Joiner Tech s.r.o.
Komárno · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
44 258 €tržby 2025 ▼ 40 %+7 746 €zisk 2025aktívna 3 roky1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 1. 11. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 46 931 €, výsledok hospodárenia 4 899 €
- 24 : tržby 74 186 €, výsledok hospodárenia 3 565 €
- 25 : tržby 44 258 €, výsledok hospodárenia 7 746 €
Joiner Tech s.r.o. (IČO 55624111) mala v roku 2025 tržby 44 258 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Joiner Tech
V roku 2025 mala Joiner Tech priemerne 0 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 9 659 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 9 659 € | — |
| 2024 | — | 9 456 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 4. 10. 2026.
Konateľ Joiner Tech
Podľa Registra právnických osôb koná za Joiner Tech 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Spoločník Joiner Tech
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Barnabás Vajda100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Barnabás Vajdaod 26. 7. 2023 | 5 000 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok Joiner Tech
Za rok 2025 má Joiner Tech v závierke tržby 44 258 €, o 40,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +7 746 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 74 186 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 862 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Joiner Tech
Najvyššie tržby: rok 2024, 74 186 €. Najnižšie: rok 2025, 44 258 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 44 258 € |
| 2024 | 74 186 € |
| 2023 | 46 931 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 16 210 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 7 746 € |
| 2024 | 3 565 € |
| 2023 | 4 899 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Joiner Tech
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +17,5 %, medián odvetvia +10,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Joiner Tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +17,5 % | +10,2 % |
| 2024 | +4,8 % | +6,5 % |
| 2023 | +10,4 % | +4,8 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Joiner Tech
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 47 475 €, vlastné imanie 21 210 € a záväzky 26 265 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 47 475 € | 21 210 € | 26 265 € |
| 2024 | 46 745 € | 13 464 € | 33 281 € |
| 2023 | 32 764 € | 9 899 € | 22 865 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Joiner Tech (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 44 258 € | 7 746 € | 47 475 € | 21 210 € | 26 265 € | 18 393 € | +17,5 % |
| 2024 | 74 186 € | 3 565 € | 46 745 € | 13 464 € | 33 281 € | 14 135 € | +4,8 % |
| 2023 | 46 931 € | 4 899 € | 32 764 € | 9 899 € | 22 865 € | 6 038 € | +10,4 % |
Riziko: zaplatí Joiner Tech?
Peniaze od štátu: Joiner Tech
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Joiner Tech
Dátum vzniku Joiner Tech je 26. 7. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/60964/N
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122040019 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 46 931 € · majetok 32 764 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 44 258 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Joiner Tech
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Čistiace a upratovacie služby
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Inžinierske činnosti, technické testovanie a analýzy
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
- Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť
- Poskytovanie služieb osobného charakteru
- Poskytovanie služieb pre lesníctvo a poľovníctvo
- Prípravné práce k realizácii stavby
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
- Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026.
Joiner Tech v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení
Joiner Tech je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 46 749 € (13 621 závierok), Joiner Tech má 44 258 €, čo je 95 % mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 751 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Joiner Tech 182. z 354.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 075 €, polovica do 46 749 €, tri štvrtiny do 116 101 €; 10 % firiem má viac než 406 962 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 490 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 075 € |
| medián | 46 749 € |
| horný kvartil | 116 101 € |
| 10 % firiem má viac než | 406 962 € |
| Joiner Tech | 44 258 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026; mierka je logaritmická.
- Joiner Tech
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Joiner Tech s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Joiner Tech | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 44 258 € | 46 749 € |
| 2024 | 74 186 € | 42 193 € |
| 2023 | 46 931 € | 41 575 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Joiner Tech | 44 258 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 45 891 € |
| medián kraja | 45 747 € |
| medián Slovenska | 46 749 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- eMEDIUS s.r.o.Košice - mestská časť Juh · tržby 103 751 € (2025)
- Favart spol. s r.o.Trstená · tržby 103 726 € (2025)
- BRATISLAVA LEASE CARS a. s.Bratislava - mestská časť Petržalka · tržby 103 612 € (2025)
- PALER-SK, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 500 € (2014)
- LLOYD & PARTNERS, s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 479 € (2022)
- SPIN Consulting, spol. s r. o.Rovinka · tržby 103 465 € (2025)
- CHIRALYS s.r.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 103 451 € (2022)
- Old Port Capital s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 103 361 € (2025)
- French Direction, s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 103 347 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Joiner Tech, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Joiner Tech: Komárno
Joiner Tech sídli na adrese Tržničné námestie 4810, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 797 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 806. Na tej istej adrese je zapísaných 141 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Joiner Tech: IČO, sídlo a základné údaje
Joiner Tech s.r.o. (IČO 55624111) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 26. 7. 2023, na trhu je 3 roky a štatutárom je Barnabás Vajda. Za rok 2025 sú v závierke tržby 44 258 € a výsledok hospodárenia +7 746 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 1. 11. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020) |
| Základné imanie | 5 000 € |
| Vznik | 26. 7. 2023 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 862 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70) Joiner Tech s.r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 44 258 €, typická firma odvetvia 46 749 € (medián z 13 621 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 6. 11. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení: tržby a mzdy ›Vedenie firiem a poradenstvo v riadení v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Komárno
Teldar s. r. o.Ragon, s. r. o.BCLS s. r. o.Delaty 9 Project s.r.o.IRON TRADE KOMARNO s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.