižšie: rok 2024, 45 448 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | 45 448 € |
| 2023 | 69 226 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −4 751 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −19 096 € |
| 2024 | −9 369 € |
| 2023 | 23 714 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- K V K Production
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −20,6 %, medián odvetvia +2,0 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | K V K Production | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +2,8 % |
| 2024 | −20,6 % | +2,0 % |
| 2023 | +34,3 % | +1,5 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha K V K Production
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 34 576 €, vlastné imanie 36 498 € a záväzky −1 922 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 34 576 € | 36 498 € | −1 922 € |
| 2024 | 46 778 € | 44 144 € | 2 634 € |
| 2023 | 62 121 € | 28 714 € | 33 407 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok K V K Production (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −19 096 € | 34 576 € | 36 498 € | −1 922 € | −4 182 € | — |
| 2024 | 45 448 € | −9 369 € | 46 778 € | 44 144 € | 2 634 € | 2 713 € | −20,6 % |
| 2023 | 69 226 € | 23 714 € | 62 121 € | 28 714 € | 33 407 € | 31 867 € | +34,3 % |
Riziko: zaplatí K V K Production?
Peniaze od štátu: K V K Production
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy K V K Production
Dátum vzniku K V K Production je 1. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/171340/B
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2122042549
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 69 226 € · majetok 62 121 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti K V K Production
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Prenájom, úschova a požičiavanie hnuteľných vecí
- Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
- Vedenie účtovníctva
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností
- Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov
- Poskytovanie služieb pre poľnohospodárstvo, záhradníctvo, rybárstvo, lesníctvo a poľovníctvo
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Čistiace a upratovacie služby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
K V K Production v odvetví pozemná doprava
K V K Production je v registri v odvetví Pozemná doprava (SK NACE 49), činnosť nákladná cestná doprava. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 96 301 € (7 124 závierok), K V K Production má 45 448 €, čo je 47 % mediánu. V okrese Senec je v tomto odvetví 628 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je K V K Production 124. z 189.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 26 678 €, polovica do 96 301 €, tri štvrtiny do 427 025 €; 10 % firiem má viac než 1 437 768 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 6 369 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 26 678 € |
| medián | 96 301 € |
| horný kvartil | 427 025 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 437 768 € |
| K V K Production | 45 448 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- K V K Production
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby K V K Production s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | K V K Production | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 93 422 € |
| 2024 | 45 448 € | 96 301 € |
| 2023 | 69 226 € | 100 451 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| K V K Production | 45 448 € |
|---|---|
| medián okresu Senec | 80 000 € |
| medián kraja | 70 028 € |
| medián Slovenska | 96 301 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Varga and Comp. s.r.o.Povoda · tržby 103 650 € (2025)
- Stahlmont s. r. o.Ľubotín · tržby 103 650 € (2025)
- osobna-preprava s.r.o.Lipany · tržby 103 405 € (2025)
- Zoras, s. r. o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 103 395 € (2025)
- G SPEeD, s. r. o.Žilina · tržby 103 265 € (2015)
- PAMI CARGO s.r.o.Šindliar · tržby 103 182 € (2025)
- palddiss s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 007 € (2025)
- Prestige Fleet s.r.o.Štúrovo · tržby 102 957 € (2025)
- OC TRANS s.r.o.Cinobaňa · tržby 102 910 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb K V K Production, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo K V K Production: Senec
K V K Production sídli na adrese Ulica pri včelárikoch 5559/3, 903 01 Senec, okres Senec. V obci Senec je 6 755 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 364. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Senec: obyvatelia a dáta ›Okres Senec ›Adresár firiem v okrese Senec ›
K V K Production: IČO, sídlo a základné údaje
K V K Production s. r. o. (IČO 55629202) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Senec, okres Senec. Dátum vzniku je 1. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Jozef Kvak. Za rok 2024 sú v závierke tržby 45 448 € a výsledok hospodárenia −9 369 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nákladná cestná doprava (SK NACE 4941) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 1. 8. 2023 |
| Obec | Senec |
| Okres | Okres Senec |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví pozemná doprava (SK NACE 49) K V K Production s. r. o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 45 448 €, typická firma odvetvia 96 301 € (medián z 7 124 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Senec ›Pozemná doprava: tržby a mzdy ›Pozemná doprava v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Senec ›
Sieť prepojení firmy K V K Production
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu K V K Production
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu K V K Production
- Tendre45súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 262 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 1,5 mil. €
- Končiace zmluvy87zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov182firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 5 000 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Senectypický nepokrytý dopyt 5,9 mil. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen362 zmlúv za 3 roky · 3 670 280 € · naposledy 30. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.297 zmlúv za 3 roky · 966 996 € · naposledy 18. 9. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.144 zmlúv za 3 roky · 26 066 € · naposledy 30. 9. 2026 Všetkých 987 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Senec
Scania Slovakia s.r.o.Volvo Group Slovakia, s.r.o.DHL Exel Slovakia, s. r. o.Daimler Truck & Bus Slovakia s.r.o.Tomra Sorting s. r. o.Všetky firmy v obci Senec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 49.41) v okrese Senec
Galliker Slovakia s.r.o.Raben Logistics Slovakia s. r. o.DE CLERCQ Slovakia s.r.o.KLACSKA, s.r.o.Arthur WELTER SK s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.