Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
1 720 €tržby 2025 ▼ 89 %+8 266 €zisk 2025Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 12 000 €, výsledok hospodárenia 4 683 €
- 24 : tržby 15 424 €, výsledok hospodárenia 1 143 €
- 25 : tržby 1 720 €, výsledok hospodárenia 8 266 €
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením (IČO 55603131) mala v roku 2025 tržby 1 720 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Podľa Registra právnických osôb konajú za Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Za rok 2025 má Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením v závierke tržby 1 720 €, o 88,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 266 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 15 424 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 608 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Najvyššie tržby: rok 2024, 15 424 €. Najnižšie: rok 2025, 1 720 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 720 € |
| 2024 | 15 424 € |
| 2023 | 12 000 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 14 092 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 266 € |
| 2024 | 1 143 € |
| 2023 | 4 683 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +7,4 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,6 % |
| 2024 | +7,4 % | +4,7 % |
| 2023 | +39,0 % | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 19 092 €, vlastné imanie 14 092 € a záväzky 5 000 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 19 092 € | 14 092 € | 5 000 € |
| 2024 | 8 762 € | 5 826 € | 2 937 € |
| 2023 | 4 743 € | 4 683 € | 60 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 720 € | 8 266 € | 19 092 € | 14 092 € | 5 000 € | — | +480,6 % |
| 2024 | 15 424 € | 1 143 € | 8 762 € | 5 826 € | 2 937 € | — | +7,4 % |
| 2023 | 12 000 € | 4 683 € | 4 743 € | 4 683 € | 60 € | — | +39,0 % |
Riziko: zaplatí Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením?
Peniaze od štátu: Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Dátum vzniku Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením je 16. 8. 2023, teda pred 3 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2023.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-66986
- Registrácia pre DPH podľa § 7aIČ DPH SK2122093006 · daň z pridanej hodnoty nefakturuje
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 12 000 € · majetok 4 743 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 1 720 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
- vzdelávanie, výchova
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením v odvetví členské organizácie
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením má 1 720 €, čo je 17 % mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením 284. z 323.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením | 1 720 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 720 € | 9 948 € |
| 2024 | 15 424 € | 8 863 € |
| 2023 | 12 000 € | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením | 1 720 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 15 163 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie HORKAI HORKAI Polgári TársulásGemerská Hôrka · tržby 4 164 € (2024)
- ROTARY KLUB TRENČÍNTrenčín · tržby 4 160 € (2025)
- Kmotry a kmotrovia z DetvyDetva · tržby 4 160 € (2025)
- Bandits Dance ClubVeľké Kapušany · tržby 4 160 € (2025)
- Power Sport ZlatníkyZlatníky · tržby 4 159 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť KuklovKuklov · tržby 4 159 € (2025)
- Kultúrno - výchovné občianske združenie Láčho dromKokava nad Rimavicou · tržby 4 154 € (2025)
- Rodičovské združenie pri základnej škole v PohorelejPohorelá · tržby 4 153 € (2025)
- Poľovnícka spoločnosť JAPBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 4 152 € (2014)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením: Bratislava - Karlova Ves
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením sídli na adrese Silvánska 9, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 995 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 221. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením: IČO, sídlo a základné údaje
Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením (IČO 55603131) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 16. 8. 2023, na trhu je 3 roky a štatutármi sú Miroslav Markovič a Lenka Karšayová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 720 € a výsledok hospodárenia +8 266 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 16. 8. 2023 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Vyrubená daň z príjmov | 608 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 3 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 720 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Občianske združenie pre vzdelávanie so skutočným porozumením
- Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
- Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 380zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 463 zmlúv za 3 roky · 22 983 283 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 857 zmlúv za 3 roky · 78 129 653 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 6 416 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Best English o.z.Brains, s.r.o.Clarity Publications Slovakia s. r. o.Skvelá škola
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava IV
Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.Duálna akadémia, z.z.p.o.Divadlo komédieAngličtina - ZŠ BeňovskéhoZdruženie GERION
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.