VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Artelio s. r. o. v likvidácii

Spišská Nová Ves · Prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť

13 371 €tržby 2025 ▼ 93 %−2 632 €strata 2025

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 5. 5. 2026. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

13 371 €tržby 2025 ▼ 93 %
−2 632 €strata 2025
  1. 23 : tržby 63 824 €, výsledok hospodárenia 3 330 €
  2. 24 : tržby 200 276 €, výsledok hospodárenia 948 €
  3. 25 : tržby 13 371 €, výsledok hospodárenia -2 632 €
  4. 26 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -375 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Artelio s. r. o. v likvidácii (IČO 55596126) mala v roku 2025 tržby 13 371 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci Artelio s. r. o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok Artelio s. r. o.

Za rok 2025 má Artelio s. r. o. v závierke tržby 13 371 €, o 93,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 632 €. Závierky máme za 4 roky (2023 až 2026), najvyššie tržby sú z roku 2024: 200 276 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 17. 2. 2026 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 202513 tis. €▼ −93,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 632 €strata
Majetok (aktíva) 20266 271 €
Vlastné imanie 20266 271 €
Pridaná hodnota 2026−357 €
Zisková marža 2025−19,7 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 4 roky1 271 €2023 až 2026
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 17. 2. 2026

Výkaz ziskov a strát Artelio s. r. o.

Súvaha Artelio s. r. o.

Všetky čísla zo závierok Artelio s. r. o. (4 roky)
Čísla zo závierok Artelio s. r. o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2026—−375 €6 271 €6 271 €—−357 €—
202513 371 €−2 632 €6 889 €6 646 €243 €−2 989 €−19,7 %
2024200 276 €948 €17 672 €9 278 €8 394 €5 211 €+0,5 %
202363 824 €3 330 €15 593 €8 330 €7 263 €6 438 €+5,2 %

Riziko: zaplatí Artelio s. r. o.?

Peniaze od štátu: Artelio s. r. o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Artelio s. r. o.

Dátum vzniku Artelio s. r. o. je 20. 7. 2023. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/57284/V
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 63 824 € · majetok 15 593 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2026Závierok máme 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Artelio s. r. o. v odvetví prenájom a lízing

Artelio s. r. o. je v registri v odvetví Prenájom a lízing (SK NACE 77), činnosť prenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 812 € (2 281 závierok), Artelio s. r. o. má 13 371 €, čo je 26 % mediánu. V okrese Spišská Nová Ves je v tomto odvetví 26 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Artelio s. r. o. 12. z 13.

V odvetví v okrese Spišská Nová Ves26aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou2 281Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia51 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Artelio s. r. o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Administratívne a podporné služby v okrese Spišská Nová Ves ›

Sídlo Artelio s. r. o.: Spišská Nová Ves

Artelio s. r. o. sídli na adrese Odborárov 551/16, 052 01 Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. V obci Spišská Nová Ves je 5 448 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 11 175. Na tej istej adrese je zapísaných 66 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Spišská Nová Ves5 448aktívnych
Subjektov v okrese Spišská Nová Ves11 175aktívnych
V tom istom odvetví26okres Spišská Nová Ves
Na tej istej adrese66aktívnych subjektov

Spišská Nová Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Spišská Nová Ves ›Adresár firiem v okrese Spišská Nová Ves ›

Artelio s. r. o.: IČO, sídlo a základné údaje

Artelio s. r. o. v likvidácii (IČO 55596126) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves. Dátum vzniku je 20. 7. 2023, zánik je v registri zapísaný ku dňu 5. 5. 2026, po 2 rokoch. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 371 € a výsledok hospodárenia −2 632 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetviePrenájom a lízing ostatných osobných potrieb a potrieb pre domácnosť (SK NACE 7722)
Vznik20. 7. 2023
Zánik5. 5. 2026
ObecSpišská Nová Ves
OkresOkres Spišská Nová Ves
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 17. 2. 2026)
Účtovných závierok v registri4

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Artelio s. r. o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Artelio s. r. o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Artelio s. r. o.

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 200 tis. €
  • Končiace zmluvy37zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 5 300 €
  • Výhry konkurentov1firma vyhrala súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 371 tis. €
  • Diery na trhu15odvetví chýba v meste Spišská Nová Vestypický nepokrytý dopyt 935 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Spišská Nová Ves

Embraco Slovakia s.r.o.Nemocnica s poliklinikou Spišská Nová Ves…PASS - SK, s.r.o.eyerim s.r.o.ROŠERO - P, s.r.o.Všetky firmy v obci Spišská Nová Ves ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 77.29) v okrese Spišská Nová Ves

FLUEL&MAK spol. s r. o.B.P.C. s.r.o.Double_T s.r.o.IKLA s. r. o.SlovIdea, s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk